Блефаропластика - 3 тема

  • 66 239
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 805
Добре е да се знае каква е реалната цена за консултация при Желязкова, все пак. За мен и 80 лв са много, но не е като да са 120 или 150 лв.
Значи нито сайт има, нито ценоразпис някъде, само ФБ страница...

Наталия Иванова има сайт, но там също не е обявена цена за консултация, странно е.


# 556
  • Мнения: 1 544
120 лв за консултация си е оливане, каквото и да е първото име...
Извинете, може да са мнооого добри, но нашумяха и двете с Иванова през последните година -две. Освен с добра работа и с плюене по пластичните хирурзи, което е доста тъпо и инфантилно, според мен.
За онлайн консултация 120 лв са неприлично много и е просто въпрос на мода да се блъскат пациенти за такъв лекар. Мерси.

# 557
  • Мнения: X
Миналият месец бях на консултация при Наталия Иванова, отдели ми 1 час,струваше 60 лв,плаща се на регистратура.

# 558
  • Sofia
  • Мнения: 647
Добре е да се знае каква е реалната цена за консултация при Желязкова, все пак. За мен и 80 лв са много, но не е като да са 120 или 150 лв.
Значи нито сайт има, нито ценоразпис някъде, само ФБ страница...

Наталия Иванова има сайт, но там също не е обявена цена за консултация, странно е.
При мен преди 1година консултацията с Н. Иванова беше безплатна, онлайн, с уговорката, че предпочита да ме види лично, (пак щеше да е безплатна, но не ми се пътуваше). За ДБ обаче беше категорична, че без да види пациента в кабинета, не се ангажира с дата за операция. Не сме обсъждали други лекари, освен къде съм била на консултации преди нея, за никого нищо лошо не  каза.

Последна редакция: пн, 09 май 2022, 23:27 от Darma4

# 559
  • Мнения: 21
Направихте ли операцията и доволна ли сте?
Добре е да се знае каква е реалната цена за консултация при Желязкова, все пак. За мен и 80 лв са много, но не е като да са 120 или 150 лв.
Значи нито сайт има, нито ценоразпис някъде, само ФБ страница...

Наталия Иванова има сайт, но там също не е обявена цена за консултация, странно е.
При мен преди 1година консултацията с Н. Иванова беше безплатна, онлайн, с уговорката, че предпочита да ме види лично, (пак щеше да е безплатна, но не ми се пътуваше). За ДБ обаче беше категорична, че без да види пациента в кабинета, не се ангажира с дата за операция. Не сме обсъждали други лекари, освен къде съм била на консултации преди нея, за никого нищо лошо не  каза.

# 560
  • Мнения: 1
Здравейте дами,

Дълго време следях форумите в желанието си да се ориентирам към доктор за блефаропластика. Видях резултат от доволна клиентка от Др Людмил Пеев в Клиника Малинов. Записах си час за преглед и на следващата седмица и за операция.
Изключително внимателен и деликатен, обяснява всичко. Много време измерва, изчислява, рисува преди интервенцията. А самата тя мина бързо, под местна упойка за 1 час. Резултата е страхотен! Възстанових се за около 10 дни без никакви видими следи!
Също така избрах него , защото техниката му е различна и дърпа окото нагоре в края, което придава бадемова извивка.
Препоръчвам!

# 561
  • Мнения: 7 081
Катрин Василева, голяма реклама Simple Smile - и за да е пълна - може ли снимки- преди, след, по време...?

# 562
  • Мнения: X
Да, аз бях също при него. Нищо не дърпа в края, напротив, а негов стажант го предложи, когато на следващата година ходих за ревизия на горна, след като имах излишна кожа още. Иначе наистина е внимателен, и за долната съм доволна. Но за горна, при мен имаше още какво да се желае.

# 563
  • Мнения: 21
Бях на консултация при д-р Чокоева за Агнес и тя ми каза, че няма да има особен ефект при мен и ми предложи филъри. На някоя слагали ли са филъри за торбички под очите?
Тя също каза, че това не са точно изразени торбички, с което аз не съм съгласна. Бих ви показала, но искам да остана анонимна понв за сега.
Писах и на д-р Наталия Иванова и й пратих мои снимки и тя определено каза, че имам нужда от блефаропластика. И каза да отида на консултация лично. Мен не ме е страх от самата операция, но ме е страх от резултата, дали няма нещо да ми повредят лицето и дали ще се харесам най-вече.

# 564
  • Мнения: 1 544
Слагала съм филъри уж заради торбичките, не бях доволна. Въобще.

# 565
  • Мнения: 21
И аз предполагам, че само ще си дам парите и няма да има резултат..
Слагала съм филъри уж заради торбичките, не бях доволна. Въобще.

# 566
  • Мнения: 4 461
Бях на консултация при д-р Чокоева за Агнес и тя ми каза, че няма да има особен ефект при мен и ми предложи филъри. На някоя слагали ли са филъри за торбички под очите?
Тя също каза, че това не са точно изразени торбички, с което аз не съм съгласна. Бих ви показала, но искам да остана анонимна понв за сега.
Писах и на д-р Наталия Иванова и й пратих мои снимки и тя определено каза, че имам нужда от блефаропластика. И каза да отида на консултация лично. Мен не ме е страх от самата операция, но ме е страх от резултата, дали няма нещо да ми повредят лицето и дали ще се харесам най-вече.
Може да си направиш снимка, след което да изрежеш очите и устата, така няма да излезеш от анонимност.

# 567
  • Мнения: 21
Да, не се бях сетила.
Общо взето това са торбичките ми като на едната снимка гледам напред, на втората нагоре, а третата е снимана отгоре.




Бях на консултация при д-р Чокоева за Агнес и тя ми каза, че няма да има особен ефект при мен и ми предложи филъри. На някоя слагали ли са филъри за торбички под очите?
Тя също каза, че това не са точно изразени торбички, с което аз не съм съгласна. Бих ви показала, но искам да остана анонимна понв за сега.
Писах и на д-р Наталия Иванова и й пратих мои снимки и тя определено каза, че имам нужда от блефаропластика. И каза да отида на консултация лично. Мен не ме е страх от самата операция, но ме е страх от резултата, дали няма нещо да ми повредят лицето и дали ще се харесам най-вече.
Може да си направиш снимка, след което да изрежеш очите и устата, така няма да излезеш от анонимност.

# 568
  • Мнения: 2 805
Значи филър тук само ще влоши положението. Какво точно се очаква да "поправи, оправи" филъра при торбички, не знам.

# 569
  • Мнения: 448
Запълва се вдлъбнатото под тях и се получава плавен преход.  Аз съм слагала и беше добре. Лошото е, че с времето част от филъра се избута към повърхността и започна да стои като подуто. Ноложи се да разграждахме с малко ензим.

Общи условия

Активация на акаунт