Жената зодия Риби - 19

  • 24 409
  • 272
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 719
Честито, Вихрогонче, радвам се за вас, пожелавам ви много романтика и щастливи моменти❣️❣️❣️
 А меден месец къде?Simple Smile

# 166
  • Мнения: 2 332
Ох, стана ми едно мило...
Честито! Остарейте заедно, ръка за ръка!

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Честито, Вихрогонче, радвам се за вас, пожелавам ви много романтика и щастливи моменти❣️❣️❣️
 А меден месец къде?Simple Smile

Всъщност бяха медени дни и нощи Sparkling Heart В Синеморец. Но вече се върнахме в София. Че даже и в командировка на Обзор бях след медения "месец".

Много шантаво беше! Разболях се, с висока температура, хрема, сополи и обща отпадналост - още докато пътувахме за морето... все пак отидохме на плажа и хоп! - ужили ме пчела. После имах мигла в окото, едвам я извадих. На следващия ден ме ухапа земна пчела. Хомеопатката ми каза, че съм дала як рестарт на целия ми организъм Bowtie

# 168
  • Мнения: 3 719
Нашият меден месец се сведе до 4 дена на Лаго ди Гарда, три от които бяха "онези дни". Нищо, догодина за годишнината ще наваксаме.😂

# 169
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 071
Рибки, хайде и аз да се включа с нещо различно най после и покрай мен. 😀
Получих обаждане и покана за интервю за работа на която не възлагах големи надежди. Още преди месец кандидатствах и изобщо не очаквах да позвънят точно от тази фирма... Учила съм нещата, но нямам опит в сферата и се притеснявам дали ще се справя. Шефката ме иска и ще ми се осигурят нужните обучения. Фирмата ми е на супер удобна локация, стабилна и останах с добро първо впечатление. Какво ли следва...дано тук нещата да ми се получат и да започне да потръгва, защото не мога да се похваля с нищо от много време.

# 170
  • София
  • Мнения: 902
Според личните ми наблюдения жената зодия Риби е върха. Направо сте на първо място в списъка, Рибки!

# 171
  • Мнения: 3 719
Господ здраве да ти дава, Птиче!
А ти към кой слънчев вид принадлежиш?

# 172
  • София
  • Мнения: 902
Аз съм от "Близнашкият слънчев вид".

# 173
  • петрич
  • Мнения: 9
да,за мен също жените зодия риби са върха..откакто се помня винаги съм ги обожавал,но досега няма възможност да живея с такава жена,а всъщност все още я търся..

# 174
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 071
Хей, хей. Как сте? Simple Smile Има ли нови добри новини или такива, които започват да усещат приближаването на есенна депресия? Grinning

# 175
  • Мнения: 2 332
Аз съм си в перманентна депресия, а есента ми е любим сезон.

# 176
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 071
Есента и на мен бе любим сезон. Дори всички харесвах без лятото. Нещо от напредването на годинките ли, от кое, започнах да се радвам на лятото, че много се изтощавам и затварям у себе си през студените месеци...

# 177
  • Мнения: 3 719
И аз така. Студено ми е вече и ми се нищоправи, ама няма как.

# 178
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 071
Вихрогонче, къде си? 😊

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Моят сезон е пролетта . Есента ми действа депресиращо и не я харесвам. Лято харесвам също но по-малко от пролетта. Зимата харесвам само около Коледа и Нова година и то заради украсата и коледния дух.

Общи условия

Активация на акаунт