И се радвам и съм притеснена

  • 2 785
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 080
Дежо това е супер яко!!!! Пожелавам ти мъжете много да те слушат и да ти помагат или поне ,ако не могат да помогнат да не пречат  Laughing. Стискам палци всичко да върви като по вода. И нека силата бъде с теб  cheers Ще пийнем по бира за ваше здраве Tada

# 46
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ха честито и от мен,и не се притеснявай всичко ще е наред.Да знаеш после колко е весело с двама дребосъка вкъщи.Моите са с р азлика от 1год и 5 мес. Wink

# 47
  • Мнения: 2 232
Момичета много сте мили определено ми дадохте кураж.Благодаря за което отново.

Nina -bs.Хайде давайте идвайте в нашият отбор preggo  preggo  preggo

# 48
  • Мнения: 580
Честито!!!Супер новина
Вобще не се притеснявай, всичко ще е наред
Аз забременях когато малкия беше на 10 месеца.Роден е със секцио.И аз се притеснявах дали ще има проблеми, но..... ето че утре отивам да раждам второто отроче.
За съжаление единствения проблем е, че нямам никакъв шанс за нормално раждане.
Така, че вобще не се притеснявай а се наслаждавай на бременността си.

# 49
  • Мнения: 2 489
Цитат на: iva78
Честито!!!Супер новина
Вобще не се притеснявай, всичко ще е наред
Аз забременях когато малкия беше на 10 месеца.Роден е със секцио.И аз се притеснявах дали ще има проблеми, но..... ето че утре отивам да раждам второто отроче.
За съжаление единствения проблем е, че нямам никакъв шанс за нормално раждане.
Така, че вобще не се притеснявай а се наслаждавай на бременността си.


Пожелавам ти всичко да мине безпроблемно и да гушнеш утре здраво и красиво бебче!

# 50
  • Мнения: 2 232
Цитат на: iva78
Честито!!!Супер новина
Вобще не се притеснявай, всичко ще е наред
Аз забременях когато малкия беше на 10 месеца.Роден е със секцио.И аз се притеснявах дали ще има проблеми, но..... ето че утре отивам да раждам второто отроче.
За съжаление единствения проблем е, че нямам никакъв шанс за нормално раждане.
Така, че вобще не се притеснявай а се наслаждавай на бременността си.


Еееее Успех и на теб.Бързо, леко и безпроблемно раждане, и след това възстановяване Grinning Стискам палци.

# 51
  • Мнения: 7 831
Ч е с т и т о!!!

# 52
  • Мнения: 6 315
Честито! Много се радвам! Всичко ще е наред! Убедена съм! Лека бременност, леко раждане и много усмивки и радост ти пожелавам!

# 53
Честито и от мен, тези дни и аз бях с подобни съмнения но при мен не е хубава новината. Извини ме че не се представих, казвам се Боряна и наистина ти желая лека бременност и помощ от близките ти хора.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Честито!
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
И да се присъединя към тези, които се опитват да те успокоят - имам приятелка, която си има две момиченца с 1г и 3м разлика и двете родени със секцио. При нея въпреки притесненияната на лекарите и мърморенето на роднине всичко е минало благополучно, дано и при теб да е така.

Общи условия

Активация на акаунт