Цвете в балон

  • 1 382
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Предстои рожден ден на близка жена и се оглеждам за подарък. Цвете в балон някой подарявал ли е? Може ли ако, да да споделите цветето какво е естествено или изкуствено, балона издръжлив ли е и тн. Заслужава ли си..? Благодаря на всички отзовали се!

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 14:00 от Клеопатра 10

# 1
  • Мнения: 4 007
Като за начало се поинтересувайте дали жената въобще харесва такива неща, защото ако съм аз ще се чудя какво да я правя тази прахосъбирачка.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Виждала съм такова нещо. Цветето вътре е естествено. Според мен един хубав букет повече би я зарадвал иначе на балон с цвете вътре незнам изобщо каква логика би имало...

# 3
  • Мнения: 1 572
На колежка преди години и доставиха за 14.02 такъв балон.
Цветето беше червена роза, истинска, имаше даже и като Led лампички. Беше ефектно доста, защото не бяха толкова популярни.
На мен са ми подарявали infinity кутия с рози, също ефектно, но наистина събира прах. Добре, че детето и видя сметката, та я изхвърлих с чиста съвест.

# 4
  • Мнения: 2 621
Понеже се занимавам с такива неща, ще Ви дам идея. Скоро изработвах подарък за една позната.
Една аркопал купа за салата/може и тава за печене, вътре с пиафлора и в нея забучени стръкове естествени цветя, които след като овехнат може да се хвърлят. Така подарявате скромен, но ефектен подарък.
Скрит текст:
[spoiler/]

# 5
  • Мнения: 2 959
Понеже се занимавам с такива неща, ще Ви дам идея. Скоро изработвах подарък за една позната.
Една аркопал купа за салата/може и тава за печене, вътре с пиафлора и в нея забучени стръкове естествени цветя, които след като овехнат може да се хвърлят. Така подарявате скромен, но ефектен подарък.
Скрит текст:
[spoiler/]
Това наистина е много красиво и хитро . След време , когато цветята овехнат , вместо да се изхвърля  (като обикновената  саксия ) купата се използва отново .

# 6
  • Мнения: 363
Аз лично много харесвам идеята за цвете в балон Simple Smile

# 7
  • Мнения: 12 744
На мен идеята ми се струва интересна и ще се възползвам - скоро една позната има РД и съм в голяма главоблъсканица за подарък. А тя обича букети.
Е няма да мина само това цвете, понеже ми е близка позната.

Общи условия

Активация на акаунт