Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-17 тема

  • 27 315
  • 742
  •   1
Отговори
# 420
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати!



Благодаря за инфото в текст и снимки!

Скрит текст:
О, значи вече ще си баба пенсионерка... Благородно ти завиждам! Аз доста време ще почакам до пенсиониране, въпреки, че имам 35 години учителски стаж (ще ги навърша през март) и то само в нашето училище.













Скрит текст:
Из интервью
Ж: Вы и не из тех людей, которые говорят: да вы знаете кто я?
- А кто я такая?! Может быть, через несколько лет обо мне никто и не вспомнит. Сейчас я делаю работу, которая мне нравится, стараюсь делать ее хорошо, но человек не должен переоценивать себя. Популярность не дается на всю жизнь.













Спорна работа! Two Hearts

# 421
  • Мнения: 41 671
Привет следобедно!





Кате Hug,много ми хареса картинката с кафенцето,закуската и сърчицата! Kissing Heart
Скрит текст:
И благородно не съм за завиждане тъй като отдавна трябваше да се пенсионирам,но на мен не ми достигаше стажа.Знаеш,че съм съкратена по какви причини и не ми се пътуваше до съседни села,по здравословни проблеми.А ти си още млада Не си станала и баба. WinkНяма ли блага вест поне от голямата дъщеря.
Сутринта като не писа докато бях във форума и после станах.Чистих,минаха за преброяването.Аз имах номер тъй като синът ни преброи онлайн чрез мойта поща и го дадох на жената.После излизах.Прибрах се,обядвахме,къпах се и сега остана време да пиша.Сега отивам да готвя вечерята.

Пуснала си колаж със снимки от видеото от снощи на сета на ''Другото аз''.
Пиши за да се знае,че е ново за разлика от старото!


https://vk.com/tuba_bustun?z=video-63875573_456242879%2Ff1dcc8db … _-63875573_169969

Ето още скринове с актьорите...










Имаме нова снимка с Къванч за Мави...
🆕 M A V I  Blue Heart




Къванч с кмета на Пертек, където се провеждат снимките...


целувки по челото...Wink


и по ръцете...Simple Smile


Спокоен следобед!

# 422
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Предиобеден привет, Злати!



Благодаря за снимките!  Аз не съм особено компетентна по отношение търсене на проекти, кастинги, актьори и т.н. Ако се появи проект, ти ми го "носиш" и аз го гледам (за което безкрайно ти благодаря). Спрямо теб, аз съм доста назад с "материала" и никога няма да те "настигна". Ти имаш доста "стаж" в това отношение.



Героините на Туба. Някои не ги зная...



















Ползотворен ден и дано да успееш без проблеми

Скрит текст:
с пенсионирането!
  Wink

# 423
  • Мнения: 41 671
Привет преди обед!





Кате Hug,кажи кои не ти са познати и да ти дам линк да ги изгледаш.Или ако нямаш време през ваканцията!И аз имам още да уча!Не съм се захванала да правя колажи,гифчета.Има програми и иска време.А аз пиша в доста теми! Grinning

от сутринта....
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
Време е за  кафе...
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242885%2F5d79d0b0 … pl_wall_-63875573

от снощи...
Голямо забавление е на сета на ДА!Чудесна е атмосферата!
Tуба е добавила репост от Burcu Alptekin към Instagram #TubaBüyüküstün
Давайте да танцуваме!
И Туба е отговорила: И ние го направихме ...
@ BurjuAlptekin

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242881%2F0c545d67 … pl_wall_-63875573



А ето и танца...
Tuba/Instastory/02.10.2021г/AnotherSelf_Set
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242883%2F65e5688a … pl_wall_-63875573







Приятна слънчева неделя! Yellow HeartFlowers Maple LeafNature Sunny

# 424
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добър ден, Злати!



Приключих с часовете за днес.

Скрит текст:
Прибрах се. Днес ще се заема с последната програма (от всички, които написах и предадох) за една ученичка в 7-ми клас, която е индивидуална форма на обучение. Очаквам да ми дадат датите, на които ще я обучавам онлайн, тъй като не може да идва в училище. Натоварването в началото на годината ни скапа. От сега се изморявам, пък какво още ще се прави понататък, не знам.

Благодаря за всичко, което си "донесла"!















Спокоен ден! Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 41 671
Здравей,Кате Two Hearts!





Скрит текст:
Сутринта изпратих по Иконта колет до дъщерята.Утре внукът прави  2 годинки и изпратих подаръците -нашият и на сина със снахата.Миналата година бяхме там,правихме кръщене.Тази няма да ходим.После отидох до у-ще ''Елин Пелин'',където работих.Пуснах заявление за УП-2 за 3- те год. по които да ми изчислят пенсията.



Туба е добавила в инстасторито.
Остава 1 ден до края на снимките на ''Другото Аз''...

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242889%2F170a66e9 … pl_wall_-63875573

и...Туба добави репост към Instagram от сценаристка # TubaBüyük
18 месеца
Стотици страници
Часове за мозъчна атака
Литри кафе
Безсънни нощи
Срещи след срещи
Чернови по чернови
И последният ден на снимките
Това е нещо като #AnotherSelf

Скрит текст:



OGMPictures AnotherSelf от продуцентката Pelin Ekinchi Kaya...

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242887%2F40fc34f3 … pl_wall_-63875573



🆕 M A V I Blue Heart






Приятен следобед и спокойна седмица!

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 14:55 от Zlatina3

# 426
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро, Злати!



Пиша рано, защото

Скрит текст:
имам часове и във втората смяна.













Скрит текст:
Из интервью.

Сейчас, наблюдая за всем с высоты прожитого опыта, я могу сказать, что ничего бы не вышло, если бы хоть одного из моих проектов не было в моей жизни. Потому что именно они в своей совокупности привели меня к сегодняшнему дню. Если бы хоть одного из них не было, я сегодня могла бы находиться в совершенно другом месте. Как бы мы ни проживали что-то, со всем хорошим и плохим, из этого всего мы обретаем опыт, учимся, и этот опыт направляет нас на дорогу, на которой мы делаем последующие шаги.







Ползотворен ден! Heart

# 427
  • Мнения: 41 671
Добро утро,КатеPurple Heart!

Честит международен ден на учителя,скъпа! BooksBell
Скрит текст:



и....
Скрит текст:
малка почерпка за РД на нашия внук Симеон,който става на 2 годинки Kissing Heart






Вчера завършиха снимките на сериала ''Другото аз''!Предполагам ще го пуснат 2022 г.!

нови след финала...


Скрит текст:
Туба добавила в инстастори репост от сценаристки Нуран Эврен Шит #TubaBüyüküstün

Моя дорогая Туба, которая делает этот путь уникальным.
Хорошо, что ты есть ❤ @tubabustun.official




Къванч е обновил ИГ си ...аз го пускам по отблизо...Wink








Спокоен и ползотворен ден ти желая!

# 428
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Следобеден привет, Злати!  



Извинявай, че се появявам късно! Благодаря за поздрава по повод деня на учителя! Честито и на теб "на патерица"! Знаеш, че не помня празници...

Скрит текст:
Днес имах много работа в училище. Писах програма за занимания по интереси. Събирах ученици за състава й. Обикалях класните стаи, разпитвах и накрая пратих на зам. Директора списъка. Ще го коментираме, когато се върне, защото е в отпуск.



Туба и Серкан зад кадър на "Другото аз".















Лек остатък от деня! Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 41 671




Кате Hug,и аз не помня всички празници! WinkНо като вляза за картинките с кафе или пожелания има други,които помнят или предварително проверяват за датата важните празници за да вмъкнат надписите! Simple Smile

Вчера имаше хубава новина за Туба,Енгин и КПА от БарбараСтрейзанд! Hands Plus1
Мислех,че ще е пуснеш!Преводите ги пускам в скрит текст на руски ез.
Скрит текст:
В стори Тубы репост стори от Барбары Стрейзанд, американской актрисы 😍😍

Мы с Джимом смотрели это фантастическое турецкое шоу "Грязные деньги и любовь" до 4 утра каждую ночь на @netflix
Два прекрасных главных героя вандефул... как и остальной каст. Это так захватывающе, что ты не можешь перестать смотреть на это!

Комментарий Тубы:
Я не знаю, что сказать..
Спасибо вам, @barbrastreisand
Вы понятия не имеете, что это значит для меня...


Скрит текст:
🆕🆕🆕Успех Tuba Büyüküstün вышел за пределы страны! Бюйюкюстюн в тренде в Твиттере!

Американская оскароносная актриса Барбра Стрейзанд похвалила Туба Бюйюкюстюн и Энгина Акюрек, главные роли в сериале «Кара Пара Ашк», который транслировался много лет назад, в своем аккаунте в социальной сети Instagram. Отвечая на этот вопрос, Бюйюкюстюн стал трендом в Твиттере.

 05.10.2021 15:52

Опубликованный в 2014 году с Энгином Акюреком и Тубой Бюйюкюстюн в главных ролях, слава Кара Пара Ашк вышла за пределы страны. Сериал посмотрела и всемирно известная актриса Барбра Стрейзанд, который транслировался во многих странах.

Ясно! Взорвите напарника Энгина Акюрека!Сериал

«Ведущие актеры Кара Пара Ашк великолепны»
Стрейзанд, которой очень понравился сериал, поделился в своем аккаунте Instagram, на который подписано 1,4 миллиона человек, и сказал: «Джим и я смотрим этот фантастический турецкий сериал Кара Пара Аск на Netflix каждую ночь до 4 часов. Два главных актера и остальные актеры тоже великолепны. Вот и все. Здорово, что мы не можем не смотреть на это ».

Реактивный ответ от Tuba Büyüküstün
Туба Бюйюкюстюны, которая поделилась репутацией знаменитого имени в своем аккаунте в Instagram, сказала: «Я не знаю, что сказать. Вы понятия не имеете, что это значит для меня. Спасибо».
в тренде в Твиттере
После публикации Tuba Büyüküstün стала трендом в Твиттере. Комментарии «Мы гордимся тобой» были сделаны для Tuba Büyüküstün, о которой за короткое время были написаны тысячи сообщений.
Энгин Акюрек также разместил пост Барбры Стрейзанд в своем аккаунте.




Скрит текст:

Днес....
Туба е поздравила режисьорката на ""Другата аз'' БурджуАлптекин за рождения й ден!
Любов от пръв поглед !

https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456246960%2F14d72f1 … l_wall_-121564141

Къванч на снимките на филма...






Спокоен следобед! Two Hearts

# 430
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет, Злати!



Благодаря за споделеното! Пак си донесла важни и... красиви неща!

Скрит текст:
Прибрах се. Нали днес си имам само един час... Утре ще му мисля с многото часове. Учениците (почти) са ескалирали до небето. Не влизат в часовете, крещят по коридорите - много колеги се оплакват... вкл. и аз. Някои от "новото" попълнение се отказаха и отново ще се търсят учители. Няма учител, който да не се оплаква от тази пасмина.



Скрит текст:
Туба.. Скрины...



Скрит текст:
Туба добавила в инстастори #TubaBüyüküstün
@NilBokesoy @AysugulSuter @ContemporaryIstanbul
Сегодня на выставке современного искусства в Стамбуле..







Скрит текст:
За кадром , режиссер видимо готовит сцену с дождем.







Ползотворен есенен ден! Hug

# 431
  • Мнения: 41 671
Добър ден!





Кате Hug,донесла си всичко ново от вчера следобед и днес,благодаря! Two Hearts
Скрит текст:
Аз сутринта чаках 3 ч. докато мина при лекарката за да ми назначи процедурите за рехабилитация!Прибрах се по обяд.

Ето видеото за Добро утро,от където си пуснала колажа със скриновете. Heart EyesRevolving Hearts
Има и още колажи,които ще пусна...

https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242901%2F5e166b66 … pl_wall_-63875573




Туба е пуснала ново стори.. пътува ...
-Ако сте всички там, аз идвам .
https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456246965%2Fa2fddd0 … l_wall_-121564141

Къванч от новата снимка по-отблизо....






Спокоен остатък от деня! HugFlowers Four Leaf CloverFlowers Fallen Leaf

# 432
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Привет в ранното утро, Злати!



Благодаря за споделеното!.. Както винаги си "донесла" интересни неща.

Скрит текст:
Днес съм пълна с часове и ще се прибера късно.



Скрит текст:
Туба с командой сериала, со съёмок постера..
Стилист Мустафа Гюмюшь прокомментировал: «Нам было очень весело, мы прекрасно поработали, и еще один проект завершился с прекрасными воспоминаниями. Хорошо, что я познакомился с вами @tubabustun.official @boncukyilmaz



Скрит текст:
Бурак Санук добавил в инстастори #TubaBüyüküstün
Женщины на нашей съемочной площадке всегда такие классные ❤
@tubabustun.official @pelinekincikaya



Скрит текст:
Бурак Санук добавил в инстастори #TubaBüyüküstün
День после съемок, к съёмкам @tubabustun.official
Сегодня проходят съемки плакатов..
Туба сделала репост от Бурака Санука в инстастори..
@БуракСанук✨





Спокоен безпроблемен ден ти желая! Kissing Heart

# 433
  • Мнения: 41 671
Добро утро!



Кате Hug,и ти си донесла ново около Туба от вчера следобед и вечерта! Hands Plus1
Събрали са се да снимкат постери за ''Другото Аз''.Да видим кога ще ги пуснат на нас!







стилна Туба Nature Sparkles Two Hearts










Желая ти безпроблемен ден!

# 434
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Почти обеден привет, Злати!



Хайде на сливите!...

Скрит текст:
Снощи при нас се "изля" огромно количество дъжд. И... пак нямаме вода. Вече е намаляла и очаквам скоро да спре.

Благодаря ти за красотите, които си "донесла". Къванч е с подмладена визия. Прилича на тинейджър. А... Туба си е вечно младееща.



Скрит текст:
Существует нечто, раскрывающее нашу душу больше, чем лицо наше, — это его выражение; и нечто, раскрывающее ее больше, чем выражение нашего лица, — это наша улыбка















Лек ден! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт