Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Жената зодия Риби - 19

• 8 687
  • 76
  •   1
Отговори
Во-а-ля, дами! Grinning
Цопвайте в темата и бъдете активни в писането.
Дълбоко, плитко, високо, тъжно, забавно... знам, че за всичко може да  говорите.
Линк към старата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=771772.msg42383945#new

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 19:19 от luna

# 1
Благодаря за новата тема.

Цвете, Честит Рожден Ден! Желая ти много здраве, щастие и успехи! Simple Smile

# 2
А бе, цвете, разцъфна ми светът днес! 🍻

# 3
Темичка за рождени дни! 😍
Цоп.

# 4
Започвам да се окопитвам и цял ден си се хиля на романтизъм а ла шез електрик 😆 Нищо не е отминало, така, че се кръстя и доливам, все някой празнува 😊🤗

# 5
Пролетно цвете, малко късно се включвам днес, но ти пожелавам пролетта да нахлуе в живота ти и да ти донесе горещо лято!
Бъди здрава!

# 6
  • Burgas, Bulgaria
Добро утро , банда 2в1 !
Боооожеее и аз се чудя защо моят Аресчо е биполярен  , ми той е риби бре Stuck Out Tongue Winking Eye

# 7
Добро утро , банда 2в1 !
Боооожеее и аз се чудя защо моят Аресчо е биполярен  , ми той е риби бре Stuck Out Tongue Winking Eye
Тва е куче, нали?! Кучетата носят късмет в дома според ведическите астролози.

# 8
Благодаря на всички за пожеланията! Много ми става миличко и приятно, че даже и оптимистично хихи. :* Браво и за новата прекрасна тема. Обожавам да съм тук.

А бе, цвете, разцъфна ми светът днес! 🍻

Айййй ка'и честно! Grinning Много обичам да чувам (чета) как съм оправила на друг настроението само мойто си не мога. Grinning
Хайдеее други рожденици днес?

# 9
  • на Мелмак
Честит рожден ден на патерици! Много щастие, здраве и хубави моменти!
Аз съм другата седмица, вече не ми е неприятен, но няма да го празнувам. Simple Smile

# 10
А аз само чета прогнози да събера всички дяца в някой парк цяяяяяял ден Blush Празнува ми се много, както винаги Joy

# 11
Охоп на някой му е дошло настроениетоо? ^^

# 12
# 13
Ний с Тиквето сме едни от последните празнуващи риби, с наболи рогца малко. Grinning
Усещането за личен празник ми носят РД на децата ми. На моя собствен поздравявам майчицата си и й честитя това  щастие неземно от идването ми на тоя свят. За мен обаче си е най-обикновен ден.

# 14
Аз също съм последна декада, до моя рожден ден има време Grinning

# 15
Днес ми се обадиха за курса и живот и здраве средата на Март да започна. Вчера на рождения ден пуснах няколко CV-та пък дано тая година да сменя обстановката и работата с нещо по платено. Три години на сегашната работа, хвали ме шефа, а парите няма възможност да вдигне. И ми стана тъпо... Не стига че нямам никакво време и съм си все на работа и вече това еднообразие ми писна. Искам промени, нови познанства с Качествени хора, развитие, подем някакъв...

# 16
  • Burgas, Bulgaria
А , така !
Аз искам да сваля ковид килата . Ииии естествено правя най-големите тъпотии , стоя гладнаааа. А да ви кажа , гладна съм като разярен бик Stuck Out Tongue Winking Eye
Хапнах ,чак се разтреперих , ама вече виждам  Simple Smile

Аресчо е кученце ,да - ротвайлер веган ,утре става на 2години . Той ми е слабост , не мога да изразя точно чувството ми към този косматия ,но не съм вярвала в подобно   Simple Smile . Аз му говоря като на човек , а той винаги разбира. В тоалетната да отида ,стои и ме чака отпред.

# 17
И нашето куче прави същото. Обожавам го това космато същество. Мисля, че може да пусне и прахосмукачка, ако го помоля.
Така ме разтоварва от негативните емоции, че дори не знам какво бих правила без него.
А колко бях против домашен любимец... Чак ме е срам да си призная.
Кучетата имат по - разбиращ и интелигентен поглед от някои човеци.

# 18
Измина един месец, а аз все още не мога да спя, да ям добре...
Не минава. Къде е мъдростта, която уж наближава?
Несподеленост би ли успокоила сърчицето ми?
Защо на мен?
Кого нараних?
Защо сега?

# 19
Остарях. Вече 4 дена съм извън проклетата дупка сатурнова. Засега върви добре, може пък да се оправим.
Think positive, рибки!♥️

# 20
Остарях. Вече 4 дена съм извън проклетата дупка сатурнова. Засега върви добре, може пък да се оправим.
Think positive, рибки!♥️

Това е много добре, браво. И аз тъкмо задържах няколко дена в добро настроение, та вчера се скарахме сериозно с шефа. Но гледам да мисля и аз позитивно и усещам как помъдрявам. Всеки ден си мисля за нещата от живота и анализирам. Започнах да чета книги и да анализирам. Другото хубаво е когато има хора на които да разчиташ и да са до теб в моментите на упадък.

# 21
Мен ми беше съобщено, че се развеждат някои хора. Информацията е кът, неговото име е козирог.
Държа фронта.
Но мъжът ми не ми помага - карамфил за днес, толкова съм заслужила...
Боли ме. Цял ден обикалям. И рева.

# 22
Много тъжни времена. Блазе на тези, които не го усещат. С тия социални мрежи, медии и упадъка на ценностната система, ми е жал колко много хора се разделят и развеждат. 😔 В какви времена живеем, какво се случи последните години... Нямам думи.

# 23
Астрологически имам крайна несъвместимост с Риби. Освен това те притежават някои черти, които и без хороскопи мога да кажа, че са крайно несъвместими с моята личност.

И въпреки това от всички жени с които съм имал взаимоотношения ако някоя беше като или поне най-близо до статута на богиня беше Риби. Всичко за което можете да се сетите беше налице. Да, знам от зодиака, че те виждат по-добре в мен и от мен самия, че са чувствени, проницателни и въпреки това бях изумен. Аз да бях по-хубаво нямаше да го измисля за себе си. Дори и майка ми, която ме е родила и най-добре ме познава, по-добре не би се справила.

Много ми се иска пак да бъда с тази жена дори и само за 5 минути. Ако има някакъв шанс в една жена да се внедрят всички женски положителни качества и да се изкоренят уморяващите типични женски черти то ще да е Риби.

# 24
Богини сме, така си е. Аз, специално - на мрънкането и драмата.

# 25
Разсмя ме. Joy
Аз определено вярвам, че за да изпълним плана, се привличаме от определен комплект качества в определена опаковка. Не е до "зодии". И никога няма да опре до "зодии". Ние сме си съвкупност от всички елементи, някои от тях с очеизваден превес, други много леко загатнати. У-ни-кал-ни сме. Joy кат' всяка снимка във фейсбук.

# 26
Аз затва нямам 😆
Как сте, момичета?
Аз май наистина помъдрявам. И мълча ли, мълча 😂
Започвам да подавам глава. Дано времето не ме смаже, че то нали... всичко може 😶
Иначе пораснах преди дни, ама не много 😆
Бях и щастлива 🙃
Има още няколко дни и звезди, които ще грейват още по-ярко със свещичка отгоре.
Дай, за да имаш. Прости, за да си щастлив. Обичай, защото толкова живи същества копнеят  да я получат отнякъде.
Катарзис е за мен.
И цигари.
Ще
ги
.

# 27

Обзалагам се, че това си те касае само теб и не пречиш на другите с тези си качества. 🙃 Защото мисля, че повече си страдаме вътрешно и си се тюхкаме, отколкото по някакъв начин напрягаме другите.

# 28
Не знам Луничка или Мадам Тиква е днес, но така или иначе и двете сте ми на сърце.
Да сте здрави момичета, да търчите по децата (Луна => внуци). Тиквата има мъж везна като моя, а луна ми е гуру.
Всяка сутрин да се събуждате с усмивка, а вечер - да заспивате безгрижни Zodiac Pisces
Като оздравея, ще пия за вас, обещавам Hug

# 29
Не знам Луничка или Мадам Тиква е днес, но така или иначе и двете сте ми на сърце.
Да сте здрави момичета, да търчите по децата (Луна => внуци). Тиквата има мъж везна като моя, а луна ми е гуру.
Всяка сутрин да се събуждате с усмивка, а вечер - да заспивате безгрижни Zodiac Pisces
Като оздравея, ще пия за вас, обещавам Hug
Тук съм. Не можете се отърва от мене. Просто съм с нова премяна. Благодаря! Всички да сте здрави. И се усмихвайте по-често, за да посрещнете хубавото подобава. То не пропуска ничий живот. На сърце сте ми, всички рибки златоперки. Heart Днес толкова много хора ме изненадаха приятно, че ми стана топло на сърцето. Топло да ви е и на вас! Heart
Ще се гощаваме семейно, така че съм готвач /пишмян, разбира се/:joy: и мислих, мислих къде да бучна свещичките, че и тях си купих.... Печена риба, ами в рибата ще да са, ако не сваря да направя и нещо сладко. Laughing
Тиквето, да си ми все така хубава, нахилващо проклета и мноого здрава!!! Пу, пу, пу!
Амфибия, спокойно можеш да кажеш наздраве и с един горещ чай с мед и лимон. Аз ще го оценя. Satisfied

П.П. Понеже никой не е писал, редактирам се, за да добавя клип за слънцето в риби - едно малко парченце от вас /ведическа астрология/ за англо-разбиращите. За съжаление, на български обилно инфо липсва.

Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 08:40 от Vasudevaya

# 30

Обзалагам се, че това си те касае само теб и не пречиш на другите с тези си качества. 🙃 Защото мисля, че повече си страдаме вътрешно и си се тюхкаме, отколкото по някакъв начин напрягаме другите.
Не се обзалагай, защото ще загубиш! Ужасна съм и това го знам не само аз, но и тези около мен. Обаче ми тежи. А,  забравих! Освен всичко друго, изпадам в самосъжаление по много противен начин. Май не ми е много чиста рибешката работа...
Много рожденички от последната декада разбирам, че има в темата.
Пожелавам ви от цялото си сърце да сте здрави, да обичате и да сте обичани! Глезете се и си искайте от живота, това което ви се полага, че и отгоре! Бъдете богини на каквото си решите! Важното е да има около вас такива, които ви поставят на пиедестал!
Наздраве и от мен!

# 31
  • Burgas, Bulgaria
Еййй , ма ще ви изям бре ! АмфибийкЕ ,много мило , благодаря! Да оздравяваш ако имаш нужда  от консулт , казват ми др Янкова , пиши на лични Grinning !

Лу ,знаеш ли по повод ин и ян , снощи ме изненадаха две луди Гани с такъв подарък,  та сложихме началото на нивелиранетоооооо 😁😁😁

# 32
Ми тъй като вече е овнешка пролет, па макар и леко снежна да я виждам през прозореца, пожелавам една наистина лежерна неделя, като моята 😆 Дано мъжът ми не ме юрне някъде 🙄 Разчитам, че като се прибра сутринта ще ме огрее слънцето в моята глава 😁
Само дрехите ще се наложи да вкарам вътре щото не се очертава в следващите пет дена да изсъхнат навън. Начи ще наблягаме на високите градуси и някоя и друга ласка да стоплим помъдрелите си кълки 🍷

# 33
  • Sofia
Gift HeartЗдравейте и от мен Flowers Hibiscus
Темата е позамряла напоследък.
Рибки, влизам с добра астро-новина за нас!
От 13 май Юпитер влиза в нашия зодиакален знак.
Предстои благодатна година за представителите на зодия Риби Flowers Four Leaf Clover Gift Heart

# 34
Предстои благодатна година за представителите на зодия Риби Flowers Four Leaf Clover Gift Heart
Не точно. Само до 30.07 ще е в риби, след това се връща във водолей до края на годината.

# 35
  • Sofia
Не точно. Само до 30.07 ще е в риби, след това се връща във водолей до края на годината.
Да, после пак ще влезе. Тъкмо допреди малко проверявах с точност нещата. Благодаря за уточнението!

# 36
Ха-ха, а дано! В страхотен застой са ми нещата отвсякъде.

# 37
Не разбрах. Само до 30 юли ли ще е добре за нас?

# 38
Не разбрах. Само до 30 юли ли ще е добре за нас?
Юпитер ще бъде в риби съвсем малко - докато стигне 2гр11м в този знак, след което тръгва ретроградно и отново се връща във водолей. Само февруарските риби, и то родени в първите няколко дни от знака, могат да очакват благоприятен период, макар и кратък (до 30.07). Останалите ще почакат до догодина.

# 39
  • Sofia
Относно предстоящия Юпитеров транзит в зодиакалния знак Риби:
- От 13 май 2021 г. до 28 юли 2021 г. Юпитер ще транзитира в Риби.
- После отново ще е в Риби от 29 декември 2021 г. до 10 май 2022 г.
- И накрая ще е в Риби от 28 октомври 2022 г. до 20 декември 2022 г.
Тези прекъсвания са поради ретроградните му движения.

# 40
Как сте, рибки? Аз съм в дупка - то ако рибите не сме, кой друг?
След гадна раздяла реших да запиша да уча още едно образование, за да ми е зает мозъка. Обаче, ученето е към края си и мозъкът ми отново започва да мисли. Искам да срещна моя човек, предлагат ми приятели да ме запознават, но същевременно ме е страх да не се повтори и пак да бъда наранена. С приятелка щях да ходя на море, тя пък има възможности и ще си прекара цялото лято в Гърция.... В общи линии се очертава драмата - нямам приятелки за море и гадже. Но имам и проблясъци. Ще си купя шезлонг и ще се пека в двора на вилата. Това е. Laughing

# 41
Имаш вила и това е чудесно. Мисли позитивно! 💐

# 42
Аз сигурно съм от 13-та зодия, защото нищо хубаво не се случва. Пак. Ако дните до края на юли трябва да са благодатни за нас, не знам какво да очаквам след това. Сега за мен един вид почивка, просто поносимо ежедневие, но пак със стресови ситуации в личен, професионален и най - лошото - здравословен план. Но поне не са такива, каквито са обичайно. Така че аз пак не мога да оценя подобаващо нашите "благодатни" времена.
Омръзна ми!!!
Искам хубав, здрав, спокоен и щастлив живот! И много късмет!
Да бъде за мен и всички!

# 43
  • Sofia

Минавам да ви кажа хубав уикенд просто!

Юпитер е стационарен вече. Имайте го предвид. Скоро ще започне ретроградната му фаза.

# 44
Благодатни дни през Юли ли "чух"?

# 45
Благодатни дни през Юли ли "чух"?
Къде са? Pensive
Я ми кажете, рибки, с какви зодии се разбирате и кои са вашите партньори?

# 46
  • на Мелмак
Аз съм с близнак, луда работа е при нас, винаги е весело Sunglasses

# 47
Любимата ми зодия е Скорпион, чудесно се разбираме, с мъже и жени. Била съм с Овен и Везни, тегаво. Сега съм с Рак, все едно сме един човек, довършваме си изреченията от първия ден.

# 48
Даааа като че ли с водните и аз най се спогаждам. Най близки по емоции са ми и сме на една вълна.
Партньорите все лъвове са ми били и все мислех, че се разбирам добре с тях след последния такъв вече тотално си промених мнението.

# 49
  • София
В любовно отшение-козирог е мъжът ми. Допълваме се, но и има много неща, които ни дразнят един в друг. Но се разбираме, последните няколко години имаме възход във връзката. Като по-млади имаше огромни скандали, вечно цупене и драми(от негова страна, разбира се Smile ).
Иначе не мога да кажа, че само с определени зодии се разбирам. Всякакви приятели имам. По-скоро с типажи хора имам търкания.

# 50
Преди десет години някой да ми беше задал въпроса, щях да съм категорична - еди коя си зодия... Satisfied
Сега, от личен опит и наблюдение, мога да кажа, че до следваща истина съм стигнала... дали има още нататък, рано е да твърдя.  Nerd
Всеки човек се ражда с определена програма и  за да я изпълни, се ражда в опреде.ени обстоятелства, които изострят, засилват в него нужните качества/и плюсови, и минусови/, среща се и е привлечен от нужния нему типаж хора и точно във връзката с един/брак семейство.../най-много бива ошлайфан по ръбовете, а понеже триенето по недостатъците е взаимен процес, споделен, то и другият е в същото положение. Така израстваме. Кога загладим неравностите, се случва или раздяла, или едно спокойно съществуване и осъзнатост кой, колко, кога, как и какво може или не може. И за себе си, и за другия.
Иначе се разбирам с всички зодии, някои изявени качества просто не търпя. Други не търпят мои. С годините обаче ми е излязло от мислите кой и защо не ме харесва и аз твърде не умувам за другите. Каквото е, такова е. Grinning

Последна редакция: пт, 09 юли 2021, 20:48 от Vasudevaya

# 51
  • София
Аз не се спогаждам с капризни хора, такива с вечни претенции и драми(оня ме гледа, тоя ми завижда). Също и не си пасвам с твърде последователни, стриктни хора. Тези, които вечно успяват, вечно са най-добрите. Не говоря само за парадиращи, а дори за нормални хора. Просто аз съм хаотична, не довършвам нищо, мели ми устата непрекъснато и често говоря глупости. Тези сдържаните, трудолюбиви, ученолюбиви, с миловидни и мирни деца, с прекрасна хармонична връзка и спортуващи за здраве...аз съм им твърде вряскаща и глуповата сигурно, пък на мен са ми изнервящи и скучни 🤣
През годините и с твърдд добродушни хора не съм се понасяла. Тези, които всички ги обичат...аз обикновено не ги обичам и все ми изглеждат фалшиви.
Вероятно аз съм проблемът, толкова хора изредих 😅 Но сякаш усещам, че това не ми идва от рибите, по-скоро или ще е водолейския асцендент или козирога(имам много планети в този знак).

# 52
Ами това показва, че зодиите нямат значение. Аз съм риба, но съм последователна, стриктна и много трудно понасям хаотични и празнословни бърборения. .  Харесвам хора, които осъзнато работят върху себе си и се самонаблюдават. Хора, които израстват. Но пък не ми дреме кой как ме харесва или пък не.

# 53
  • на Мелмак
Аз също мисля, че зодията има малко значение Wink но пък ни е готина!

# 54
Всъщност риби са доста добри изпълнители и малко интроверти, та не си падат по бърборенето.  Виж, кариеристи, трудно, но пък не само слънчевият знак влияе. Аз, например, съм риба с асцендент дева.😁

# 55
Всъщност риби са доста добри изпълнители и малко интроверти, та не си падат по бърборенето.  Виж, кариеристи, трудно, но пък не само слънчевият знак влияе. Аз, например, съм риба с асцендент дева.😁

И аз

# 56
Сетих се да питам какво мислите за суеверието? Имам чувството, че суеверието е лоша поличба, колкото съм по суеверна, толкова по не ми върви. Или самата мисъл, че не ми върви заради суеверие - е суеверие. Вече не знам. Аз и по принцип си мисля, че съм голям карък де. Grinning

# 57
Сетих се да питам какво мислите за суеверието? Имам чувството, че суеверието е лоша поличба, колкото съм по суеверна, толкова по не ми върви. Или самата мисъл, че не ми върви заради суеверие - е суеверие. Вече не знам. Аз и по принцип си мисля, че съм голям карък де. Grinning

Това е много негативно изказване, започни от тук, промени си начина на мислене. Знам, че е много трудно, но така не си помагаш.
Аз също съм суеверна и не мисля, че има нещо лошо в това.

# 58
Навсякъде чета колко е важен начинът на мислене. И явно е наистина така. Правя ретроспекция на живота си и всичко се развива по един и същ начин, а уж хората сме различни. Трябва някаква промяна някъде...

# 59
Ми добре! Създавай си собствени суеверия!
Например. Събуждаш се. Криво ти е. Схваната си. Вънка вали, вее. И се ухилваш и отсичаш: Всичко показва как днес ще е прекрасно изненадващ ден. Joy
Твори.
Работи това.

# 60
Как сте, русалки? Как си прекарвате лятото - на работа или почивка?

# 61
# 62
Аххх дали ще сколасам и аз да идаа... Heart Приятна и спокойна да е почивката.

# 63
Цвете, не знам. Половин Европа и цяла България е тук. Лудница..

# 64
  • София
Добре си прекарваме...работно. Морето при нас беше преди месец и половина.
Беше за 4 дни-моят мъж ме знае, че не търпя дълго и само за толкова беше резервирал. Не знам дали ще успеем пак да отидем някъде-колата е развалена, големият е първокласник след месец.
Но като цяло е добре.
Позната загуби мъжа си днес-нелеп инцидент. Много ми е тъжно за нея и децата. Как ще се справят не знам. Друга преди година и малко също загуби мъжа си.
Та му се радвам на моя възлюбен, че е тук до мен, здрав е. Надявам се дълги години да сме заедно. 
Не ме интересува, че го помръзва, че по някой път вика по децата-важното е, че е тук.

# 65
  • Sofia
Здравейте,

* На 23 юни започнах нова любовна връзка. Неочаквано! С човек, когото познавам от 7 години. С когото бяхме приятели и емоционално близки. От много отдавна, от няколко години. Този мъж е нашата зодия, най-прекрасната демек - зодия Риби.
* На 3 юли получих предложение за годеж със сребърен годежен пръстен! Казах му "Да!", въпреки че все още живеех с бившия си съпруг и бащата на детето ми. Още не знаех как и кога ще се изнеса от тогавашното ми вкъщи, но приех с цялото си сърце.
* На 8 юли /след кошмарна нощ и лют скандал с бившия ми мъж/ още сутринта се изнесох от нас и със съвсем малко багаж се пренесох при новия ми мъж. На няколко пъти след това се връщах там и си взех всяка една моя лична вещ, за да си я занеса при бъдещия ми съпруг. Това се получи лесно, защото бившият и синът ни отидоха заедно на море, апартаментът остана празен и спокоен, за да мога и аз да си събера мислите и вещите...
* От 8 юли до ден днешен надграждаме приятелството си с любов. Опознаваме се. Подреждаме си квартирата му и тя от ергенска заприличва все повече на семейно гнездо. Измислихме датата за сватбата. Планираме. Мечтаем.
* На 5 юли решихме да не се пазим и вече да си правим бебе /предвид възрастта ми нямаме време да отлагаме тази крачка/.
* На 20 юли, на 23 юли и на 27 юли тестовете за бременност бяха положителни. Радвахме се на това само двамата, само аз и той. Закратко. Бременността се прекъсна спонтанно в самото начало. Потвърди го моята АГ. Около 4 седмици съм била бременна. Загубихме го. Така е трябвало явно. Може би е било с аномалии.
* Наслаждавахме се на първия месец заедно максимално, защото периодът напълно съвпадна с едномесечния ми годишен платен летен отпуск. Може да се каже, че нашият меден месец беше от 8 юли до 8 август включително. На 9 август се върнах на работа. Вече обичана и истински щастлива жена.

Какво да ви кажа, мили жени Риби?
Любовта от приказките я има!
Просто не знаем кога ще дойде.
Нито с кого... Нито през колко болка ще минем първо.
Но не сме наивни Рибите, да вярваме в Нея. Не сме! Two Hearts

# 66
Честито! Всичко ще се нареди. Много щастие и дълбок, душевен мир ви пожелавам
И кой ще усети и вникне до дълбините на една Рибка, ако не друга Рибка?! Heart
Прилича ми като да се е включил Раху /по ведическата/. Внезапно, неочаквано, бързо. Той придобива зрялост от 42 до 47-та годишнина, а пикът му е около 42-та г.

# 67
  • София
Аз да си включа венерата в Козирог Laughing и да кажа, че бих имала едно наум за толкова бързо развитие на нещата. Дори да се познавате от отдавна, пак самото случване идва бързо и толкова бързо може нещо да се обърка. Т.е. бих работила в посока да съм независима от мъже, за да може да се съвзема, каквото и да стане.

# 68
Леле Вихрогонче, много промени при теб и то за кратко време.
Не знаех, че сте се разделили с мъжа ти.
Важното е да си щастлива. Успех!

# 69
  • Sofia
Благодаря и на двете ви Two Hearts

На мен Венерата ми е в Риби, в 4 дом. Имам съвпад Слънце-Меркурий в Риби, в 4 дом.
Имам Уран на Асцендента откъм 1 дом, в Скорпион. Асцендентът ми е Скорпион.
Имам и натален Марс в Рак. Това са си цели 6 важни точки във Вода.

Независима съм от мъже. Поне финансово де. Емоционално и любовно - никога не съм живяла сама. От 20-годишна се изнесох от майка ми и баща ми. Оттогава съм с мъж в двойка, в брак или в съжителство. Но винаги съм работела и печелела, и то достатъчно, за да съм икономически и финансово независима и самостоятелна личност.

Малко за Огъня в мен - Луната и Нептун са ми в Стрелец, като Луната ми е в 1 дом, а Нептун - във 2 дом. Имам рожден Южен лунен възел в Овен в 5 дом, както и Сатурн в Лъв, в края на 9 дом, в съвпад с МС. Реално колкото съм водна личност, почти толкова се възприемам и като огнена натура.

Малко астро-данни за него: съвпад Слънце-Меркурий в Риби, в 8 дом, съвпад Марс-Венера в Овен, в 9 дом.
Луната му е в Риби, в 8 дом. Плутон, Южен лунен възел и Сатурн в Скорпион, в 4 дом. Тоест при него също има 6 ключови точки във Вода, но и много Огън в картата си.

Огънят в него - Асцендент Лъв, Фортуна в Лъв в 1 дом, съвпад Марс-Венера в Овен, Уран в Стрелец в 5 дом.

П.П. Адриана11, с бившия ми съпруг се разведохме в началото на 2013 година. Но през 2014 година се върнах при него, така си живеехме - разведени на документи, заедно в съжителство. Отгледахме си сина докато той навърши 17 години. Сега момчето ни си остана при баща си. Но важна е връзката, която имам с детето си, а тя е чудесна, чуваме се всеки ден, виждаме се при всяка удала ни се възможност.

# 70
Да, аз помня, че имахте раздяла и после пак събиране. Говорили сме. Просто казвам, че не знаех, че пак се е случило. Но важното е да сте щастливи.

# 71
Вихрогонче, отнасяш приза Русалка на годината!
 Поздравления и много щастие ти желая. При нас , Рибите, всичко важно и хубаво се случва така, изведнъж, противоречащо на всякакъв здрав разум. И винаги е за добро, независимо от развитието, интуицията ни няма грешка.
Така че наслаждавай се на попътния вятър! 💐

# 72
  • Sofia
Еха, "Русалка на годината" Two Hearts
А ако знаете колко плаках и страдах...
От октомври 2020 до април 2021, съдрах се от рев.

# 73
Every magic comes with a price.
 И всичко е хубаво, когато завършва добре.
 И малко несериозно..

# 74
Вихрогонче, пу-пу да не ти е уроки!!!
Много, много щастие и попътен вятър!
На този етап от живота си не вярвам в такива чудеса, но много ми хареса да прочета, че все пак има хора, на които се случват!
Дано стават все повече - и чудесата, и щастливите хора!
Толкова е трогателно всичко! Сякаш е сценарий за романтичен филм!

# 75
  • Sofia
Благодаря ви, мили дами!
Наистина си е моето лично ЧУДО Two Hearts
Желано, очаквано, изстрадано, измолено...
Вярвайте, уповавайте се.
Разчитайте на чудесата в живота!

# 76
Аз и бездруго изповядвам веруюто, че каквото и да става, е за по-добро, тъй че в чудеса вярвам и сигурно до сами края си ще вярвам.
И камък на главата ми да падне, все си викам, че е на хубаво.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт