🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 5

  • 81 349
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 70
Здравей те слънчеви момиче Nature Sunny
Ако някоя от нас се чуди с кого е Джано в Истанбул, ето го и отговора
https://www.instagram.com/p/CNt41hQjyPU/?igshid=c50ljdzbson3
Не го оставят сам.

# 406
  • Мнения: 10 795
Black sea, чудим се, разбира се Grinning Grinning Grinning Най се чудим дали не е завел снахата на сгляда с родата Grinning

Роберто и Франческо като компания на Джан в Истанбул ме устройват идеално Rolling EyesJoy

Качвам я самата снимка, защото не всеки има ИГ и може да не му се отвори от линка Simple Smile

# 407
  • Мнения: 70
А Ели-Мели, моля те снахата да си седи в Италия   и да се прави на работна мома.
Тук на Балканите няма да и хареса.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 408
  • Мнения: 10 795


Италианското разузнаване е разкрило шокиращо съвпадение от последните дни!!!

На въпросното последно изтрито стори на Джан се вижда десен от блуза!!! Като блузата на Демет в последния излъчен епизод на РП в Италия!!! Flushed JoyJoyJoy



От същата вечер, по същото време Демет също пуска подобно стори с надпис "Без лоши вибрации днес"!!!



И след няколко часа сторито на Джан се оказва изтрито, а след още няколко часа профила също! Thinking



П.С. За протокола не съм фенка на Джан-Демет двойката, просто много се впечатлих от разузнаваческите способности на италианките. Впечатлих се и от този симпатичен десен на точици и тези симпатични съвпадения, които хем не значат нищо, хем може и да значат всичко Grinning Така де! Надали производителя на блузата е ушил само една бройка, специално за Демет Sweat Smile Както и да е... живота на Джан е по-интересен от който и да е сериал... ОЧАКВАЙТЕ ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!!


Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 13:25 от Ели-Мели

# 409
  • Мнения: 3 771
Среднощен привет рагаци : ))

Бланка Суарес и Джан Яман в Сандокан: следата, която ни показва,
че става все по-близо и по-близо.




Знаете, че сме много чувствителни към поговорката „Когато реката звучи, водата носи“. И тази река сякаш носи много вода, в големи количества. Първо, защото слуховете започват да звучат много силно. Второ, защото имаме следа от един от собствените му герои.  Говорим за възможността да видим Бланка Суарес и Джан Яман заедно в Сандокан. И не можем да преодолеем вълнението, мислейки, че това може да е истина.  Така наречената лейди Мариана все още не ни казва нищо.  Но се оказва, че тя е женският герой, който придружава Сандокан, девойката, в която Малайзийският тигър се влюбва. И това означава едно: че актрисата ще споделя прожекторите с Джан Яман. Да, бяха изписвани и други имена, но не ни интересува, защото ИСКАМЕ САМО ДА ВИДИМ БЛАНКА СУАРЕС С ДЖАН ЯМАН В САНДОКАН.  И ни простете за вълнението, но работата е там, че големите букви просто се отлепват.  За испанската актриса има три неща. Първото, че вече е работила за продуцентската компания Lux Vide, отговаряща за тази нова версия на Sandokan. А производителите са тези, които управляват, това е така.  Второ, че тя има много фенове в Италия. Трето, тя  силно прилича на Карол Андре, актрисата, изиграла героинята на Мариана във версията от 70-те години. И въпреки, че го виждахме като нещо невъзможно, самата Бланка Суарес даде подсказка, която казва „да“, възможно е. Оказва се, че лейди Мариана от новата версия няма да бъде деликатната и беззащитна дама на романите на Салгари. Тя ще бъде също толкова ожесточена, колкото Сандокан.  Тоест тя ще язди кон, ще се бие и ще владее меча. И вече имаме необходимите доказателства: видео на Бланка във фитнеса, публикувано от нейния треньор, Крис Диас. Актрисата се тренира много усилено, правейки супер хитри упражнения, които биха накарали другите да повърнат от усилията. Не ни трябваше нищо друго, за да си представим Бланка Суарес и Джан Яман в Сандокан. И да, Бланка все още трябва да извърви дълъг път, за да извае това тяло, което Аллах е дал на турчина и го е усъвършенствал във фитнеса до съвършенство. Но това е, че тя не трябва да маркира всяка от мускулите си. Не е задължително.
Но имаме още улики.  Преди няколко седмици тя самата публикува нейна снимка в Instagram само с една иконка: спагети. Опитваше ли се да ни каже, че отива в Италия? И има още: почти по същото време, когато видяхме образите на актрисата с пълна газ във фитнеса, Джан Яман публикува фрагмент от книгите на Емилио Салгари, точно главата, озаглавена „La perla de Labuán“. Тоест само главата, в която е представена лейди Мариана.
 Вижте, ако това не е за да се вълнувам, вече не знам.



https://www.crush.news/blanca-suarez-y-can-yaman-en-sandokan-la- … z-esta-mas-cerca/

Малка част от тренировките на Суарес https://twitter.com/Marisol07146642/status/1383041312941805569


# 410
  • Мнения: 41 671
Добро утро! Nature Sweat DropsNature Cloud







Преди няколко дни я пуснах снимката на Бланка Суарес във фитнеса...


и това също....от испанското издание "20minutos" ,че Бланка Суарес се явява фаворит за ролята на Мариана в сериала"Сандокан".
https://twitter.com/20m/status/1380612243675549710?s=19




Желая ви приятна събота! HugTwo HeartsFlowers Tulip

# 411
  • Мнения: 3 771
Привет рагаци

Ииии Неземна Красота!!! Sunglasses Heart
NEW 👑TUDORS ⚔ CAN YAMAN
"Перфектното допълнение за впечатляващ външен вид; Ризи Tudors!
За ефективен външен вид; Ризи Tudors!"








Can Yaman for @tudorsofficial Wear Necktie

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 16:46 от grozdence.

# 412
  • Мнения: 10 795
Чао, рагаци! BlushFlowers Hibiscus

Снимка от вчера от треньорката на Джан по езда с надпис „Моркови за всички” YumSweat SmileAnimal Horse



И една HD качество от днес, Джан на излизане от дома си в Рим в компанията на Роберто, разбира се Animal Smiley Cat

# 413
  • Мнения: 41 671
Добро утро! Nature CloudCoffee











Имайте щастлива неделя! Two HeartsFlowers Cherry BlossomFlowers Four Leaf Clover

# 414
# 415
  • Мнения: 3 771
Чао рагаци

Относно Джан: Мисля, че е видял доколко всички клюки, които го заобикалят от януари, увреждат имиджа му и е решил да се откъсне от всичко това (според мен, той сам си е затворил профила). И фенове, които го уважават, трябва да публикуват и коментират само някои официални новини, относно работата му и вече да не се фокусират върху предполагаемия му личен/любовен живот (който само му е причинил вреда) или върху нелепи слухове, разпространявани из мрежата ...
Съгласна съм, че трябва да говорим за работата му .. ноо, тъй като той публикува снимки от личния си живот в профила си, той упълномощава всички да коментират..  в края на краищата, социалните мрежи се използват за социализиране чрез коментиране .. Съгласна съм с факта, че трябва да даваме само реални новини, но в социалните медии, се шуми само около предполагаемия любовен живот на Джано (и много малко за работата му).. и явно нашето слънце, трябва да е установил за себе си, че са му "хвърляли кал" през цялото време ..

Последни новини от очевидци:
Вчера Джан Яман е засечен пред последното му местонахождение (дома му) да излиза, заедно с всичкия му личен багаж, и да потегля в посока незнайна ..

По последни непотвърдени новини, Джан ще участва в "Островът на известните". Всъщност "журналистът Иполити е казал това, тази сутрин на канала Рай Уно" ..
На мен не ми се вярва, че Джан ще се подложи на такива лишения.. имайки предвид тренировките и подготовката, която, той прави през последните 2-3 месеца.. ще изгуби и килограми и мускулна маса, и време за понататъшна подготовка ..

Скрит текст:

С транслейтър текст

Друго нещо, което няма как да пропусна да отбележа е, че снахата вече цяла седмица е без пръстен.. била е наблюдавана от ИТ фенки (аз потвърждавам, видях снимки от предаванията й вс. ден) Във всекидневните си сторита, изглежда весела, щастлива.. и с едни гърди напред .. буквално и образно!!

За сега толкова .. имайте весела и приятна Неделна вечер рагаци! Flowers Rose


# 416
  • Мнения: 10 795
Във всекидневните си сторита, изглежда весела, щастлива.. и с едни гърди напред .. буквално и образно!!

Джан да взима пример от годеницата си и да си свирка, а не да си закрива профилите в социалните мрежи. Защото и според мен той сам си закри профила, а не е хакнат. Ако беше хакнат, щеше да се свърже с феновете си чрез профилите на Дилета, Роберто, Франческо или Андреа, а то е... пълно мълчание! С изключение на Дилета, която си прави партита с аверки и си живее живота. В което няма нищо лошо! На всичките гнусни и обидни коментари, тя отговаря с нови снимки, на които е ухилена до ушите! И се радва на няколко милиона нови последователи -  Джанови фенове в ИГ. А Джано йок! Grinning

И малко ретроспекция от дните на една ера, която имам чувството, че беше в някой минал живот... септември 2020...

От фенка, която вчера е публикувала тези снимки и текст:

По повод рождения ми ден, дъщеря ми организира пътуване до Истанбул, за да се срещнем с Джан на снимачната площадка на Bay Yanlis. Изчакахме до последния ден, за да се срещнем с него, прекарвайки часове в очакване пред ресторант People. След това той пристигна и след като се подготви за сцената, слезе от кемпера си и отдели малко време, за да се снима с нас, феновете, които чакаха да излезе. Беше много мил, задаваше ни въпроси и правеше снимка за спомен с нас. Това беше и със сигурност ще бъде ден, който никога няма да забравя, и незабравим рожден ден.



# 417
  • Мнения: 3 771
Много интересно .. продължаваме със съвпаденията Joy


https://www.corrieredellospettacolo.net/2021/04/18/oggi-can-yama … anluigi-barbieri/
Новината колко е вярна.. никой не знае : )) Прочетох още, че той е отишъл на остров Елба, за да вземе курс по гмуркане за Сандокан


И кого е последвала Деметка последно (днес или вчера)? Ей тази гмуркачка: https://www.instagram.com/sahikaercumen/




Айде бакалъм.. да видим до къде ще ни доведат тези случайни съвпадения Simple Smile


Офф, тъкмо ми беше станало скучно напоследък.. Grinning


П.с И аз като Ели, държа да спомена.. че не съм от тези "побърканите" CanDem фенки : ))
Деметка си я харесвам, не само заради това, че е била любимата ми партньорка на Джан, заедно с Йозге..
Демет си я харесвам и като актриса и като личност.. и като жена, и ми е любимата турска актриса Simple Smile



====================================

"Из романа на Йоана Курчак, която е написала продължение на "Ранобудна птичка"


Скрит текст:
"Часове по-късно телефонът ми звъни, за да ни събуди и двамата. Джан хвана телефона ми, за да провери идентификацията на повикващия, докато прокарва пръсти през косата ми, опитвайки се да ме събуди. Това просто ме караше да се приспивам. Обичам, когато той играе с косата ми. Но когато усещам тялото му напрегнато и го чувам да казва "Оффф яяяя" на звънящия ми телефон, вдигам главата си от гърдите му и сънено го поглеждам с въпрос в очите. Той обръща телефона ми към мен, за да мога да видя идентификатора на обаждащия се. Мечтателите имат начин да сбъднат мечтите. Днес Джан и Санем кацнаха на Галапагоските острови, сбъдвайки мечтите си заедно. Те са пътували 16 часа с полет от Ню Йорк до Гуаякил, Еквадор, след което са предприели кратък двучасов полет от Гуаякил до остров Балтра, Галапагос, пристигайки след полунощ. Джан беше организирал лодка, която да чака на пристанището, напълно заредена с всички провизии, от които се нуждаят, докато стигнат до островния дом на Джан. Те ще прекарат нощта на лодката и ще изчакат сутрешната светлина, преди да потеглят към крайната си цел. Докато Джан се уверява, че всичко е наред с провизиите и лодката, той се обажда на персонала си в къщата. Той иска да се увери, че всичко ще бъде готово, когато пристигнат на мястото, което ще се обадят у дома, докато са заедно на острова. Санем се разхожда зашеметена. Атмосферата на Галапагос е далеч по-различна, отколкото тя си мислеше. Беше си представяла, че ще е по-тропическо, но тъй като все още беше тъмно, не виждаше много далеч. Последните няколко часа в самолета, денят вече се беше превърнал в нощ, така че беше тъмно, когато кацнаха. Тя не можеше да види нищо от пейзажа. Любопитно, тя решава да се разходи, да изследва малко, докато Джан е зает с последната подготовка. Джан я предупреди да стои близо и я наблюдаваше остро, където и да отиде. Изведнъж тя издава кървящ писък и тича на пълни обороти към Джан. Той я хваща във въздуха, претърсвайки ужасеното й лице, докато тя се държи здраво и се опитва да се изкачи по-нагоре по тялото му, пищящо и уплашено. "Джан! Джан! Тук има дракони. Ужасни грозни дракони, преследващи мееее!" Когато Санем казва думата "дракон", тя прераства в продълговато, силно пищене. Джан погледна в посоката откъдето изтича Санем и видя, че тя е права. Извивайки се по пътя наистина имаше малък дракон! Всъщност той е известен като морска игуана от Галапагос. Джан отметна глава назад и започна да се  смее силно и сърдечно. "Ааах, Санем, аххх". Те изглеждат страшно, но не означава, че ще навредят. Те са игуани и въпреки че изглеждат свирепи, ядат само растения. Той започна закачливо да хапе Санем, сякаш би отхапал наистина от нея. "Има по- голяма опасност да бъдеш изядена от мен". Вглеждайки се в закачливото лице на Джан, тя изглеждаше неуверена, след което се изви в ръцете му и слезе от него. "Сигурна ли си, че искаш да слезеш? Драконът може да те хване, а аз обичам да те нося."Неговата игривост се успокои, докато прокарваше нос по нейния, поемайки дъх точно под ухото й. Санем се оплака, докато махаше с дива ръка във въздуха. "Уффф, яяяя, Джаааннн, ти ми се подиграваш. Кой би очаквал такова животно да върви по пътя?" Джан отново започна да се смее силно: "Аллах, Аллаах! Санем, ти си очарователна". Поставяйки краката й на земята, той вдигна раницата си и изчисти мръсотията от нея. Когато Санем скочи в ръцете му, той хвърли чантата с фотоапарата си, но я вдигна отново, за да я огледа внимателно. Разсеян с фотоапарата си, той небрежно каза: "Игуана е влечуго, като голям гущер." Джан вдигна поглед от чантата си с фотоапарата, за да срещне неочакваното мълчание и мразовит поглед на Санем. Поклащайки глава бързо на една страна, той вдига рамене и хвърли питащ поглед на Санем. "Благодаря ви, господин National Geographic", казва тя, надута, докато скача на чакащата лодка. Джан отново се засмя на глас и се качи зад нея. "Гладна ли си, скъпа?" - "Гладна съм. Денят беше много, много дълъг." Джан я последва, когато Санем се премести в предната част на лодката, където открив красива вечеря на свещи, готова за двамата. Поставена е красива маса с горящи свещи, бяло вино, кошница хляб, толкова свеж, че можете да го помиришете, чинии с месо, сирена, пресни зеленчуци и плодове и купичка шоколади. Стереото свири Ау Tenli Kadin от Ufuk Beydemir", песента, много скъпа на сърцето на Джан и Kirmizi на Tugkan. Следва го "А Deck of Cards by David Boone" и пълена плейлиста с любимите песни на Джан и Санем.
"Ооо, Джаааан, това е толкова красиво! Чок романтик, Джааан." Санем отива при Джан и обвива ръце около кръста му, като полага главата си, за да лежи на гърдите му, и прибира главата си под брадичката му. Джан сгъва ръце около Санем и я придърпва близо до себе си. "Джан, как успяваш да създадеш такива красиви, вълнуващи и романтични моменти? Току-що пристигнахме." Джан държи телефона си нагоре и потупва отстрани на главата си с него. "Имам всичко, от което се нуждая, ангел мой -  телефонът ми, мозък и сърце, за да те обичам." Докато говори, Джан притиска Санем в ръцете си, хваща ръката й и я държи върху сърцето си. Другата му ръка се придвижва от кръста й, за да я придърпа още по-близо до себе си, и прокарва тази ръка нагоре по средата на гърба й, за да спре над сърцето й. Затваряйки очи, той започва да се движи под музиката в бавен и нежен танц. Само двамата заедно на лодка, в морето, под пълнолунието на Галапагос. Те изтанцуваха няколко песни в състояние на абсолютно блаженство. Всяка песен връщаше спомен за двамата. Те бяха доволни от факта, че са го направили. Те бяха заедно, само двамата танцуваха под лунната светлина, под един милион звезди в Галапагос. Мястото, на което тази история, тяхната любовна история, винаги е била предназначена да отиде. Беше сюрреалистично. Невероятно специално време за улавяне, защото съдбата се е срещнала с реалността. Усещаше как сълзите на Санем намокриха ризата му и протегна ръка, за да изсуши очите й. И двамата трябваше да се смеят. "Ако те целуна сега, страхувам се, че няма да мога да спра", каза Джан с глас, носещ мечтателния тон, който винаги караше Санем да припада отвътре. ,Скоро ще стане светло и двамата трябва да ядем, така че? Искам да се грижа за теб, за да не се разболееш отново от пътуване през няколко часови зони." Джан насочи Санем и я плъзна да седне от едната страна на масата, а той скочи на седалката срещу нея. Повдигайки възглавницата от седалката до него, откри скрит охладител. Извади две бутилки охладена вода,  сложи бутилка вино в охладителя. "Толкова е късно и трябва да пием вода точно сега, за да се хидратираме отново. Нека запазим това за няколко дни. Добре?" -  попита той. Вдигайки поглед, той видя Санем да наблюдава всяко негово движение, усмихвайки се с нажежени очи и буквално му спря дъха. Споделянето на храна винаги е било един от любимите им начини да прекарват времето си заедно. Тази вечер изглеждаше изключително специална, дори вълшебна. Те изядоха храната си и слушаха музиката, докато лодката ги люлееше по водата. Те се смееха заедно, чувствайки се изпълнени с радостта и щастието, които откриха един в друг. Не след дълго Санем се прозя и се размърда на мястото си. Джан:- "Позволи ми да те заведа в леглото". Санем отговори сънливо: "О, моля те, още не. Нека просто да наблюдаваме звездите още малко. Толкова е ....толкова е красиво, толкова спокойно, толкова спокойно..." Гласът й замлъкна, когато тя се наклони, за да легне обратно на възглавницата с поглед към небето. "Севгилим, виждал ли си някога толкова много звезди?" - попита Санем Джан, толкова тихо, че едва я чу, докато тя проследяваше инициалите им по небето с пръсти във въздуха. Той се облегна и се усмихна, наблюдавайки я, знаейки, че след няколко секунди тя ще заспи дълбоко. Джан стана и изчисти храната. Той спусна масата, която свързваше двете седалки на пейката, превръщайки я в здрава платформа. Поставяйки плоските възглавници върху това, което сега стана основата на леглото, предната част на лодката се превърна в плаващо легло под нощното небе. Времето беше ясно и красиво, което  направи идеалната нощ за сън навън. Събирайки одеяла и възглавници отдолу на палубата, Джан създаде уютно легло за него и Санем. Той си наля скоч върху скалите и се радваше да я наблюдава как спи и лунната светлина танцува по повърхността на кожата й. Скоро той пропълзя в уютното гнездо, за да се присъедини към нея за така необходимата почивка след дългия им ден на пътуване. Плъзна ръка под възглавницата й, той я събра в прегръдката си и сви тялото си около нейното. След като беше известно време под завивките, тялото й стана много топло и се чувстваше прекрасно на фона на охладената му кожа. Той се сгуши по- нататък под завивките и издърпа възглавницата изпод главата й, така че тя легна директно върху ръката му и до гърдите му. Докато лодката нежно ги разклащаше през нощта, Джан заспа сгушен до Санем в перфектното им гнездо от одеяла. Зората ги поздрави за нов ден и ги посрещна с новия им живот".

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 19:47 от grozdence.

# 418
  • Мнения: 10 795
Нова стара снимка от сета на DeCecco Spaghetti



Което ме подсеща какво стана с рекламата на бягащия Джан, мисля време е да я пуснат! Grinning

Джано щял да ходи да се гмурка... Сега около остров Елба ще има масово измиране на риби, които са го видели JoyAnimal Fish

Само да не се окаже накрая, че Джан и Демет са отишли да се гмуркат на Галапагос и книгата на жената е пророческа ThinkingLaughing

# 419
  • Мнения: 3 771
Пристигам да направя един хубав завършек на деня : ))

Надявам се, че Блонди е излязла от играта вече, предвид нейното безгрижно отношение
(вечеря с приятели, в сторита кикотене до безкрай.. танци /по скоро подскачане/..
ЛИПСА на пръстен) тя получи това което искаше, медийна популярност ..
В края на краищата винаги сме знаели, че всичко е фалшиво...
Бих искала Джан да си възвърне достойнството,
да се отдаде на работа и да покаже какво си струва.. само по този начин,
той може да остави цялата тази лоша история зад себе си..
Сега е моментът!! : ))

До тук с хубавото .....
=======================================

Страхувам се обаче, всичко това.. да не е част от циркаджийският сценарий.. криза в отношенията, затваряне на профила в ИГ, ходене до Турция.. В статия срещнах, че изчезването му от ИГ е свързано с ревност (това е върхът на глупостта) да не би по този начин да ни подготвят за края.. или за "сдобряването" Joy подозрителна съм, защото на какво ли не се нагледахме вече .. Joy

ariseveritas "Между Can и Diletta има основен проблем ... Това е!"

https://www.instagram.com/p/CNw7dTtgo2p/
В сторито на въпросния журналист Зорхе, имаше линк към новината, но сега не знам как да я намеря .. намерих я като снимка с текст в др. ИГ стр... тази глупава новина гласи това:

Пуснах транслейт на текст в снимка..

Скрит текст:

Нямам търпение, да се върне доброто старо време..
със сладкото ни усмихнато и щастливо момче..



П.с и един поздрав, по случай "Раздялата" Broken Heart една моя любима песен Heart Grinning


Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 23:28 от grozdence.

Общи условия

Активация на акаунт