Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 44 225
  • 519
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 474
Здравейте! Записвам се и аз при вас, като един върл фен на Стивън Кинг още от тинейджърските си години. Чела съм доста от книгите му, дори смея да търдя голяма част. Сега в момента чета "Приказка". Харесва ми, макар че обичам повече хорър историите му. Онзи ден влязох в една книжарница и се загледах в рафта с книги на Кинг, вниманието ми привлече "Проклятието". Стори ми се интересна и си я купих. Ако някой я е чел да сподели дали е добра.
Зачетох се в темата, че обсъждате "Пожарникаря". Бях си я взела от библиотеката, тъй като нямаше нищо ново на Кинг. Мъчих я около 2 месеца и накрая се отказах да я чета и я върнах. После от темата разбрах, че авторът е сина на Кинг. Еми не ми хареса, много мудна ми се стори, оттегчи ме.

# 376
  • София
  • Мнения: 307
Чела съм "Проклятието", на мен лично много ми хареса, но не знам дали съм фактор, на всяка книга на Кинг давам 5 звезди в гуудрийдс. Grinning

# 377
  • Мнения: 371
Чела съм "Проклятието", на мен лично много ми хареса, но не знам дали съм фактор, на всяка книга на Кинг давам 5 звезди в гуудрийдс. Grinning
+1 глас за Проклятието, много ми хареса и на мен!

# 378
  • Мнения: 10 904
На щанда на "Бард" по време на Панаира на книгата "Институтът" беше с 40% намаление. Какво е вашето обяснение? По принцип с по-голям процент се намаляват книгите, които не се продават добре и залежават в склада.

# 379
  • Мнения: 9 649
Бард регулярно си правят 30-40% на избрани книги на сайта. Често си поръчвам.

# 380
  • Мнения: 2 188
Следях преди една тема за книги, в която пишеха за подобни намаления, но нещо съм я изпуснала.
Пишете тук, ако срещнете нещо на Кинг с намаление, ще е полезно.

# 381
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
В момента има намаление в Барт за книги на Кинг. Това е от сайта им:
 КИНГОмания! 23 книжни повода за масивен инфаркт от Стивън Кинг!
32% отстъпка за 2 книги. Както виждате, мислим и за половинката ви;)

Инфарктът е най-честият причинител на смърт. Чест, но снизходителен, днес си тук, утре... другаде. Мнозина от героите на Стивън Кинг биха се зарадвали на такава бърза развръзка.
Не вярваш? Убеди се – предлагаме ви ужасяващ букет, поднесен специално от Краля, 23 хорър романа, които могат да ви чукнат среща с онази с косата още през уикенда!
Изберете поне 2 книги и ги получете с 32% отстъпка!

# 382
  • Мнения: 10 904
Пишете тук, ако срещнете нещо на Кинг с намаление, ще е полезно.
По принцип винаги има намаление, на всички панаири... Пролетен, коледен (както и Алея на книгата). Търсите щандовете или шатрите на БАРД, ИБИС и ПЛЕЯДА, които издават Стивън Кинг, ще останете приятно изненадани. А вчера видях "Институтът" с твърди корици, отгоре с табелка 40%, което значи, че от коричната цена 35 лв се спестяват немалко пари.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 23:54 от diziler

# 383
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Плеяда имат 20 % намаление на книгите на С. Кинг.

# 384
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Защо книгите на Стивън Кинг не се преиздават ?Не мога да намеря Сблъсък 2 том и Гняв и няколко други негови ...

# 385
  • Мнения: 9 649
Гняв - Стивън Кинг не желае да се преиздава.
Сблъсък минала година купих на хартия.

# 386
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Гняв - Стивън Кинг не желае да се преиздава.
Сблъсък минала година купих на хартия.

 Ами явно вече е изчерпана тъй като не можах да я намеря .

# 387
  • Мнения: 68 545
Може да пишете на издателството и да ги попитате дали предстои ново издание, или не.
Иначе в олх погледнах, и там е поизчерпана, но не рових много съвестно де.
Аз също закупих двата тома преди 3г нейде, че я бях пропуснала...

https://knizhen-pazar.net/products/books/3269042-sblasak-tom-2

Тук намирам старо издание...

Последна редакция: вт, 20 юни 2023, 12:55 от teta75

# 388
  • Мнения: 21 386
В момента има намаление в Барт за книги на Кинг. Това е от сайта им:
 КИНГОмания! 23 книжни повода за масивен инфаркт от Стивън Кинг!
32% отстъпка за 2 книги. Както виждате, мислим и за половинката ви;)

Инфарктът е най-честият причинител на смърт. Чест, но снизходителен, днес си тук, утре... другаде. Мнозина от героите на Стивън Кинг биха се зарадвали на такава бърза развръзка.
Не вярваш? Убеди се – предлагаме ви ужасяващ букет, поднесен специално от Краля, 23 хорър романа, които могат да ви чукнат среща с онази с косата още през уикенда!
Изберете поне 2 книги и ги получете с 32% отстъпка!

Боже, ама че реклама Simple Smile

# 389
  • Варна
  • Мнения: 17 906
Гняв - Стивън Кинг не желае да се преиздава.

Хаха.. Сериозно ли? И на български?
 Имам я на хартия купена преди повече от 20 години..Сигурно  има антикварна стойност..  Sunglasses

Защо не иска?

Общи условия

Активация на акаунт