Може ли да вземе детето?

  • 5 222
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Разбира се, че няма да я оставят родителите. Но за да се махне кретена от живота й трябва тя да го поиска. А тя, видно от написаното, още не го е поискала.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 780
По темата - съжалявам , не разбирам авторката, но не, не могат да й вземат детето. Но могат да й създават проблеми, така че да мисли и да се маха бързо. Обаче се съмнявам много - авторката в постовете си, си противиречи и показва как се люшка в чувствата си. Не може да описваш алкохолик, пикльо дето ти си направила човек (?) и същевременно видите ли, мачкал я, ама иска да го промени и да има щастливо семейство...
А родителите й ще помагат, добри хора, ама не виждат тоя задник какви ги твори...
Има нещо нечитаво в тоя разказ или аз много съм обръгнала и не търпя такива романтични въжделения.

Относно уволнението на бременни и майки с малки деца - хич не е трудно, ако работодателя си го постави за цел.

# 47
  • Мнения: 6 166
Плясък, могат по друга линия, но няма да го пиша това в обществен форум, за да не давам идеи на злобните хора.

Aвторке, авторке. Спри да завиждаш и слез на земята. Не гледай другите бременни, не се оглеждай в бащата на детето ти (който хем го плюеш, хем го искаш, хем искаш той да не те плюе).

Гледай какво е добре за теб и детето. Всичко, което не носи спокойствие - през вратата. И да, няма справедливост, няма да си тази с последната дума, с най-доброто смачкване или каквото там визираш като отмъщение. НО. Има шанс да си най-щастливата от всички герои и детето ти да е в една добра среда.

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз за мъже, които изпитват агресия към жената, с която са, съм чувал, че са скрити хомо-та. Това да не се приема за обида и/или заяждане. По по-брутален начин, може да се каже "завист към женският полов орган". А и щом е кученцето на мама, надали ще излезе от килера някога. Особено в прованса...

Съвсем обикновени насилници са, нищо им няма на скритостта. По-скоро са достатъчно хитри и скрити насилници.

# 49
  • Мнения: 6 736
Представи си сега, че всичко, което изживяваш ти, ще го изживява и детето. Ще бъде обиждано, подигравано и шамарено. Още ли искаш да останеш?

# 50
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
......Той дори не знае как да си свари 2 яйца.3 години е по-голям от мен,а прилича на 50 годинишен битов алкохолик,след работа се прибира да си сипе бира и не мърда от дивана,освен да иде до тоалетна и да си легне в спалнята.Нарича ме мързелива.Най-странното е,че изпитва злоба и агресия към мен,когато плача.Да,по емоционална съм,но не намирам за нормално да плачеш и отстрани да те гледат,нито да те прегърне,нито да те пита какво ти е.Може би сега го спира това,че съм в напреднала бременност да ме удари,но после съм почти сигурна,че ще го направи.Мислите ми са раздвоени и объркани.Чувствам се безсилна пред всичко случващо се около мен.Когато си придобил чувства и си свикнал с един човек,трудно взимаш решение.
Разберете ме.

Не разбирам как човек , които не може да сготви две яйца, вечер само лежи и пие би могъл ад се грижи за дете.Ако намеренията му са истински, а не само заплаха (както ми се струва на мен) със със сгурност ще го гледа майка му, защото този човек не е в състояние да гледа бебе.
Не стои в така среда. Това само вреди на теб и на бебето.Психически няма да можеш да издържиш.

# 51
  • Мнения: 2 039
Вече са ти писали.Върви си незабавно при родителите.Не го записвай,като баща на детето,той да доказва с ДНК тестове.Не си хаби силите с омраза и "смачкване",ще ти трябват сили за детето.
Провери в НАП дали и за колко са те осигурявали, и си вземай болнични до края на бременността.Дано родителите ти помогнат,ако не -"Анимус"
И най-важното не влизай в конфликти и разправии,просто изчезни и се погрижи за себе си и детето.

# 52
  • Мнения: 9 292
Жената си е вкъщи, трябва него да изгони. Ама не иска!

# 53
  • Мнения: 6 166
Извън темата е, но в няколко поредни теми виждам как жени, които искат да са във връзка си избират някой, който много ги кефи и си го прибират вкъщи като кученце. А после се чудят защо този хубостник не се държи като мъж, а или агресивно или като женчо, който тичка при мама...

Ми той още от началото не се е държал като мъж. Един мъж, мъж от който ще си спокойна да забременееш, защото е стабилен ... ще те покани у тях.

Преценявайте ги малко от малко тези мъже преди да започнете връзка с тях и особено преди да ги поканите у вас.

# 54
  • Мнения: X
Аз за мъже, които изпитват агресия към жената, с която са, съм чувал, че са скрити хомо-та. Това да не се приема за обида и/или заяждане. По по-брутален начин, може да се каже "завист към женският полов орган". А и щом е кученцето на мама, надали ще излезе от килера някога. Особено в прованса...

Съвсем обикновени насилници са, нищо им няма на скритостта. По-скоро са достатъчно хитри и скрити насилници.

Според мен в този случай има. Така да агресира, да удря бременна жена без причина, не е чиста агресия. Като добавим и това, че иска да прибере детето, нея да я шитне и с мама(баба) да си го гледат... явно той няма нужда от жена и любов. Стига му да докаже мъжеството, правейки 1 дете, и толкоз. Съмнителна ми е тая работа на мен.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 213
Момиче, съжалявам, че преминаваш през това!
Лесно е на думи и отстрани , но опитай да намериш сили, потърси подкрепа от близките си и се върни при тях. Ако трябва и при някои далечни роднини иди или се укрий на място, където няма да те намерят (в случай, че допускаш, че ще те търсят). Нямате брак, това е хубаво. Когато родиш запиши детето с баща Неизвестен. Млада си, можеш да си стъпиш на краката и да осигуриш добър живот на детето. То НЕ заслужава баща насилник и нещастна майка. Аз самата съм майка на 10-месечно и ти гарантирам, че моите емоции пряко влияят на сина ми! Помисли над това, детето трябва да расте спокойно и обичано, не трябва да вижда страх в очите на майка си!
Ако този "мъж" те тормози пусни жалба в полиция/прокуратура. Постарай се да събереш доказателства и свидетели за тормоза. Потърси и адвокат, задължително!

Успех!

# 56
  • София
  • Мнения: 19 143
Съжалявам, темата ми звучи като тотална измислица. Забелязвам как се редуват ден по ден - таман заключат някоя и идва поредната драма.
Нали? Сякаш някой се кефи да подхвърля такива екстремни теми.

Общи условия

Активация на акаунт