Подарете си сладка душевна радост с продуктите на GHoney!

  • 5 541
  • 400
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 464
От пролетните цветове бих избрала зюмбюлът, а от летните - жасминът.
Ухаят невероятно....
Бих посъветвала всички хора да се грижат за природата и да не използват отрови.

# 31
  • Мнения: 29
Ако бях пчела щях да кацам на всички цветя и всичко което ухае. Най-Много обичам акациев мед. Хората трябва да се научат да пазят природата ни. Тя е най-голямото ни богатство.

# 32
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Ако съм пчела,бих посетила горските и полскитецветя,защото са много красиви и ухаят прекрасно.А на хората бих казала: "Бъдете по-усмихнати и добри!"

# 33
  • Мнения: 529
Бих посетила всички полски цветя, колкото и да са дребни. Те са толкова разнообразни. Също така и люляка, където мога да остана дъъъълго време.
Искам хората да покажат уважение към природата, която ги е създала, благодарение на която живеят, дишат и имат с какво да се хранят.

# 34
  • Мнения: 591
Галин, успех в инициативата Ви. Прекрасно представяне сте направили.  Ако бях пчела бих обикаляла в лавандулови полета. Обожавам аромата и меда от лавандула. На хората бих избъзкала да пазят растенията, да бъдат внимателни с пчелите и никога да  не убиват това полезно и трудолюбиво животинче.

# 35
  • Мнения: 998
Бих посетила най-уханните и пъстроцветни цветя. На хората бих казала: "Бъдете здрави, наслаждавайте се на труда ми и пазете мен и моите посестрими!"

# 36
  • Мнения: 60
Като пчела бих обикаляла само около цветни цветя Simple Smile
Жасмин , зюмбюл и всичко с по ярки цветове.
На хората тихичко бих казала : Пазете се и се грижете за здравето си и за всички живи твари по света.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 6 632
Ако съм пчела, бих посетила полските цветя, лавандулови и розови масиви.
Посланието, което бих оставила на хората е: "Паззззззззете нас, зззззза да опазззззите и себе си!"

# 38
  • Мнения: 29 276
Харесвам всички цветя, особено лалета и зюмбюли.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 835
Ако бях пчела бих посетила акацията, защото медът от нея е със сладък вкус, светъл цвят, успокоява кашлицата, помага при безсъние и др.
Към хората: Пазете природата! Пчелите са много важна част от нея!

# 40
  • Мнения: X
Лавандула. Обожавам аромата на полските билки. На хората бих казала, да пазят себе си, децата си и природата, за да има къде и как да живеят!

# 41
  • Мнения: 240
Адмирации за работата Ви! Тя е много трудоемка и не е за всеки. А за пчелите това е животът им, те правят нашия  сладък и спокоен. И като всеки живот на земята трябва да се зачита и пази, защото е уникален и единствен. Обикаляйки от цвят на цвят, пчелите са доказали, че са най - трудолюбивите, човеколюбиви прородолюбители! Нека ги пазим и се грижим за тях! Успех на благородното Ви дело!

# 42
  • София
  • Мнения: 4 237
Ако бях пчела щях да обикалям полските цветя и билки.

# 43
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Ако съм пчела, бих посетила лалета, зюмбюли, рози и лавандула. Любимите ми цветя!

# 44
  • Мнения: 1 639
Ако бях пчела, щях да ходя по момината сълза. Обожавам аромата им, крехките им нежни стъбълца и малки камбанки.

Общи условия

Активация на акаунт