Забременяване и зодий!

  • 9 949
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Така, така...
Но преди да се каже, може и да се помисли какво се казва...
Не може да се задава време за някоя тема, това не е като анкета.
Тази тема е била пусната преди повече от година и половина, била е актуална за тогава и за тогавашния форум (съжалявам, ти това не можеш да го знаеш, явно си новичка) и повдигането й от една страна може и да е добре, но коментара които си написала някак си ме извади от кожата ми (извини ме), а и нещо не сме се разбрали как трябва май.
При раздялата на форумите някои от темите бяха преместени от един форум в друг, тази си е останала там където си беше написана първоначално.

# 16
  • Мнения: 6 390
Цитат
Тази тема е била пусната преди повече от година и половина, била е актуална за тогава

Темата е актуална и сега, и догодина и след пет години  Wink Grinning
Може пък сега да прехвърлят темата в по подходящ форум по слу4ая  Wink

Цитат
но коментара които си написала някак си ме извади от кожата ми (извини ме)

Sorry   bouquet

но нищо ли4но, нито против тебе, нито против темата , щом като са били такива реформи на форуми и теми, просто е поподнала на неподходящото място  Wink

Много  разводнихме темата ,  а така много мразя, затова приклУ4вам въпроса   bouquet  bouquet  bouquet
За мен проблем няма, надявам се и за теб да е така  Wink Grinning

# 17
  • Мнения: 3 634
нЕма проблем! Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз предпочитах детето ми да се роди някоя огнена зодия - Овен, Лъв или Стрелец. Дълго време нямах дете и въобще не се замислях каква зодия ще бъде. За моя радост  роди се Овен. И за второ дете не ми се праят сметки от тоя род - винаги излизат криви. Сега ако ме пита някой бих каза през кой сезон искам да се роди детето ми - началото на пролетта ( март, април, май) - смятам че бебе родено през тези месеци се гледа по-лесно.

# 19
  • Мнения: 5 317
За мен зодията е без значение,искам само да имам бебе.

Общи условия

Активация на акаунт