Протриване на кожата между краката

  • 2 137
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 731
Търся безобиден заместител на тридерм за протриване между краката с болка. Кажете какво да ползваме, защото тридермата е с кортикостероид и не е полезен.

# 1
  • Мнения: 38
Може да опитате с бял крем "Рачев" от аптеката. И временно да се носи бельо с крачоли  докато се успокои кожата.

# 2
  • Мнения: 2 468
Цикапласт на Ла Рош или Бепантен Сенсидерм.

# 3
  • Мнения: 3 157
крем здраве или бочко

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Аз ползвах рол-он за под мишници. Dove в моя случай.

# 5
  • Мнения: 29 324
Судокрем

# 6
  • Мнения: 199
Судокрем

# 7
  • Мнения: 2 472
Борова киселина на прах. Пудри се мястото сутрин и вечер няколко дни, докато има подобрение. Със същият успех се пудри под гърдите за жени, които имат по- големи гърди, при изпотяване и гъбички на краката и за вагинални гъбички се използва същата суровина в капсули. Въобще е много полезно, а не толкова популярно.

Последна редакция: нд, 28 фев 2021, 06:29 от a_tita

# 8
# 9
  • Мнения: 56
Откакто татуировчика ми препоръча Б-пантен и татуса ми заздравя за 3 дни го ползвам за абсолютно всичко 😀 Аз лично съм много доволна от този продукт не бих го заменила освен ако не намеря нещо по ефикасно 🙂 Преди доста време когато бях напълняла все се протърквах тогава мажех с обикновено бебешко кремче и обличах по дълги и прилепнали дрехи (прим. ако е зима под дънките слагах клин и тн.) но минава по бавно моят съвет е да опитате с Б-пантен и това с клоновете предимно 🙂

# 10
  • Мнения: 11 337
За кремчета биих добавила Витасин.Някой слагат бебешка пудра.

А ако често се протривате от поли, че и панталони се носят клинчета със среден крачол /клин за под пола - има такива, завършващи с красива дантела. /. Купете един памучен и един от изкуствена материя /той хубаво и стяга и оформя/ и вижте кой ще ви е по-удобен.

Общи условия

Активация на акаунт