Проблем със синузит

  • 3 750
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
 какви процедури ви правят на физиотерапия?
[/quote]

На мен лично ми правиха магнит и УВЧ.  Но както пише в предния коментар, лекарят ще прецени какво и колко пъти да се приложи.
Спомням си, че минах с направление, нищо не заплатих, така че разпитай. Зависи дали клиниката, в която ще се проведе лечението и лекуващия ти лекар работят със Здравна каса .

# 16
  • София
  • Мнения: 261
Здравейте. Бях на уши нос гърло. Имам доста изкривена носна преграда и доктора иска да види евентуално и за секрети. Трябва да отида на скенер на глава без контрастно изследване. Допълнително здравно осигуряване нямам. Специалистът уши нос гърло каза, че трябва да се обърна към личния лекар, за да ми пусне това изследване и да мине по здравна каса . Личния лекар ми каза, че трябва уши нос гърло лекаря да ми го назначи и пусне. Не знам кой е прав. Ако някой знае нещо , моля да пише. Благодаря !

# 17
  • Мнения: 11 833
Мен ЛЛ ме е пращал на рентген, мисля, че за скенер си трябва от специалист

# 18
  • София
  • Мнения: 261
Благодаря. Да, за рентген личния лекар каза , че няма проблеми. Най-вероятно съм за операция на носната преграда, за която мненията са противоречиви.

P.S. Разбрах какъв е проблема. Ходих на уши нос гърло на платен преглед. Трябвало е да отида с направление , за да ми назначи това изследване. При платен преглед не става.

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 14:44 от javor1980

# 19
  • Мнения: 11 833
Принципно и на платен прием да си, ако лекарят работи с каса може да ти пусне направление. Баща ми скоро ходи на частен прием защото нямаше скоро часове по каса, но докторката си му пусна всякакви изследвания по касата.

# 20
  • София
  • Мнения: 261
Предлагат на някои места лазерна корекция на носната преграда. Някой знае ли нещо ? Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт