Защо ме зарязват мъжете?

  • 12 766
  • 322
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 725
Първите 3 години беше гладко , после той започна да ме отбягва , да излиза без мен , аз започнах драмите , той каза ти се промени . А за секса , не знам , за мен си е бил нормален , не съм разбрала нищо нередно, за него може и да не е бил.. Големи скандали не сме имали до последната година.
Мира, нали се опитваме да отгатнем какъв им е проблемът на тези мъже.
Този приятел с 4-годишната връзка, той какво каза да промениш в себе си? Не го пиши, ако не искаш, но това може да е Проблем номер 1.
Проблем номер 2 може да е това, което каза, че не си направила както трябва наскоро, а е можело да се получи според теб.
Проблем номер 3 виждам в това, което казваш на първа среща - че ако е за едното чукане, по-добре да не си губите времето.
Имаше питане, къде ги намираш тия мъже. Ако е от някакви онлайн чатове (защото как така ще кажеш, че не ти е за еднократния секс на човек, който примерно ти е съсед, приятел на братовчедка ти или колегата от транспортния отдел) - та, ако е такава връзка, най-вероятно това е Проблем номер 4.
Нямаш ли възможност да се запознаваш по друг начин? Нямаш ли наистина познати от фитнеса, бизнеса, църковния хор - изобщо, някакви хора, с които се запознаваш в реална среда, не виртуално?

Между другото, моя позната на 29 години се запозна на уредена среща от нейна приятелка, която сметнала, че тя и въпросният ще си паснат. Ами, паснаха си, сега имат три деца.
Друга моя позната на 29 години се взеха с колега-проектант, от друга проектантска организация, запознали са се служебно, покрай някакви проекти.

Та питането ми е: Толкова ли няма реални познати? Огледай се, може там да има източник на непокварени мъже, които да не търсят лековати отношения на всяка цена.
Но, за бога, не започвай с... знаеш с какво. Wink

# 91
  • Мнения: X
Не знам за вас, но аз съчувствам на авторката Sad Много е гадно да те отхвърлят или зарязват, а ти вече да си се привързал към съответния човек.

# 92
  • Мнения: 7 388
Всички й съчустваме и повечето сме били в такава ситуация.

# 93
  • Мнения: 6 106
По-скоро греши в таргетната група- пада си по разни романтици, свалящи звезди. Е да ама женкарите точно това го умеят добре и явно тя все на такива попада като филтрира останалите. Да не се получи няколко пъти е нормално, но да не се получава всеки път определено повтаря някаква грешка.

# 94
  • София
  • Мнения: 35 062
И мислиш, че мъжете не я усещат ли тази вибрация, Горджи?
Мисля си, че авторката просто гони грешния модел и оттам и разминаванията ѝ.

Евенце, знам, че се усещат. Но и аз мисля, че харесаните от нея са от един определен жанр писета, дето не стават за това, за което тя ги цани.

# 95
  • Мнения: 588
На една приятелка /щото то аз вече съм извън фертилна възраст и дружа само с потенциални баби/, дъщеря и на 32 години така се притеснила, че остава стара мома. И сестра и го споделила с една друга майка от детската площадка, която пък от своя страна ги запознала с брат си, който на 42 години също бил се притеснил, че остава стар ерген.
Така, че може би и това е вариант...
Криси, мен така се опита да ме сватоса един колега с негов приятел и имахме 11 години разлика. Е, такъв темерут, без характер, студен и желание за промяна, клонящо към нула, че им казах повече да не се опитват да ме сватосват.
Но знае ли се, може на някои да им върви в това.

# 96
  • Мнения: 12 473
По-възрастните необвързани дами могат да ми пишат. Имам набор от свободни и качествени ергени..даже и чуждестранен милионер (чуден, но на 60 +)..😇

# 97
  • Мнения: 215
По-възрастните необвързани дами могат да ми пишат. Имам набор от свободни и качествени ергени..даже и чуждестранен милионер (чуден, но на 60 +)..😇

Трябва да се пусне една тема: Търся си гадже, брак, неангажираща връзка, любовник/любовница, брак по сметка... И всеки да пише какво търси и да си намира каквото му трябва Joy

# 98
  • Мнения: 10 993
Ейнджъл, трябват ми още 10 години и ще ти пиша /ние нали и след десет години ще си поддържаме връзка във форума/.

# 99
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Вярваш на сладки приказки.
Бързаш да скочиш в леглото още преди да си опознала  човека.
Още на втора среща си представяш сватба и деца-прекалено рано е.
За мен две срещи  не означават сериозна връзка..
Съветът ми е да не бързаш,да не досаждаш,да не им угаждаш чак толкова.
По-добре е мъжа да тича след теб и да ти угажда.

# 100
  • Мнения: 6 577
И аз никога не съм имала успех с мъжете и грам не ми върви...ще следя темата с интерес и ще следвам всички съвети. Няма да се отчайваме...

Винаги съм искал да попитам какво означава една жена да има успех с мъжете ? В множествено число.
И дали успеха с мъжете е еднакво разбиран от всички жени? Защото като цяло, понятието "успех" е доста противоречиво.

Четейки този форум, възможен отговор виждам в "Дава ми цялата си заплата и ми помага в гладенето" Wink
Но някaк подозирам, че не единственото изискване. За успех.
 Wink

# 101
  • Мнения: 10 993
Джеймс, за мен успех с мъжете, означава да си намериш мъж, който те прави щастлива по начин, по който жената иска. Това за всеки човек е различно, за един означава перфектен дом, за друг  пътувания, за трети пари, за четвърти кариера, но просто да гледате в една посока и да искате едни и същи неща неща...
В случая на авторката иска мъж и дете, тоест семейство, но не може да намери такъв, тоест няма успех с мъжете...

# 102
  • Мнения: 18 295
Аз вече съм стара. За мен успех би било да съм в сериозна връзка с най-специалния човек за мен, без значение кой глади.
Но понякога хората търсят кой да е, не най-специалния. Въпрос на възгледи. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 6 146
даже и чуждестранен милионер (чуден, но на 60 +)..😇
Ехее, ей сега ще се избием за тоя. Grinning
Замрази ми го за след 20-тина години.

# 104
  • Мнения: 6 577
Джеймс, за мен успех с мъжете, означава да си намериш мъж, който те прави щастлива по начин, по който жената иска. Това за всеки човек е различно, за един означава перфектен дом, за друг  пътувания, за трети пари, за четвърти кариера, но просто да гледате в една посока и да искате едни и същи неща неща...
В случая на авторката иска мъж и дете, тоест семейство, но не може да намери такъв, тоест няма успех с мъжете...

Благодаря. Много добре  и разбираемо формулирано.
За съжаление ми изглежда трудно постижимо защото хората по дефиниция са различни. Честно, ако разбера, че някой гледа в една посока с мен, ще сменя посоката Simple Smile Simple Smile
Успоредността е по-добре обяснена от Лобачевски и Риман, отколкото от Евклид Simple Smile

Трябва да се пусне една тема: Търся си гадже, брак, неангажираща връзка, любовник/любовница, брак по сметка... И всеки да пише какво търси и да си намира каквото му трябва Joy

Как тема бе, братò ? Раздел трябва ! Но сигурно има някакви проблеми с авторските права
Wink

Общи условия

Активация на акаунт