90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема VIII

  • 22 911
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 36 426
Анджела цял живот си е била такава - нетактична и груба, но изглежда искрена. А и чувствата й към Майкъл изглеждат истински. Може да се сравни с Лиса, която уж прилича на нея, но беше много по-неприятна.

А Ребека каза за тази приятелка, че е било истински конфликт и й е обидена и до сега.

# 121
  • София
  • Мнения: 62 595
Дарси и Стейси са празноглави кокошки и отчаяни за мъже. Нищо не правят, а дори да са имали капчица талант, са я пропиляли безвъзвратно. Анджела е луда, така е.

Амира без грим изглежда доста груба, прилича на баща си като структура на черепа.

# 122
  • Мнения: 35
Натали е едно от най-дразнещите същества за мен. Направо на моменти се чудя как Майкъл я изтърпява.... Това повтаряне " low class" , "Low class".
Стигнала съм до епизода в който си търси пръстена.
Гледах видеото на Пол и Карини. Нямам думи. Joy

# 123
  • sofia
  • Мнения: 412
Не съм съгласна с нищо от написаното.
Анджела предизвиква симпатии, защото изглежда и се държи нелепо. Но на мен ми се струва, че има някакви психични отклонения.
Не виждам нищо отчаяно нито в Дарси и Стейси, нито в Стефани. Супер живот си живеят, на практика си имат всичко. Даже си признавам, че благородно им завиждам за някои неща.
Съгласна съм !Дарси и Стейси са си супер -весели , готини, децата им прекрасни❤Аз много ги харесвам ❤

# 124
  • Швейцария
  • Мнения: 1 807
Видът на Дарси и Стейси за мен е потресаващ. А Стефани се излага максимално. Армира има прекрасна коса.
Стана ми жал за Зиед с тази приятелка на Ребека. Той ми става все по-симпатичен. Толкова е спокоен и умерен. Не знам какво е станало в следващия епизод, че Ребека иска да отказва сватбата, ще ми е интересно.

# 125
  • София
  • Мнения: 22 923
Дарси определено не бих я нарекла "весела", свързвам я с това как все плаче. 😀

# 126
  • Мнения: 36 426
Наскоро гледах Дарси и Георги в Любовни игри - епизодът е сниман преди месеци, но май още са заедно. Той изглежда е много дипломатичен, непрекъснато се съобразява с нея, а и не каза нищо хапливо за другите участници (някои в това предаване не могат да се сдържат).
Обаче и на мен понякога ми се струва, че Дарси търси драма - не съм сигурна дали наистина иска да се ожени, или просто иска да я дават по-дълго по телевизията.

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
Никак не ми изглеждат весели и на мен. Те отказват да пораснат, цял живот ще я карат на принципа "момичетата на татко", имат да компенсират. А за момичетата ми е жал, защото никак не им е лесен животът с майка, която постоянно залита по някакви мъже. Ако не беше бащата с парите, тази майка щеше да се захваща пак с неподходящи, но не богати, а бедни доминиращи мъже и щяха да ги сменят през три месеца. Върволица от мъже щеше да бъде.

И на мен Зиед ми става все по-симпатичен, но това с бившия в апартамента е преувеличено, има някаква сценка там.

# 128
  • Мнения: 36 426
Сигурно продуцентите са ги накарали да говорят за това - дори не става дума за същия апартамент, просто е бил в тази сграда. На Зиед май не му пукаше. Обаче Ребека се разстрои наистина.

Впрочем, Зиед е симпатичен, а вижте бившия на Ребека (как ги намират тия??):

# 129
  • София
  • Мнения: 3 765
Някои неща, които прави или казва Наталия ги разбирам. Малко е надута и с чувство за превъзходство, но иначе не е лоша.
Зиед го харесвам. Спокоен е и ми се струва, че се разбират с Ребека. Дано им се получи.
Яра и Джоуви са най-неприятната двойка на този сезон. Даже двамата други инфантили не са ми толкова противни, колкото тези

# 130
  • Мнения: 3 972
Аз лично не бих мълчала ако някой тръгне така да говори на мм независимо  роднина или приятел ..видимо си го нападаше страшно неприятна ми стана ..

# 131
  • Мнения: 36 426
Аз също, но пък Ребека каза в интервю, че в момента са във влошени отношения с тази жена. Тя явно й е казала какво мисли за поведението й.

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 262
Мен пък ме шокира това, че Джоуви до такава степен не повярва на Яра, че е бременна, че чак влезе с нея в тоалетната, за да види с очите си какво се случва с теста за бременност. Много обидна постъпка. Rolling Eyes

А майката на Брандън има изключително нездраво отношение към него... Това, че Юлия спи със сина ѝ в едно легло, развалило семейната им динамика... хаха. Откачалка.

В превю-то за следващия(те) епизод(и) показаха, че Зиед и Ребека имат само 12 дни да се оженят, защото започва Рамазанът. Ребека беше бясна на Зиед, че не ѝ е казал за това, преди да пристигне.

# 133
  • Мнения: 10 930
Те така го бяха "превели", че не става много ясно. Има се предвид, че започва свещения месец Рамазан, а не, че започва празникът Рамазан Байрам (Eid al-fitr,  както си е на арабски), който е в края на този месец. Зиед не ми изглежда като религиозен човек и силно се съмнявам да пости или да се въздържа от с**с по време на свещения месец... Ако е толкова религиозен първо няма да се хване с жена от друга религия, с жена, която има татуировки, която си вее косата и т.н. хиляди неща. Тоест е светски настроен. Сега това малко го показват като търсен от продуцентите ефект

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 1 265
Голямо манипулиране тези продуценти, чудят се каква несъществуваща драма да измислят!
Но и участниците са си виновни-за да се задържат по-дълго на всичко са съгласни.

Общи условия

Активация на акаунт