90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема VIII

  • 22 961
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Чаровна е Ребека,има хубава усмивка,хубава коса...ако и отслабне 10кг ще е супер

# 166
  • София
  • Мнения: 11 568
Аз мисля, че Хейзъл иска интимна приятелка, но не иска Тарик да е интимен с нея.

# 167
  • София
  • Мнения: 62 595
Заради тях двамата рядко гледам конкретните серии. Много неприятни ми станаха.

# 168
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
И на мен са ми неприятни Тарик и Хейзъл с тази история, аз не съм от толерантните и само като започнат, просто превключвам. Жива мъка е да ги гледаш и слушаш с тия простотии.

# 169
  • Мнения: 36 481
И на мен ми се струва, че Тарик иска харем, а не че Хейзъл е бисексуална.

Допълвам: Един въпрос - от сутринта се опитвам да отворя блога, за да сложа нова статия, но не се зарежда добре. При вас отваря ли се - не мога да разбера дали само при мен е проблемът, или е така при всички? Писах на съпорта на сайта, но до сега не са ми отговорили.

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 18:36 от pppqqq

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 26 376




Това ли е новият ?

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 10:28 от Doli

# 171
  • Мнения: 36 481
Днес работеше нормално блогът, не знам защо вчера не успявах да вляза, от съпорта така и не ми отговориха. :/
Ето статия за четвърти сезон на "Преди 90-те дни" : https://90dnidosvatbata.wordpress.com/2021/03/05/%d0%ba%d0%b0%d0 … -%d1%81%d0%b2-11/

# 172
  • Мнения: 10 981
Поредната интересна статия. Благодаря за труда, който полагаш

# 173
  • Мнения: 36 481
Клип от предстоящия епизод (предстоящ в САЩ - ще излезе в понеделник) - Яра пробва сватбени рокли и покани майката на Джови на сватбата Simple Smile

# 174
  • Мнения: 10 981
А на ФБ страницата на ТЛС България са публикували видео как Наталия и Майкъл отиват на психотерапевт.  Май е анонс към следващия епизод. Този ужасен английски на Наталия едва го издържам, както и самата нея

# 175
  • Мнения: 4 571
Само майката на Джоуви вижда добрите качества на Яра. Роклята ми хареса.

Наталия на снимката по-горе сигурно е тръгнала на кастинг за роля във филм за възрастни.

Етиопското бебе е много сладко.

# 176
  • Мнения: 36 481
Представям си Наталия да се пробва със скейборда... Нали я гледах в  Bares all колко ужасно се представи в боулинга - и преди написах, че ми напомни за мистър Бийн...
И на мен роклите, които пробва Яра ми харесват. Не са традиционни, но за Вегас са идеални, както каза майката.

Обаче, според мен Наталия беше права да иска да отидат на терапевт - не знам защо Майк се дърпа толкова. Би могло да им е от полза, да им помогне да се разберат взаимно по-добре.

# 177
  • Мнения: 9 653
Тоя Андрей нормален ли е?? Да наемели музиканти за сватбата, вземали по 10 000  долара на час. Flushed В Молдова? Даа бее, никак не ми се вярва.

# 178
  • Мнения: 36 481
Мисля, че имаше предвид да наемат звезди. Като при нас Азис, примерно.
Те действително направиха луксозна сватба и имаха програма (с танцьори и тн. - изглеждаше много професионално).

# 179

Общи условия

Активация на акаунт