Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 44 278
  • 519
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз много харесвам и "Роуз Мадър", и "Торба с кости". Книгите, в които така и не можах да се потопя са :Колорадеца", "Гняв", "Пътна мрежа" и "Романът на Лизи" - много смътен спомен имам за какво се разказват.

# 211
  • Мнения: 371
Скрит текст:
Най-после да си подредя колекцията на Кинг на едно място Heart
Сапковски и картината ще бъдат преместени Simple Smile
Имам още горе долу 15 заглавия, за да съм щастлива!

# 212
  • Мнения: 7 690
Прекрасна колекция! Някои книги съм взимала от библиотеките, та ги нямам в личната си, а и нямам и място вече къде🥲  Твоята ми напълни душата

# 213
  • София
  • Мнения: 2 004
Vasencetto, долу вляво ти е останало място за Джо Хил. Laughing Тъкмо ще събереш семейството.
Аз от 2-3 месеца имам новото издание на "Кошмари и съновидения". Само си го гледам и чакам няколко дни без никакви ангажименти да си я препрочета без да ме прекъсват.

# 214
  • Мнения: 371
Аз също доста съм чела от библиотеката, но сега реших, че ще си събера колекция от книгите на най-любимия ми автор.
Улеснява ме това, че почти нямахме книги, когато се преместихме в къщата, където сме сега. Купувала съм само любими книги на децата, сега и те четат Кинг. Другите автори в домашната библиотека са - Анджей Сапковски, Айзък Азимов, Робърт Маккамън, Дан Браун, Толкин, Джордж Мартин, Джоан Роулинг, Франк Хърбърт, Майкъл Крайтън... Както се вижда - хорър, фентъзи, фантастика.
Малко Българска история и класика като Симеон Радев, Талев, Ботев, Вазов. Тук също имам голям списък, ама нямам бюджет, та - една по една и за празници Simple Smile

Кошмарите ги прочетох за 4 дни от пристигането! Не можех да заспя с часове Simple Smile

# 215
  • Мнения: 9 683
И аз си ги събирам от намаления.

# 216
  • Мнения: 68 629
Аз пък си ги имам от едно време. Откогато почнах да  ги чета.. Grinning
Сега си допълвам с новонаписаниге.

# 217
  • Мнения: 9 683
Аз ги четох от библиотеката като дете. Май имам Кери, Гняв, То  и Мъртвата зона само от онова време. И Проклятието.

# 218
  • Там където
  • Мнения: 790
О, аз открих Стивън Кинг точно в библиотеката на 12-13 годишна възраст и всичко каквото имаше го изчетох веднага Simple Smile С неговите книги успях да изживея скучните часове в гимназията, пък и първите години в Университета. След това си купувах вече- никога не ми е било проблем да си купя книга, особено на Кинг.

# 219
  • Мнения: 10 973
@Qaki, абсолютно същата история е и моята. И аз го чета от ранен пубер.... Брат ми, баща ми четяха тогава, аз четях след тях старите издания на Плеяда. В университетските години вече си купувах сам книгите. Да не говорим по колко пъти съм гледал и филмите му

# 220
  • Мнения: 21 438
Аз също доста съм чела от библиотеката, но сега реших, че ще си събера колекция от книгите на най-любимия ми автор.
Улеснява ме това, че почти нямахме книги, когато се преместихме в къщата, където сме сега. Купувала съм само любими книги на децата, сега и те четат Кинг. Другите автори в домашната библиотека са - Анджей Сапковски, Айзък Азимов, Робърт Маккамън, Дан Браун, Толкин, Джордж Мартин, Джоан Роулинг, Франк Хърбърт, Майкъл Крайтън... Както се вижда - хорър, фентъзи, фантастика.
Малко Българска история и класика като Симеон Радев, Талев, Ботев, Вазов. Тук също имам голям списък, ама нямам бюджет, та - една по една и за празници Simple Smile

Кошмарите ги прочетох за 4 дни от пристигането! Не можех да заспя с часове Simple Smile

Чудесен подбор Simple Smile

# 221
  • Мнения: 72


Честит празник!
Попаднах на това, почитателите от Варна може да се възползват!
Аз сега съм зациклила на "Ужас във висините", не ми върви тази книга и не съм сигурна дали ще я допрочета.

# 222
  • Мнения: 152
Здравейте! Скоро не съм се включвала при вас, само Ви чета от време на време. Откакто писах последно, четох "Томинокърс" по ваша препоръка. Завърших я днес, това е една от книгите вървели ми най-бавно  на Кинг, въпреки че е един от ранните му романи, определено си струва четенето, защото е писана от Краля, но няма да се нареди сред любимите ми.

От промоцията на Озон за 24 май си купих "Били Съмърс" ( с твърда корица), "Шоу на ужаса" и  "Двойна прожекция" на Оуен Кинг, да видя как пише и другият син на Стивън, все пак.Laughing

Вие какво четете?

# 223
  • Там където
  • Мнения: 790
"Двойна прожекция" никак не ми хареса. Действието тече мудно и въобще няма фабула. Синът има още хляб да изяде Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 09:03 от Qaki

# 224
  • София
  • Мнения: 311
Пробвайте с Джо Хил другия син, доста по-добър е от Оуен и има потенциал да стигне баща си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт