Подарете си сладка душевна радост с продуктите на GHoney!

  • 5 540
  • 400
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
Харесвам аромата на пролетните цветя зюмбюл, нарцис, лале, люляк. Ако бях пчеличка може би щях да кръжа около тях. Но по-важно е хората да ценят и опазват природата.

# 16
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ако съм пчеличка, най- доволна  ще обикалям всички цъфнали цветя и билки. Няма нищо по- хубаво от меда, събран от тези трудолюбиви  и умни животинки. Хора - ПАЗЕТЕ НИ!

# 17
  • Мнения: 6 665
Кои цветя бихте посетили през деня? Защо? Какво бихте написали до хората? Нещо, което ви се ще да изbzzzzzzzzкате

- Бих посетила всичко лилаво, както и билките хаха. Избрах лилавото, защото това ми е любимия цвят.
До хората бих написала да опазват повече природата.

# 18
  • Мнения: 1 188
... Ако бях пчела.... природата ми е толкова богата на растителни видове. че  цялото ми време бих прекарала в събиране на прашец.

# 19
  • Мнения: 612
Ще обиколя всички малки цветчета със сутрешна роса.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 9
Обичам всички цветя. Ако съм пчела, бих се радвала да кацна на всяко цвете и тревичка,за да усетя аромата на сутришна роса и да опозная природата от другата страна.

# 21
  • Мнения: 238
Ако бях пчела, бих посетила всички цветенца и билки! Най-много бих се зарадвала на акацията, защото обожавам нейния аромат. Simple Smile А на хората бих казала много, много да ни пазят и да не използват препарати, които ни тровят.

# 22
  • Мнения: 78
Обичам цветята , но обожавам боров и акациев мед 😍😍😍

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Бих посетила различни цветя, за да е многоцветем меда, на хората бих казала да ни пазят.

# 24
  • Мнения: 256
Ако бях пчела щях с огромно удоволствие да обикалям полските цветя да събирам сладкия им прашец. Обичам спокойствието на природата, далеч от всякаква човешка дейност. На хората бих написала, да се замислят колко време биха оцелели ако ги нямаше пчелите!?

# 25
  • Мнения: 4 966
Харесвам много видове цветя, но любими са ми розите. Ако бях пчеличка, вероятно щях да ги предпочитам. За съжаление имам сенна хрема и понякога цъфтящите растения предизвикват алергична реакция. Въпреки това много обичам пролетта, когато всичко около нас се събужда за живот и всичко е зелено и цветно. Хората бих посъветвала да се грижат по-добре за природата.

# 26
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Ако бях пчела бих кръжала от цвят на цвят.Обичам всички цветя и тревички , обичам планината и полята   а няма по вкусен мед от този букет.На хората ще кажа  - Грижете се за природата ни , безценният ни дар!

# 27
  • София
  • Мнения: 16 000
Ако бях пчела бих кацала на всеки цвят.
А на хората бих казала да пазят планетата.

# 28
  • Мнения: 39 223
Пчелата Мари би посетила полята с билки, кестените и акациите в горите!

Що се отнаса до втората част от Вашия въпрос- игра, бих написала на хората, че пчелите са като жените. Трябва им любов, внимание и само хубаво отношение. Тогава те са добри и щастливи. Същото е и с жените. Simple Smile Че животът без пчели е нелогичен и неосъществим- то се знае, но това се отнася и за жените. Без тях всичко свършва. Пазете ги!

# 29
  • Мнения: 2 842
Не мога да си представя да съм пчела ,но виждам пчели в двора на съседите.Кацат от цвят на цвят ,а меда им е страшно ароматен.

Общи условия

Активация на акаунт