Екзема на 6 месечно бебе

  • 1 514
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 571
Дерматитът не е алергична реакция, но може да бъде предизвикан от такава. Освен това има доста варианти.
Не се притеснявайте на първо време, чуйте какво ще кажат лекарите, защото може и само да си пишем излишно.
По принцип типичните места за съвсем малките деца са бузи, свивки, тил. Особено внимание се обръща на захранването на децата-млека, ядки, зърнени храни, месо, риба, цитруси се вкарват в менюто бавно и по отделно.
Тъй като кърмих имах чувството, че мен ме лекуваха повече от детето - пълна кръвна картина, нива на витамини, йод, добавки и тнт. Ориз заради този период вече не вкусвам, толкова ми е омръзнал като "разрешена" храна.
Затова ми стана малко чудно, че според технолога не би било проблем съставът на млякото, щом са от една и съща марка.
Стискам палци за прегледа ✊ Кога е и свива ли се петното?

PS: Реакция от храна може да се получи от по-малко от час до към 1-2 дни и пак зависи от организма.

# 16
  • Мнения: 610
Това е от днес.
Отвчера до днес не съм мазала с нищо. Оставих кожата да диша възможно по-дълго време. Като храна- само картофи , моркови, тиква.. нищо ново и минах на старото мляко. Мисля, че има подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт