ОФФ-ТОПИК!

  • 13 700
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 863
момичета има ли новини от Роси, не ми е удобно да и звъня, пишете как е

Да, днес я чух. Добре е, звучеше бодро по телефона и раздаваше задачки hahaha Wink
Праща на всички ви много поздрави и целувки! Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 2 584
момичета има ли новини от Роси, не ми е удобно да и звъня, пишете как е

Да, днес я чух. Добре е, звучеше бодро по телефона и раздаваше задачки hahaha Wink
Праща на всички ви много поздрави и целувки! Heart Eyes Heart Eyes Hug

не се и съмнявам че раздава заповеди, тя е невероятно силна и борбена мацка много и се кефя, не че и вие не сте такива готини
ходихте ли до Св.Параскева

# 17
  • Мнения: 2 125
И аз да се разпиша Simple Smile
Миленка, другата седмица ще ти звънна да ти дам някакви пари за помперси или каквото прецените, че не ми остава време да дойда и да гушкам малките сладурковци, дори и на срещите... Sad

И пералнята още чака Hug
Да не забравите, хей Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 210
Както сигурно сте разбрали от основната тема Sad, оставих и мъжа ми без кола Sad Sad

# 19
  • Мнения: 117
Много ви благодаря на всички които днес се включихте  Hug Вие сте страхотни  Hug Мая, Овне, чичо ти,Ивет и момчетата Митко и на другия не разбрах името  Embarassed
Още веднъж благодаря.


И десертче  Laughing
О-О-О-О, Моля те Stop- за нас беще чест!!!Ще е още по-голяма чест НЯКОЙ ДЕН да ги закараме и позиционираме в Радомир... ShockedДраго е другото момче.А за да развеселя обстановката - този мъж е на моята бивша вуйна сегашен съпруг... #CrazyСтаваш луд от роднински връзки #Crazy Ще ти пратя на лични тел. за връзка по твоя въпрос. Peace
Емка, то и мъжете имат нужда от пешекодство newsm78 Ако не си в настроение-извини ме-опитвам се да разведря обстановката  bouquet и напълно ти СЪЧУВСТВАМ  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
Майче, моля ти се Hug
Сега като заслабнем от пешеходство с моя мъж ..малееее....ще вземем да си намерим любовници хехе
Ейййй, как ми се вижда с вас девойкииии...
Утре ще водя Ивчо на есенното празненство в Борисовата градина. Никой ли няма да идва?

# 21
  • Мнения: 4 195
ако знаех че ще има толко ядене и аз щях да дойда Crazy Crazy
Мая, Овне - абе всички - уф големи хора сте, направо - нямам думи, чудни сте  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 117
Hug Никви ядиве, Криска-тези две момчета изнесоха пералнята като бръмбар сламка... hahaha Дамаянти улучи-намери си транспорт за багажа др.седмица; Ивет нема време да ме смъмри Hug както обикновено във форума/ Stopтова е с добри чувства, но ако трябва ще се редактирам/, защото чакаше.... някой/не знам дали го дочака/. Ния и баба й /ОВНЕ/ се люляха и пързаляха в близост, а аз...ъъъъъъъъъъъъъъъъ............... командвах парада или така така ми се искаше, ама той/парада де/ не беше голям и нямаше нужда от моето компетентно командване............. ТО И ТОВА Е РАБОТА...............ИЗТОЩТИТЕЛНА Crossing Arms А сега-СЕРИОЗНО-Дано успеем скоро да закараме тези ел.уреди там, където ще са нужни Praynig

# 23
  • Мнения: 2 584
Майче, моля ти се Hug
Сега като заслабнем от пешеходство с моя мъж ..малееее....ще вземем да си намерим любовници хехе
Ейййй, как ми се вижда с вас девойкииии...
Утре ще водя Ивчо на есенното празненство в Борисовата градина. Никой ли няма да идва?

Еми  Hug Heart Eyes нали знаеш че много си те обичам, ти си невероятно позитивен човек, и на мен ми се иска да се видим хайде да си направим една среща, ама днес съм на работа Sad и няма да мога да дойда за съжаление, а какво хубаво временце е само пикник в парка, забавлявайте се на воля

# 24
  • Мнения: 4 195
днес май си имаме рожденик - yanita честит празник. От все сърце ти желая здраве и щастие, успех във всичко , с което се захванеш,много да те слушат децата и да си винаги толкова позитивен човек. Още веднъж - Честито!!!!!!!!!!!!! bdbaloni bdbaloni bdbaloni baloni baloni baloni baloni baloni

# 25
  • Мнения: 4 371
Ей, вчера една сладка сладкишка ми взе акъла в Св. Параскева Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 09:14 от г-жа Дуци Карузо

# 26
  • София
  • Мнения: 2 210
ЧЕСТИТ РД ЯНИТА!!!!
БЪДИ МНОГО ОБИЧАНА И ЩАСТЛИВА!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 27
  • Мнения: 2 353
  Ч.Р.Д. Янита! motor Пожелавам ти мотора да дупка и волумето на мах. И всички живи и здрави. А, и торти ядем, всичко.  smile3559

# 28
  • Мнения: 4 371
Честит рожден ден, Янита! Hug

# 29
  • Мнения: 2 584
честит рожден ден   yanita
 newsm59  bigdance2  bigdance2  party023

Общи условия

Активация на акаунт