Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ясновидки/врачки - тема 40

• 47 214
  • 685
  •   1
Отговори
# 270
Аз търся човек,  който не да ми задава въпроси,  а да ми говори когато седна срещу него. То с въпроси и подпитване и до Цариград се стига.
Някой може ли да препоръча човек който лее восък в района на Варна?

Имам такива, изпробвани, доказали се. Сядаш и почва да говори. След, което казва :Питай... И дава инфо по въпросите ТИ.

# 271
Аз не правя едър бизнес и не съм супер запознат, я обясни малко по-подробно да те разбера ,щото си мисля нещо, да видим дали ще попречи на това,което ти казваш .Соц. величие ?
С връзки? С роднина соц величие напр? Simple Smile)

# 272
Това не е по темата..
Иначе - даже за Бойко се сещам, който беше чий охранител?))

# 273
Нищо ,обясни ми го на лично .Ами Бойко Борисов е бил охранител на Тодор Живков и на Симеон Сакскобургготски,.Така е ,използвал е връзки ,но има акъл за бизнес най- вероятно ,че чак премиер 10 г беше и не се е хванал на въдицата на шарлатаните .Това е моята теза
Това не е по темата..
Иначе - даже за Бойко се сещам, който беше чий охранител?))

# 274
Аз търся човек,  който не да ми задава въпроси,  а да ми говори когато седна срещу него. То с въпроси и подпитване и до Цариград се стига.

Имам такива, изпробвани, доказали се. Сядаш и почва да говори. След, което казва :Питай... И дава инфо по въпросите ТИ.
И може ли да кажеш кои са, ако не е тайна ?

# 275
Гугъл. 😅 Восък не лее все още,но отговаря на всички въпроси.

# 276
За какви въпроси става дума ?
Гугъл. 😅 Восък не лее все още,но отговаря на всички въпроси.

Последна редакция: чт, 06 май 2021, 21:23 от IIG

# 277
В другата тема обясних, че ММ точно това прави - сядаш пред него и ти казва какви са ти здравните проблеми и болежки. Отговаря и на въпроси - когато са кратко и ясно зададени.
Но не гадае, предсказва или разказва миналото на човека.
Явно при всеки с дарба е различно.
Днес бяхме при една негова “колежка”, нейният случай пък е, че й диктуват и тя пише на листче.

# 278
А дали има някой тук, който може да ми гледа на таро карти? Знам, че има такава тема, но не искам да се натрапвам. Ако някой няма нещо против, с цел упражнение или нещо такова.

# 279

Стефка Добрева май е от този край, Варна или Бургас.... До нея се допитайте

# 280

И може ли да кажеш кои са, ако не е тайна ?

Писала съм в предишна тема, изтриха ми инфото. Който иска на лични ще споделя. Нямам интерес да правя реклама, при това тези хора са съвсем земни, обикновени , без такса, без УАУ АЗ СЪМ ГОЛЯМАТА РАБОТА... Просто имат дарба и рутината да разчитат инфото от чаша с кафе. Това е. И аз съм от повечето тук, които сме търсили, ходили и потрошили сума пари.
Единия ми гледа от 2017 г до момента доста са случилите се предсказани неща. Другата жена ми гледа от миналата година - февруари... И тя е с доста попадения във вече случили се прогнози... По лични и служебни теми. Та дори и за здраве. И двамата са абсолютно независими един от друг, а ми казват припокриваща се информация. Има и нещо друго в точността за прогнозата, което съм забелязала. Като наближава да се осъществи нещото, излиза по-подробна информация, букви, дати-числа.
Пак казвам, нямам никакъв интерес да ги рекламирам. Споделям за който иска моят опит.
За Таня и Фатмето (прехвалените) от с. Тънково ще кажа:Пълна Боза. Губене на време и пари... Нищо лично и към Двете. Явно ѝм се е изгубила Дарбата. Там май с Такса се гледаше... Вече не помня...

# 281
Здравейте,давам обратна връзка за няколко ясновидки за които разбрах от тази тема. Лина,попитай Поля и Атина таро. Нищо от това което ми казаха не се случи,дадоха ми срок до март месец,вече е май и нищо. Също така Хайрие от Боян Ботево и Дияна от Симеоновград нищо не познаха. Единственото място където почувствах добре беше като ходих в Обручище При дядо Илия да ми лее куршум,ходих два пъти и наистина ми подейства много добре. За съжаление е дядото починал. Може ли да ми кажете за някой който лее куршум или восък от който сте доволни в Хасковска област.

# 282
Пак да попитам - някой във Варна или близката околност който да лее восък ?
Гледането на кафе нещо не ми вдъхва доверие. Повече бих повярвал на карти. Така че въпросът и за човек който наистина има дарбата да гледа стои ...

# 283
Някой ходил ли е за разчитане на Акашовите записи?

# 284
Някой ходил ли е за разчитане на Акашовите записи?

Аз се пробвах да го направя сама,но не ми се получи.

Общи условия

Активация на акаунт