Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 40

• 22 003
  • 294
  •   3
Отговори
# 240
  • Варна
Не съм чел Библията и не знам според нея къде е смисълът и не съм толкова компетентен .Който е ,да се включи .Аз така си мисля ,че въпросът май не е само човек да се разкае ,а и да се промени и да стане добър човек и да не допуска грешките си пак и въобще грешки .И аз съм съгласен ,че май винаги ще сме грешни ,като има  много изкушения и предизвикателства .
Грешки изобщо да не се допускат не е възможно, те са най големия учител в живота.
Има една мисъл "Умен е този който греши, глупав този който повтаря грешките си"

Някои хора с психопатно мислене си мислят, че са големи тарикати и казват че не можело хора които са умни да грешат, и че умни били тези които се учили от грешките на другите а не от своите.
Само дето не осъзнават че идеални/съвършени и безгрешни хора няма, включително и те самите.

# 241
Ами така е ,грешките са най-големият учител и безгрешни хора няма ,да права си ,трябваше да напиша само да не допуска грешките си отново,щото винаги ще допускаме .Иначе защо да не се учиш освен от твоите и от грешките на другите хора .Това също е умно .
Не съм чел Библията и не знам според нея къде е смисълът и не съм толкова компетентен .Който е ,да се включи .Аз така си мисля ,че въпросът май не е само човек да се разкае ,а и да се промени и да стане добър човек и да не допуска грешките си пак и въобще грешки .И аз съм съгласен ,че май винаги ще сме грешни ,като има  много изкушения и предизвикателства .
Грешки изобщо да не се допускат не е възможно, те са най големия учител в живота.
Има една мисъл "Умен е този който греши, глупав този който повтаря грешките си"

Някои хора с психопатно мислене си мислят, че са големи тарикати и казват че не можело хора които са умни да грешат, и че умни били тези които се учили от грешките на другите а не от своите.
Само дето не осъзнават че идеални и без грешни хора няма, включително и те самите.

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 00:57 от IIG

# 242
Ако не допускаме грешки се обезсмисля смисъла на всичко смислено за нас. Само си представете един перфектен живот без грешки. Какъв е смисъла на подобен? Какво ще научим и защо да го живеем при условие, че тук сме временно.

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 12:48 от _silence_

# 243
  • Варна
Цитат
.Иначе защо да не се учиш освен от твоите и от грешките на другите хора .Това също е умно . 
Няма лошо човек да се учи и от грешките на хората. Само казвам че само с грешките на хората не става, дори и да си го постави за цел човек няма да му се получи.

# 244
То грешки няма как да не се допускат,ами по-важното е грехове да не се  ,макар че сега като гледам седемте смъртни гряха и 10те божи заповеди ,аз май съм грешен по отношение на някои.

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 11:30 от IIG

# 245
Здравейте, искам да ви питам дали гледачка от Перник познава или да не си губя времето?

# 246
Някой чувал ли е за тези магове оттука http://www.chernamagia.com/ ?
Мошеници ли са, какви са?

Би било интересно да се знае наистина кои са и колко народ са обслужили - нека някой запознат с работата им да сподели подробно, не звучи добре обаче което са писали,  прекалени и изтъркани са на първо четене нещата им

Едва ли някой, който е поръчвал магия би писал точно тук, където ще го разпънат на кръст за това. Колкото до това, че нещата са прекалени и изтъркани, споделете вие нещо от вашият опит и ни кажете нещо неизтъркано за да се осведомим и ние.

# 247
според мен се събират няколко човека дето по единично не могат да наберат много  клиенти и предлагат всеки каквото може и е доста  на калъп понеже на мен ми се е случвало да се повтори магия от двама различни човека , но явно правена на едно и също място защото признаците и това, което аз усетих бяха 1:1 само че през няколко години т.е е изтъркано и правещите не могат да разнообразяват  един вид , ама в случая  и не е нужно

да се предлага такова неща значи  че правещите изобщо  и не слушат явно какво им се казва когато иде някой да поръчва и го карат - някой отива за любов да прави на един, а ония изхакват брат му един вид
а всичко споменато  в сайта се прави или  оправя след като веднъж вече са  установени правени неща преди тъй че те могат да наслагват, което не е нещо ново под слънцето

това наистина е личен опит и предположения, с каквито иначе работят мнозинството които нас ни интересуват като можещи хора

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 01:20 от Instyle

# 248
  • Sofia
Бихте ли препоръчали някой сериозен човек за изчистване на магии във Варна?

# 249
Марияна Христова от Ясновидци  не е ли там, в този град. Защо не я потърсите, вижте дали ще ви е от полза.

# 250
Марияна Христова от Ясновидци  не е ли там, в този град. Защо не я потърсите, вижте дали ще ви е от полза.

Ужас...Марияна гледа само да ти вземе парите.Нито настояще,нито бъдеще позна.През 2013 съм се консултирала с нея по скайп.Такива тъпотии не бях слушала-имала съм кукла като малка.Ами имах и не само една.

# 251
  • София-Лагера
Дано! Моля тези, които се обадят на Таня, да се държат възпитано с нея, за да не съжаляваме всички после. Също така да споделят впечатленията си и във времето да пишат какво се случва, какво - не, защото в крайна сметка това е целта на темата.
И един съвет - бъдете максимално ясни и честни с нея. Знам, че от подозрителност и поради идеята, че "щом е добър ясновидец, трябва да види всичко", понякога премълчаваме именно това, което е проблемно за нас. В разговора си с нея забелязах, че не може да види ясно именно онези неща, които по принцип не бих споделила с всеки и за които дори не ми се иска да мисля, тоест проблемните ми теми. Та накратко - за да ви е от максимална помощ, като ви пита какъв е проблемът, отговаряйте.
Дано всеки намери помощта, от която се нуждае!
Споделям веднага ,не става .
Налучква всичко .
Задава много въпроси и чрез тях си прави някакви изводи.
Не позна нищо .
Не си давайте парите .

# 252
Аз търся човек,  който не да ми задава въпроси,  а да ми говори когато седна срещу него. То с въпроси и подпитване и до Цариград се стига.
Някой може ли да препоръча човек който лее восък в района на Варна?

# 253
  • Варна
Дано! Моля тези, които се обадят на Таня, да се държат възпитано с нея, за да не съжаляваме всички после. Също така да споделят впечатленията си и във времето да пишат какво се случва, какво - не, защото в крайна сметка това е целта на темата.
И един съвет - бъдете максимално ясни и честни с нея. Знам, че от подозрителност и поради идеята, че "щом е добър ясновидец, трябва да види всичко", понякога премълчаваме именно това, което е проблемно за нас. В разговора си с нея забелязах, че не може да види ясно именно онези неща, които по принцип не бих споделила с всеки и за които дори не ми се иска да мисля, тоест проблемните ми теми. Та накратко - за да ви е от максимална помощ, като ви пита какъв е проблемът, отговаряйте.
Дано всеки намери помощта, от която се нуждае!
Споделям веднага ,не става .
Налучква всичко .
Задава много въпроси и чрез тях си прави някакви изводи.
Не позна нищо .
Не си давайте парите .

За това аз като съм ходила, никой нищо не познава, защото мен не ме вълнуваше нито минало, нито бъдеще....... .
А медицинска диагноза/състояние, в такъв случай колкото и да подпитват, полза няма.
Не съм искала от тях нещо което не е по възможностите им, в предварителния разговор по телефона са ми казвали че могат да поставят медицински диагнози.
А една реплика на Никола Стоянчев от София никога няма да я забравя "И само за това ли бихте път от Варна до тук".
Хм, защо да не бия път 500 км, като те показват в сериозни предавания от сериозен журналист как изправяш парализиран, и самия бивш парализиран потвърждава че е така.
Не до София, бих отишла и извън България, ако бях сигурна, че помощта е гарантирана....

Съвсем наскоро пак сериозен журналист Даниела Тренчева, показва някакъв феномен арменец голяма работа как лекувал рак. Влизам в Интернет и откривам, че въпросния искал огромни суми пари няколко хиляди, той съвест има ли. То хубаво, но къде е гаранцията че ще свърши работа, а няма да вземе парите напразно.
Да излекува хората, пък те ако са доволни сами ще му се отблагодарят.
Как може да се допуска по национални телевизии да се показват такива хора!?

# 254
  • София-Лагера
То няма едно нещо което да кажа ,да така е 🤣
Опита се да познае характерите на децата ми ,там беше пълен фарс.
Той синът ти много свит ,не излиза 🤣
Викам Не ,той почти не се прибира .
-А да,виждам го като в заведение 🤣
За първи път се включвам тук и ползвам услугите на някой 😃
Весел празник момичета !

Общи условия

Активация на акаунт