Онлайн психолог

  • 824
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте имам спешна нужда от онлайн психолог в чужбина съм и няма как да осъществим реална среща но това дали е на живо или онлайн не мисля че е от значение ако специалиста знае как да си върши работата 🙂🙂 От вас очаквам най добрите предложения как мога да се свържа може да приложите линкове към страниците на вашите заплащане как може да стане или как сте го правили вие здравето е по важно пред парите просто се интересуваме от всичко!
П.П. Не е за мен а едно момиче което преживява голяма криза в живота си и не можем да помогнем смятаме че ако работи специалист с нея ще помогне! Причината е много тежка раздяла и много трудна връзка изглежда че не всички сме в състояние да преживявяме тежки събития от животите си 🙂

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 12:48 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1 119
Ако напишете “онлайн психолог”, ще намерите много. Не съм се възползвала от услугите. Не мога да препоръчам, но съветвам за този “проблем” да се прехвърлите в “семейни отношения”.

# 2
  • Мнения: 282
Голяма част от психолозите и психотерапевтите водят сесии онлайн в момента. Харесайте някого, свържете се с него и уговорете условията. Не знам какви списъци наготово очкавате тук.

Различните работят през различни платформи - скайп, зуум, вайбър и т.н. Заплащането - по банков път, revolut и т.н. Мисълта ми е, че е съвсем възможно, не е сложно и към дадения момент е доста разпространено. По-скоро бих се учудила някой специалист да не предлага отдалечени сесии.

Успех.

Общи условия

Активация на акаунт