Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 211
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Резултата е страхотен, много съм доволна, но тогава в пакета беше филър Saypha.

А тя дали може да докара подобен резултат:

Скрит текст:













Целя много фин и прецизен контур на горната устна, тип "руска техника", но все още не знам на кого да се доверя. Rolling Eyes

# 616
  • Мнения: 3 589
Поне 2 от тия контури не ми се виждат финни, а туу мъч.
Иначе устните са хубави.

# 617
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Ами, според мен, фини са си всичките, може би – без третия. Под "фини", имам предвид – тънки линии, т.е. да липсва разливане на филъра над контура на горната устна, че такива изпълнения съм виждала... Направо страховити...

# 618
  • Мнения: 3 589
Да, да, разбирам какво имаш предвид. Само тези стоят съвсем естествено и контурът е незабележим.

А разливането при мен се получи доста след. Предполагам е мигрирал.

# 619
  • Мнения: 2 866
Разливането (освен ако дерматологът не е некадърен) се получава след време.
Индивидуално е и зависи от организма.

# 620
  • Мнения: 3 259
a.l.e.n.a, кои са кремовете за ръце, от които си доволна?

# 621
  • Мнения: 477
Аз също бях много впечатлена от така наречената руска техника. Имам приятелка която си направи и бяха уникални. Питах моята докторка тя защо не работи с тази техника и тя ми отговори че тя също така работи просто когато хиалурона омекне и тези чупки изчезвали.

# 622
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
a.l.e.n.a, кои са кремовете за ръце, от които си доволна?

На Collistar - моят беше подарък към някакъв сет - аз иначе нямаше и да си помисля да дам толкова пари за крем за ръце, но след като пробвах и виждам, че няма нищо общо с какъвто и да е друг крем - изглежда има нова "опаковка" сега - и глямо намаление в Notino - ще се възползвам Simple Smile

Тук можеш да прочетеш повече за крема: https://www.collistar.com/eu/repairing-hand-and-nail-cream-night-day-15209.html

На Nuxe е този - https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010030680

# 623
  • Мнения: 438
Здравейте! Гледам Дерма-акт са пуснали нови пакети, единият от които е 2х Генезис. Във vderm ми го бяха препоръчали за широки пори и лечение на акне. Видях няколко стари коментара на недоволни съфорумки от процедурата, но ме интересува има ли някой, който е направил поне няколко 3-4 , защото от 1 процедура няма ефект със сигурност.

# 624
  • Варна
  • Мнения: 3 051
Д-р Александра Манолова и Инна Бабаян работят по тази руска техника, вижте техни неща.

# 625
  • Мнения: 3 259
a.le.n.a, благодаря!

# 626
  • Мнения: 1 327
Здравейте , в дерма акт кой поставя с руска техника? И някой възползвал ли се е от промоцията на Пакет Нике 2 х Saypha® Filler/Volume? Правила съм ботокс при Трендафилова и съм доволна , но тя мисля не практикува РТ🤔
П.П за устни говоря , то е ясно 😂

# 627
  • Мнения: 2 866
Всички работят с руска техника, вкл. И Трендафилова

# 628
  • Мнения: 80
Момичета, през лятото, през август, дали може да се прави HiFi процедура? Има ли някакъв дискомфорт след? Слънцето, дали пречи, в следващите дни?

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Момичета, през лятото, през август, дали може да се прави HiFi процедура? Има ли някакъв дискомфорт след? Слънцето, дали пречи, в следващите дни?
Не знам дали има противопоказания да се прави лятото, това ще знаят в салона в който го правят. При мен като дискомфорт мога да отчета силният оток, който имах. Аз правих процедурата само в зоната около очите. За 3-4 дни отокът отшумя. Сама по себе си процедурата беше доста неприятна. Усещах много силен тъп натиск много дълбоко в кожата, имах чувство, че чак до коста ми стигна Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт