Име за близначка

  • 4 107
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 923
Гласувах за Елеонора.

# 31
  • Мнения: 11 897
Аз бих предложила Евгения.
Катерина и Евгения

От списъка-София.

# 32
  • Мнения: 8 890
Елеонора, без колебание. София, фаворит в анкетата, също ми харесва, но комбинацията Елеонора и Катерина ми харесва много повече.

# 33
  • Мнения: 43
Жасмина е хубаво, също ми харесва Ясмина Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 146
И тук съм за Аделина. Евелина също си подхожда. Елеонора е хубаво, но на мене не ми върви в чифт с Катерина.
Стига с тези София и Дария, разчупете малко калъпа, че където и отидем по площадки се обръщат по 5 в комплект.

# 35
  • Мнения: 18 524
София е най-популярното женско име в световен мащаб. На мен ми харесват Елеонора и Деяна.

# 36
  • Мнения: 3 031
Писах, че София в комбинация с Катерина най-добре ми звучи, но ако искате да рязчухите, бих предрожила да съчетаете с другия ми фаворит - Аделина. Страхотно е. Много е нежно. Другото ми предложение от изброените е за Елеонора.

# 37
  • Мнения: 2 881
София и Евелина ми харесват.

# 38
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Само София ми хареса от изброените, но прочетох страхотно предложение - Евгения. Катерина е чудесен избор.

# 39
  • Мнения: 11 924
    Е, колко пък да е разпространено София, аз познавам само две. А от 20 години работя с ученици, до сега София не съм имала. Нито в групите на децата ми е имало, нито в класа на щерката. Ама пък тя уж с рядко име, а познаваме едно момиченце Лъчезара. За капак си е имала адашка в групата в детската градина тази Лъчезара. Синът ми е Емил. Също рядко срещано, но в групата му са двама.

    # 40
    • пустинята Гоби
    • Мнения: 7 266
    София е популярно име през последните години, тепърва ще имате ученички, които се казват така. За Емил важи същото, напоследък почна да се среща повече.

    # 41
    • Мнения: 1 459
    https:// София. Вече имате име, завършващо на "ина", със София ще се получи добър баланс.

    # 42
    • Мнения: 11 003
    Гласувах за София, понеже опцията е само една. Калия и Елеонора също ми харесват.

    # 43
    • Мнения: 1 343
    Името София е на 4-то място сред имената, давани на новородени момичета в България през 2020 г. Вижте тук: https://www.24chasa.bg/Media/2021/01/06/c260fa2a-2317-4cdd-955f-af2e0cf34b4c.pdf.

    # 44
    • Мнения: 5 538
    Днес чух Елинор като вариант на Елеонора, но повече би отивало на Катрин, а не на Катерина. Simple Smile Просто като идея.

    Общи условия

    Активация на акаунт