на борба с излишните кг!

  • 6 322
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 532
Какви средства употребявате или сте пробвали?Кои са имали ефект и кои не?
И по слециално ме интересуват отзиви за хапчетата -ябълков оцет !  

За начина глад + спорт и аз знам!
търся нещо лесно и ефикасно:)))

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
режим и спорт скъпа, то не става да плеснеш два пъти с ръчички и да се събудиш слабичка...
и 1 литър оцет да изпиеш не ядеш ли правилно нищо няма да стане

# 2
  • Мнения: 532
Цитат на: DEianaZ
режим и спорт скъпа, то не става да плеснеш два пъти с ръчички и да се събудиш слабичка...
и 1 литър оцет да изпиеш не ядеш ли правилно нищо няма да стане

 
добре това за правилното хранене го приемам! !

# 3
  • Мнения: 5 468
Цитат на: DEianaZ
то не става да плеснеш два пъти с ръчички и да се събудиш слабичка...


Иии...що ми сваляш розовите очила сега?!
И аз съм чувала за тези таблетки с ябълковия оцет, че помагали много. Един вид, давали старт на отслабването.
Ама някой да каже нещо от опит.

# 4
  • Мнения: 5 370
Мила Фейт,аз преди да забременея,бях тръгнала на борба с излишните килца.Мразя диети и гладуване,затова заложих по-здраво на фитнес.В добавка обаче си купих...термогащи-дано правилно се изразявам Embarassed .Просто сауна-ефектът е неотразим.За жалост,ги ползвах доста кратко,защото бебочо стана моментално.Смятам след като родя,живот и здраве,да се върна към същата програма с тяхна помощ.Апропо,ако те интересува,днес в Красива мама-форума-подхванах една друга тема във връзка донякъде и с тая-"Борба с апетита".За мен на настоящия стап борбата с килцата е просто...кауза пердута. Laughing  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 532
Цитат на: Coeur
Мила Фейт,аз преди да забременея,бях тръгнала на борба с излишните килца.Мразя диети и гладуване,затова заложих по-здраво на фитнес.В добавка обаче си купих...термогащи-дано правилно се изразявам Embarassed .Просто сауна-ефектът е неотразим.За жалост,ги ползвах доста кратко,защото бебочо стана моментално.Смятам след като родя,живот и здраве,да се върна към същата програма с тяхна помощ.Апропо,ако те интересува,днес в Красива мама-форума-подхванах една друга тема във връзка донякъде и с тая-"Борба с апетита".За мен на настоящия стап борбата с килцата е просто...кауза пердута. Laughing  Twisted Evil


 за този термоефект и аз се замислям откакто го видях в ББ ! когато имаха мисията с кг.
там е работата че трябва поне и да се тича....

# 6
  • Мнения: 3 634
Тез таблетки с ябълковия оцет дават старт на стомашно разстроиство (разбирай рядко щастие)...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз отвреме на време влизам в обречена битка с едни 4 кг. и веднъж пробвах тези таблетки яб. оцет - нищо  не се случи в посока на отслабване, по-скоро ми подобриха храносмилането и почнах повече да си хапвам!  Grinning

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
И аз почнах битка, но за сега много "плахо". След като два дена преяждах с тортата от рождения ден на дето и с пържоли, днес се "занесох" на Тае Бо, за да заглуша гузната си съвест. Хареса ми и май пак ще отида. Имаше една мадама с термо гащи. Виждала съм позната да си слага найлонови торбички под клина за същия ефект.

# 9
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
От ябълковия оцет няма никакъв ефект-личен опит.Глад и спорт му е м*****а.Аз съм си взела и стягащите гелове на LIERAC - казаха,че са ефикасни,пък ще видим.... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 417
Щом ви домързява да спортувате - таз работа и в къщи става и има резултат, варианта е д-р Емилова -диета с плодове и зеленчуци. Не знам каква е цената на лечението, преди съм чувала че си плащащ само х-ла в който се провежда, но имам много познати които са ходили и по малко то 10кг. нямат свалени. Само че после захранването е трудно-пак трябва воля. Ако можеш да отделиш време и малко пари -това е. А от хапчета до сега освен тези на рекламите не съм видяла някой друг да е отслабнал!

# 11
  • Мнения: 6 243
Може само с глад, ама е много гадно преживяване, освен това ако все пак се доведе до успешен край, си слаба, ама няма гаранция, че ще си и с хубаво тяло. То си зависи и от критериите, но има слаби жени, дето с дрехи са ОК, а без тях - целулитна кожа, поувиснало дупе, слабички раменца... А за да стане човек "опъната мацка", се иска яко блъскане - дали ще е фитнес, дали ще е тае бо, каланетика - въпрос на лични предпочитания.

Ябълков оцет не съм пила, но имам познати, дето са пили, и твърдят, че няма ефект. Аз лично имам опит с т. нар. "фат бърнъри", които се пият преди интензивна тренировка (съдържат ел-карнитин и някои др. аминокиселини). На мен ми помогнаха преди време да свала доста кг. след едно зимно надебеляване, но аз съм вегетарианка, а много от тези аминокиселини се набавят именно с червените меса и при мен бяха недостатъчни, така че ги вземах като хранителна добавка.


Но без физически натоварвания не става, просто гладуването не е вариант за по-дълго време, а поддържането на добър вид е начин на живот, а не двуседмична акция.

Ама за какво отслабване си говорим на 29 декември!

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз карам на диета и Тае бо в домашни условия, но вече ми писна да скачам и ще се ориентирам към Пилатес.
Сега покрай празниците съм сдала малко фронта, но Нова година - Ново тяло  Stuck Out Tongue

# 13
а може ли да дадете линк към някакво тае бо или фитнес който мога да си сваля от нета
преди бях чела в едно мнение ама сега не мога да го намеря (продължавам да търся де:))
а според мен само с гладуване не се става с хубаво тяло поне така си мисля де:)

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аз за радост нямам проблеми с теглото, имам де, но в другата посока-поднормено...както и да е, исках само да кажа че най-добре е да се консултира човек с диетолог, да направи той преценка за хранителния режим, мое мнение е че не се отслабва с диети и спорт а с коренна промяня на начина на хранене, който да се запази във времето.
Моя приятелка ходи на диетолог и е адски доволна, обяснил и е на кои храни да набляга и кои да избягва съобразено с нейното тегло, ръст, начин на живот и пр. и наистина без зверски глад, без много лишения и без спорт отслабна 10кг. за 2,3 месеца...вече повече от половин година си поддържа теглото без проблем.
Успех на всички с борбата Wink

# 15
  • Мнения: 66
Цитат на: Valery
Аз карам на диета и Тае бо в домашни условия, но вече ми писна да скачам и ще се ориентирам към Пилатес.
Сега покрай празниците съм сдала малко фронта, но Нова година - Ново тяло  Stuck Out Tongue

А колко пъти в седмицата играете Тае бо?

# 16
  • Мнения: 2 099
Хм,откъде ги копувате тия термогащи а????Казвайте бързо Grinning  Grinning Аз нямам килца за стапяне,ама искам да се постегна още малко,пък тоя джогинг вече взе да ми писва,търча като куче по 5 км дневно и не се стегнах много.......уффф и то тичам яката!
Ще пратя майка да ми търси тея гащи,че то цените тука са Shocked  Shocked за подобни хммм аксесоари Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Katrin_77
мое мнение е че не се отслабва с диети и спорт а с коренна промяня на начина на хранене, който да се запази във времето.
Wink


Че то "диета" значи " начин/режим на хранене", не "глад, бой и стригане".

А ти консултирала ли си се с диетолог за поднорменото тегло?

# 18
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: cypress

А колко пъти в седмицата играете Тае бо?

всяка сутрин, с малки изключения

# 19
  • Мнения: 5 370
Цитат на: nelipyxo
Хм,откъде ги копувате тия термогащи а????Казвайте бързо Grinning  Grinning Аз нямам килца за стапяне,ама искам да се постегна още малко,пък тоя джогинг вече взе да ми писва,търча като куче по 5 км дневно и не се стегнах много.......уффф и то тичам яката!
Ще пратя майка да ми търси тея гащи,че то цените тука са Shocked  Shocked за подобни хммм аксесоари Rolling Eyes

Басейн "Спартак"-има магазин за бански точно встрани от касата,струваха май около 40 лева???купих си ги лятото.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 277
Цитат на: sladka hapka
Цитат на: Katrin_77
мое мнение е че не се отслабва с диети и спорт а с коренна промяня на начина на хранене, който да се запази във времето.
Wink


Че то "диета" значи " начин/режим на хранене", не "глад, бой и стригане".

А ти консултирала ли си се с диетолог за поднорменото тегло?


Диетата обикновено се прилага за известен период от време, а начина на хранене е за цял живот, той е показател за много неща-култура и пр.

Консултирах се не с диетолог, а с ендокринолог, слава богу нищо ми няма, просто явно умората е оказала влияние при мен.

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Глад, там е истината  Laughing ...
Аз съм в подобно положение , за две седмици съм качила около 3 кг  Shocked , всичко започна от рождения ден на малкия и една огромна и ужастно вкусна торта, която никой не искаше да яде, а на мен ми се свидеше да хвърлям и си я ометох почти сама  Embarassed , оттам почнаха празници, като ми дойде и един апетит - ужас, сега едвам се намърдвам в дънките си  Confused . Но ще изчакам Нова година и после  Arrow  каланетика + диета - гарантирано отслабване. Забравете хапчетата, дори и да има ефект, което е съмнително, той ще е краткотраен, за съжаление... Иначе ябълковия оцет, подобрява перисталтиката на червата, вместо да пиеш хапчета и да даваш излишно пари, кухи си ябълков оцет - истински и всяка сутрин на гладно взимай по 1 супена лъжица разтворена в малко топла вода, хубаво е да се комбинира и с 1ч.л. мед. Яж ананас, той също има съставки, които подобряват обмяната на веществата. И други подобни...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 095
Цитат на: mi6i
Щом ви домързява да спортувате - таз работа и в къщи става и има резултат, варианта е д-р Емилова -диета с плодове и зеленчуци. Не знам каква е цената на лечението, преди съм чувала че си плащащ само х-ла в който се провежда, но имам много познати които са ходили и по малко то 10кг. нямат свалени. Само че после захранването е трудно-пак трябва воля. Ако можеш да отделиш време и малко пари -това е. А от хапчета до сега освен тези на рекламите не съм видяла някой друг да е отслабнал!


Ами около 700 лв. за десет дни престой.  #Puppy dog

Правила съм диетата и без нея. /тя все още не съществуваше като такава докторка/  Проблеми няма. Стига да имаш воля и да знаеш какво правиш.

Пък може и без диета да се отслабва. Стига да знаеш достатъчно.  Close-mas:

# 23
  • Мнения: 3 575
Термо гащи си купих от Метро за 17лв с ДДС и мисля, че ефект има - поне след тренировка вода тече от мене.
На теория отслабване най-добре се получава с аеробни упражнения (тичане и т.н), диета и добавки (фет-бърнъри, карнитин), но за съжаление не мога да стигна до прилагането им на практика, или поне не преди 1 януари Simple Smile

Я, ако някой знае да ми каже, дали фет-бърнърите могат да окажат някакво влияние върху кърмата, т.к още си кърмя бебчо сутрин и вечер, и общо взето това ме спира да започна да отслабвам интензивно?

Успех на всички отслабващи Grinning

# 24
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Днес съм на всяка манджа мерудия, и тука ще се разпиша. Никога не съм правила диети ако под това се разбира да стоя гладна или да ям само плодове или зелева супа. Това за мен е мазохизъм и не мога да си го причиня. Рядко обаче ми се случва да имам проблеми с килограмите. С дъщеря ми напълнях 24 килограма и почти нищо не свалих с раждането. Приличах на оня с плитките от Астерикс, как му беше името...бе грозна гледка отвсякъде. Цяла година и половина ми трябваха за да стигна до своите 58 кг по естествен път. Не, че ви съветвам да правите като мен...просто не подлагайте тялото и здравето си на импровизации, в дългосрочен план може да се окаже вредно. Рязкото спадане на килограми чрез гладуване е неоправдан риск. Ние не сме мечки и не би трябвало да очакваме, че след като се събудим напролет/в случая гладуваме/ ще бъдем грации.
Правенето на физически упражнения в къщи също трябва да е внимателно и обмислено. Трябва да се правят по програма, тя не е стандартна. Това ще ви го каже всеки който има подходяща подготовка. Хубаво е да се посети някой фитнес клуб и инструктор да изготви програма, а тя да се нагоди и за домашни условия ако не може да се посещава центъра. Има основни правила, начин на натоварване на мискулатурата, задължително разтягане след това...за да има ефект разбира се упражнението.
Храненето - преди мен са го казали, дозата прави и отровата и лекарството. Белия хляб/ах какви питки омесих:-)))/, газираните напитки, пържените храни - без тях. Яжте сурови, варени, задушени и печени храни. Пържени картофки с бира....лоша работа. За да отслабва тялото трябва да се спазва енергиен баланс. Това е необходимо, но не е достатъчно - килограм ябълки или 2 шоколада ще доставят необходимата енергия, но няма да доставят необходимите вещества на организма...
Що ги пиша тия работи се чудя...явно срещата преди дни с девер ми, на който всичко това му е професия и хоби ми е повлияла. Rolling Eyes  Като видя как се наливам с Пепси и пия кафе сутрин на гладно му идеше да ме убие. Whistling
Успех в борбата с килограмите, аз също имам 2 излишни но до пролетта когато ще ги показвам ще им видя сметката. Stuck Out Tongue
Та умната. #Silly

# 25
  • Мнения: 768
Мога да ви кажа че не сьм почитател на диетите и за мен най-важното след раждането беше бебка да е добре и да я кьрмя и да имам кьрма (нямах много и ядах даже доста калорични храни и в по голямо количество и пиех много вода).
Така че не рискувах с никакви специални методи на хранене.
Резултата беше че на 6 месец след ражаднето си бях сьщите килограми като преди раждането. При все че качих 20 кг през бременността.
Така че моя сьвет за диета след раждането е ... така нелюбимото на много майки в днешни дни и някак непопулярното кьрмене Grinning .
Така и детето е здраво и майката се вьзстановява  Grinning
За преголямо сьжаление забелязвам че в Бьлгария има такава масирана агитация за изкуствено хранене че жените се отказват преди да са опитали да кьрмят(как ли не  ги убеждават лекари и т.н. им внушават че нямат мляко карат ги да мерят количеството, което всьщност за всяка жена е абсолютно различно и индивидуално, предлагат захранване от 1 месец и така се отбиват децата и майката престава да кьрми).
А няма по-добро нещо от кьрменето за бьрзото вьзстановяване на фигурата.

# 26
  • Мнения: 532
става въпрос за 5,6 кг в повече и не са след раждане а след спиране на цигари !
както разбирам тук няма пили такива хапчета..
благодаря ви все пак:)

# 27
  • Мнения: 1 975
хранителен режим и повече движение......

изгради си хранителни навици и нямаш проблем  Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Освен спорт и здравословен режим може да си помогнеш със Златно чудо 14.при мен имаше ефект ,въпреки ,че не спазвах схемата,а го пиех когато огладнея  в неподходящо време.
Иначе ако се спазва предполагам,че ефекта е по-голям.Спрях го на половина ,защото забременях,но смятям после пак да го пия.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Иначе ябълковия оцет, подобрява перисталтиката на червата, вместо да пиеш хапчета и да даваш излишно пари, купи си ябълков оцет - истински и всяка сутрин на гладно взимай по 1 супена лъжица разтворена в малко топла вода, хубаво е да се комбинира и с 1ч.л. мед. [/quote]

това също съм го пробвала без мед обаче.притъпява апетита и доколкото знам пречиства от токсини,но ако имаш проблеми със стомаха не е препоръчително

# 30
  • Мнения: 532
Цитат на: GAL_Bs
Освен спорт и здравословен режим може да си помогнеш със Златно чудо 14.при мен имаше ефект ,въпреки ,че не спазвах схемата,а го пиех когато огладнея  в неподходящо време.
Иначе ако се спазва предполагам,че ефекта е по-голям.Спрях го на половина ,защото забременях,но смятям после пак да го пия.


що за златно чудо 14 е това??

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Златно чудо №14 е средство зо пречистване на организма и отслабване  от билки и мед.не си пазя листовката.продава се в аптека и струва около 14 лв.има и други номера,които са за други цели.

# 32
  • Мнения: 532
Цитат на: GAL_Bs
Златно чудо №14 е средство зо пречистване на организма и отслабване  от билки и мед.не си пазя листовката.продава се в аптека и струва около 14 лв.има и други номера,които са за други цели.


благодаря:)

# 33
  • Мнения: 1 722
Тия дни нещо преядох. Знаете ли ако изкарам един ден на плодове и ядки дали ще му стане нещо на бебо? Е и едно кафе със захар, ама поне малко да се очистя от шоколадовите бонбони, баниците и баклавата, която погълнах в индустриални количества!

# 34
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Nadia79

Я, ако някой знае да ми каже, дали фет-бърнърите могат да окажат някакво влияние върху кърмата, т.к още си кърмя бебчо сутрин и вечер,


Правих запитване до няккава известна специалистка - диетоложка (не й помня името), писа ми надълго и нашироко, обаче с две думи, няма достатъчно категорични изследвания за влиянието на ел-карнитина и фенилаланина върху кърмачетата. Май били безвредни в тези дози (освен за болните от фенилкетонурия), ама не било сигурно... Та затова реших да не вземам фетбърнари докато кърмя. То самото кърмене си е фетбърнър  Grinning

# 35
  • Мнения: 5 370
Цитат на: GAL_Bs
Освен спорт и здравословен режим може да си помогнеш със Златно чудо 14.при мен имаше ефект ,въпреки ,че не спазвах схемата,а го пиех когато огладнея  в неподходящо време.
Иначе ако се спазва предполагам,че ефекта е по-голям.Спрях го на половина ,защото забременях,но смятям после пак да го пия.

Мила Гал,би ли ми дала повечко инфо за това чудо???В какво точно се изразява действието му?И на каква основа е?Мерси Grinning

# 36
Момичета, термо-гащите са много вредно нещо, защото първо пречат на правилното кръвообръщение и второ, когато се потите се отварят порите и изхвърлят токсините от организма, а термогащите ги задържат. А за ябълковия оцет знам, че е киселина /а щом е така знача помага за изтъняването на стените на стомаха/.

# 37
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
И аз го пробвах това златно чудо преди време и въпреки, че го пиеш точно както пише в упътването ефекта не беше много голям.
Иначе е билков "бъркоч" на основа мед. Ако не помогме много, то със игурност не вреди.

# 38
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Anonymous
Момичета, термо-гащите са много вредно нещо, защото първо пречат на правилното кръвообръщение и второ, когато се потите се отварят порите и изхвърлят токсините от организма, а термогащите ги задържат. А за ябълковия оцет знам, че е киселина /а щом е така знача помага за изтъняването на стените на стомаха/.

Уважаеми госте,да,така е,донякъде,но пък....нали тъкмо те ускоряват процеса на потене?Аз лично след като съм навъртала по 5 км.с велосипед,после само дето не потичаше от краката ми,когато ги махах????А иначе си требе бая усилийца да се изпотиш толкова,колкот с тях Embarassed

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Цитат на: Anita_79
Тия дни нещо преядох. Знаете ли ако изкарам един ден на плодове и ядки дали ще му стане нещо на бебо? Е и едно кафе със захар, ама поне малко да се очистя от шоколадовите бонбони, баниците и баклавата, която погълнах в индустриални количества!


Нищо няма да му стане, ще получи витамини, а калории ще си вземе от твоите запаси по дупето!  Grinning

# 40
  • Мнения: 671
Ами проста всеки ден упражнения и никакъв хляб или тестени изделия изобщо
Аз отслабвом най-добре когато хапвам ориз но сварен в много вода и след това хвърляш водата и му срагаш там зеленчуци или яйца с други думи китайски ориз и пиеш много вода

# 41
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Feit
става въпрос за 5,6 кг в повече и не са след раждане а след спиране на цигари !
както разбирам тук няма пили такива хапчета..
благодаря ви все пак:)

Това е кофти, имах същия проблем преди 2 години, когато отказах цигарите. Определено не съм яла повече, напротив почнах и упражнения да правя, обаче надебелях - около 4кг отгоре (което за мен е много, нормалните ми килограми варират +/- 1-2кг максимум). Много неща правих - нищо не помага, нито диети, нито спорт, поне при мен беше така. Съветвам те да се примириш около 3 месеца организмът ти да се "прочисти" от цигарите и да "свикне" без тях и след това да приложиш някакава програма за отслабване, ефектът със сигурност тогава ще е с пъти по-голям. Успех!

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Цитат на: Coeur
Цитат на: GAL_Bs
Освен спорт и здравословен режим може да си помогнеш със Златно чудо 14.при мен имаше ефект ,въпреки ,че не спазвах схемата,а го пиех когато огладнея  в неподходящо време.
Иначе ако се спазва предполагам,че ефекта е по-голям.Спрях го на половина ,защото забременях,но смятям после пак да го пия.

Мила Гал,би ли ми дала повечко инфо за това чудо???В какво точно се изразява действието му?И на каква основа е?Мерси Grinning


бях по разходки и сега се прибирам...доколкото си спомням няма противопоказания освен алергия към меда...основното му приложение е очистване от токсини,отрови след прием на лекарства...пие се по схема от 10 дена като първите дни замества по едно хранене,а посл.дни две хранения/става ? за закуска,обед и вечеря/ като можеш да ядеш плодове през цялото време  т.е чиста проба диета...аз не можах да го спазвам точно така ,но когато огладнявах така ,че плод не може да ме засити/преди да знам ,че съм забременяла-явно от това е бил глада/ си го пиех и до 15-20 мин глада се притъпяваше и после когато дойде време за ядене не ми се ядеше толкова много...свалих 3-4 кг ,което не никак малко за около 20 дни ...така и не можах да го допия ,но мисля ,че в комбинация с гимнастика и движение ще даде резултат,ако не се прекалява с храната.

# 43
  • Мнения: 5 370
Цитат на: GAL_Bs
Цитат на: Coeur
Цитат на: GAL_Bs
Освен спорт и здравословен режим може да си помогнеш със Златно чудо 14.при мен имаше ефект ,въпреки ,че не спазвах схемата,а го пиех когато огладнея  в неподходящо време.
Иначе ако се спазва предполагам,че ефекта е по-голям.Спрях го на половина ,защото забременях,но смятям после пак да го пия.

Мила Гал,би ли ми дала повечко инфо за това чудо???В какво точно се изразява действието му?И на каква основа е?Мерси Grinning


бях по разходки и сега се прибирам...доколкото си спомням няма противопоказания освен алергия към меда...основното му приложение е очистване от токсини,отрови след прием на лекарства...пие се по схема от 10 дена като първите дни замества по едно хранене,а посл.дни две хранения/става ? за закуска,обед и вечеря/ като можеш да ядеш плодове през цялото време  т.е чиста проба диета...аз не можах да го спазвам точно така ,но когато огладнявах така ,че плод не може да ме засити/преди да знам ,че съм забременяла-явно от това е бил глада/ си го пиех и до 15-20 мин глада се притъпяваше и после когато дойде време за ядене не ми се ядеше толкова много...свалих 3-4 кг ,което не никак малко за около 20 дни ...така и не можах да го допия ,но мисля ,че в комбинация с гимнастика и движение ще даде резултат,ако не се прекалява с храната.

мдам-благодаря,ма ше требе да се прилага,след като,животи здраве,родя Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 18 679
Ябълков оцет - не действа.Кърмене - също.Какавато ме изписаха от родилнота, такава съм си и сега, а не правя нищо друго, освен да кърмя по цял ден Laughing Глад му е майката, ама ще почака Laughing

Общи условия

Активация на акаунт