Търси се татко герой. Споделете най-скъпите родителски моменти! Спечелете комплект LIPIKAR!

  • 6 189
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Татко. Той не е само човекът в семейството, който осигурява храна и подслон. Татко винаги дава закрила, подкрепа, физическа и емоционална сигурност, разбиране, вяра в собствените сили. Татко е повод за гордост, утеха и силна ръка, която ти помага да продължиш напред.

Ние от La Roche-Posay сме сигурни, че татковците са не по-малко важни от майките в отглеждането на децата, но за тях се говори много по-малко.

В днешни дни татковците са силни и грижовни, строги и забавни, учат децата си на спортен хъс, но и как да потърсят приятелска помощ, споделят радостите, успехите и тревогите на децата си.

Днешните татковци знаят как да утешат, как да гушнат и как да отнемат болката, точно както го правят и майките. Татковците днес са онези герои, от които всяко дете има нужда, за да расте уверено, щастливо и гордо. И е толкова хубаво, когато можеш да кажеш: “Да, нашият татко е точно такъв!”



Тази тема е призив към всички бащи, които се преструват на принцеси и носят магически диадеми, когато дъщерите им поискат. За бащите, които са майки, когато майките отсъстват; за бащите, които прекарват безсънни нощи, когато детето им има висока температура. За всички бащи, които се учат да плетат плитки и да връзват опашки..., за тези, които са обичали и все още обичат! Защото те са истинските герои във всяка семейна приказка.


Скъпи татковци, включете се в нашия конкурс, организиран съвместно с BG-Мamma!
Изпратете ни снимка или видео с любимо занимание с децата или просто ни разкажете за този безценен момент. Може да споделите общ талант, хоби или запечатан момент на грижовност към децата.

Скъпи майки, това е призив и към вас! Ако имате партньор, с когото се гордеете и споделяте приключението, наречено родителство – разкажете ни за него! Нека светът разбере за вашия ГЕРОЙ!

На 31 март ще наградим трима потребители с комплект продукти за грижа за кожата, подходящи за цялото семейство. Всеки комплект съдържа: LIPIKAR SYNDET AP+ измиващ крем 400 мл, LIPIKAR HUILE LAVANTE AP+ измиващо олио 400 мл, LIPIKAR BAUME AP+M липидовъзстановяващ балсам 400 мл.

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Последна редакция: вт, 23 мар 2021, 14:37 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 2 097
SatisfiedSimple Smile Чудесна възможност да похваля "Нашият" татко, който преодоля страха си да държи крехко новородено и с крайно тревожна физиономия го държеше по време на баня, все едно скачаше с бънджи. Heart Exl

# 2
  • Мнения: 14 784
Най-редовно,след като аз съм минала през “разкрасителни процедури” от дъщеря ми,следват такива и за баща й. 😆 Последният път го беше накичила с всичките си налични шнолки за коса.

# 3
  • Мнения: 917
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко.Много съм му благодарна за подкрепата.

# 4
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Нашият татко всяка вечер къпе децата. Това е техният ритуал и много се забавляват.
Най-любимо ми е като видя тати да суши косата на момичето ни.

# 5
  • Мнения: 910
Мъжът ми страхотен Татко. Малко ми е жалко да кажа, но работя от следобяд до късно вечерта и мъжът ми взима детето от детската градина, учат заедно и си играят. През седмицата, той се занимава с детето повече от мен.

# 6
  • Мнения: 2 128
И аз мога да се похваля с грижовен, отговорен и любящ съпруг и баща.Винаги когато се наложи помага с всичко- дом.работа, да заведе децата на зъболекар/лекар, да ги вземе от у-ще, със сина ни(8г.) ходят заедно да спортуват, обичат да прекарват време заедно.Лятото често ходят за риба.Вкъщи той е математика и винаги решават задачи с каката (17г.)по физика и математика.
Късметлии сме с нашия татко!

# 7
  • Мнения: 10 686
Нашият татко помага във всичко. Разбира се, най-любимите им моменти са свързани с чисто мъжките дейности - като смяна на гуми на колата например или дребни ремонти, които правят заедно Simple Smile
С удоволствие споделям един прекрасен миг от миналата пролет  - моите двама мъже по екопътеката към местността Живата вода, до с.Боснек.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Нашият татко пое грижите за малката ни дъщеричка , тъй като аз трябваше да се върна на работа. Тя сега е на 6++, а той официално е в бащинство от 6 месец! По- голяма отдаденост и разбиране не мога да си представя , като той замрази кариерата за момента, за да се посвети на малката ❤

Малко татковци биха направили подобна постъпка и се гордеем, че нашият е един от тях ❤
Той не просто помага, той гледа малката наравно, че понякога и повече от мен ❤

# 9
  • Мнения: 612
Определено детето си има татко мечта. От карантината насам дори полага повече грижи  за дома и детето от мен, тъй като е по-свободен.

# 10
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Моят мъж е бащата, което всяко дете би искало да има. Благодарна съм на съдбата, че е до мен и че имам дете именно от него. Справя се сам с всичко, свързано с детето и му имам пълно доверие. Като се прибере от работа играе с него, извежда го навън, храни го, къпе го. Постоянно му ремонтира любимите играчки, тъй като детето редовно ги чупи. Утешава го, когато го боли или е тъжно. С нетърпение очакваме скоро и второто си детенце:)

# 11
  • Враца
  • Мнения: 1 424

Това е една от игрите всяка вечер.

# 12
  • Мнения: 2 645
И аз мога да се похваля с грижовен, отговорен и любящ съпруг и баща.Винаги когато се наложи помага с всичко- дом.работа, да заведе децата на зъболекар/лекар, да ги вземе от у-ще, със сина ни(6г.) ходят заедно да спортуват, обичат да прекарват време заедно.Лятото често ходят за риба.

# 13
  • Мнения: 502
Признавам си, че нашия татко беше единственият, който къпеше малкия от първия ден вкъщи и така до над годинка. Аз все си мислех, че ще го удавя, че ще го изпусна в банята... и не смеех. Rolling Eyes
Сега се чудя на акъла си 😆

# 14
  • Мнения: 1 322
Най - уникалния татко. Сина ми направо го побърква от игри и той не смее да откаже. Още на 2 го научи на да борави с отверка, чук , знае имената на всеки инструмент , превозно средство, камиони и т.н Неща не посилни за мен. Обичаме те тате !

# 15
  • Мнения: 39 315
Аз ще похваля таткото у дома, за това че благодарение на неговия труд сме добре гледани и обгрижени.

# 16
  • Мнения: X
И аз да похваля моя съпруг,баща и приятел.
Винаги той води детето на детска градина и той го взима . Ходи на родителските срещи ,и се грижи за синът ни.
Всяка вечер се стрелят из цялата къща ,голямаа игра пада. Благодаря на господ че го има.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 098
Мъжът ми работи до късно, но няма търпение да се прибере при нас! Играе с детето, учи го, гушкат се и се обичат!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 620
Мъжът ми помага във всичко. Заедно чистим, пазаруваме и въобще всичко.

# 19
  • Мнения: 392
Нашият татко е много обичан и без него няма игри и забавления вкъщи. Още от малки децата свикнаха да играят и се веселят с него и до днес е все така търсен и уважаван!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Да, нашият татко е герой!!!
Освен, че много, много ни обича и се грижи за нас:мама, кака Диляна и близнаците Алекс и Криси, той влага много усилия, време и средства, за да ни покаже природните и исторически забележителности на красивата ни Родина!
Много обичаме да пътешестваме из България и да посещаваме многобройните места, които са пълни с красота и история. А нашият тати обожава българската история! И навсякъде ни разказва, разказва... Simple Smile
Това е едно малко колажче с места, на които сме били.

Втората страст на нашия татко е футболът и любимият му отбор е Ботев Пловдив.
Тази любов също ни я предава успешно Wink

# 21
  • Мнения: 5 127
Нашият татко е герой, нашият герой Blue Heart
Помага ми винаги, отменя ме в моментите, когато вижда колко съм ангажирана с работата.
Разговарят с детето понякога повече и даже с него тя споделя повече. Учи я на различни умения и е доста по-търпелив и дипломатичен от мен.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Абсолютно винаги е бил до мен и децата в отглеждането им- къпане, памперси, хранене, разходки, игри, винаги. Единствено в кърменето не можеше да ме замени. И сега, когато вече са големи, прекарват много време заедно- разхождат се, плуват, играят настолни игри или на плейстейшъна, помага им за училищни проекти и уроците по математика, готвят заедно и т.н.

# 23
  • Мнения: 2 558
Моят съпруг ми помага, както в домакинската работа, така и в отглеждането на децата. Много съм му благодарна и за това, че е моята подкрепа във всичко.

# 24
  • София
  • Мнения: 833
Моята любов е невероятен! Всяка вечер има бой с възглавници, много смях и много веселие. Такъв ни е ритуалът за заспиване - мечешки Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 001
Мъжът ми помага във всичко. Заедно къпем бебчо, пазаруваме ,излизаме на семейни разходки когато времето позволява.Не мога да се оплача, защото когато имам нужда от помощ помага дори в домакинството.

# 26
  • Мнения: 998


Последно засадиха елхичката, която ми бяха подарили за Коледа.

# 27
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Винаги сме се справяли с всичко заедно - отглеждането на децата, грижата за домакинството, пазаруването.

# 28
  • Мнения: 2 485
Моят съпруг е прекрасен татко! И както някой по-горе писа - не че помага, той си се грижи и гледа децата. С баткото си имат разни "мъжки" занимания, а с малката омеква и я глези Simple Smile
А покрай чувствителната кожа на баткото, мъжът ми доста разбира и от козметика, която е подходяща за състоянието ѝ. Ползвали сме продукти на марката и смело мога да ги препоръчам

# 29
  • София
  • Мнения: 514
Съпругът ми е чудесен баща. ❤️ Ангажиран родител е от самото начало - беше с мен по време на раждането, грижим се заедно за детето, домакинство и не е спирал да работи. Благодарна съм, че вече толкова години сме един отбор. Simple Smile Дъщеря ми обожава татко ѝ да ѝ разказва приказки, направо си правят мини пиеси. Всяка вечер тича да го посрещне на вратата и да го гушне.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 411
Имам късмет със съпруг, който от ден първи се грижи всеотдайно за нашите близнаци. За него мръсните пелени, оповръщаните дрехи и млякото в шише не са били мистерия или тема табу. Отделно, че помага и на мен в домакинството. Има ясно отношение към възпитанието, избора на играчки и контрол над филмите, които гледат. Дори вече е имал възможност сам да се грижи за тях, когато съм била командировка. Разбира се най-хубавите моменти са, когато играят заедно и той им "се връзва на акъла". И тъй като ние сме с момчета превес взимат спорта и физическите предизвикателства.
Футбол за трима

Морето ни е до колене

Бейзбол от каменната ера

# 31
  • Мнения: 2 957
Съпругът ми ми помага за всичко в отглеждането на децата - няма нещо, което да каже не мога и не искам да го правя. Къпането, преобличането и игрите по пижама, четене на книжки и майсторенето на нещо с децата са неща, които му доставят голямо удоволствие!

# 32
  • Мнения: 689
Нашият татко се грижи за двете ни момчета, помага у дома, разчитам за всичко на него.

# 33
  • Мнения: 5 250
Не веднъж, не два пъти, а цели три пъти таткото присъства на раждането на децата ни. Видя ги как поемат първата си глътка въздух, как започна техния живот извън моя корем Heart От там нататък е най-грижовния, внимателен и добър баща. Ако машина на времето ни върне назад, пак бих избрала него да бъде техния тати Heart

# 34
  • Мнения: 66
Имам партньор и той е най- добрия! Познавахме се едва от 5 месеца, когато забременях, но за секунда не ме остави! Момента, в който се роди дъщеря ни, разбрах, че съм избрала правилният баща за моето дете! Прави и дава всичко за нас, работи по над 12 часа на ден, няма събота и неделя, но за него е важно ние да се чувстваме добре! Беше до нас дори в операционната, за миг не се поколеба! Той я храни, извежда, гледа, къпе, прави всичко, може да ме замести във всичко с гледането и не само! Дъщеря ни е на 2 г и 4 месеца и от 2 години се борим с АД, през толкова лекари и мазила преминахме за тези 2 години... Единсвеното нещо, което ни спасява последните 4 месеца е точно този крем.

# 35
  • Мнения: 13 544
MM е перфектният татко.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 08:05 от Пролетно цвете

# 36
  • Мнения: 1 937
Нашият помага у дома, с грижата за децата, с уроците, в игрите.

# 37
  • Мнения: 1 202
Нашият татко много помага в отглеждането на децата, за бебето помага с къпане и хранене, а на баткото помага с уроците и възпитанието.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 858
Няма нещо, в което таткото да не се е включил да помага - домакински задължения, родителски грижи, занимания.

# 39
  • Мнения: 1 557
С нашият татко игрите и ремонтите нямат край. Чакат само хубавото време и излизат на двора да строят дървена къщичка, пейки, люлки и всякакви щуротии. А когато не могат навън се вихрят в кухнята да готвят и играят с играчките.

# 40
  • Мнения: 854
Помага с абсолютно всичко вкъщи - готвене, чистене, пране. Включително забавления от всякакъв тип. Трудно е в днешно време при натовареното ежедневие и всички допълнителни задачи

# 41
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко

# 42
  • Мнения: 116
И аз съм една от щастливките, която може да разчита на всякаква помощ от съпруга си. Той е много грижовен баща и помага в абсолютно всичко.

Последна редакция: чт, 18 мар 2021, 07:03 от Agi82

# 43
  • Мнения: 2 836
Таткото присъстваше от самото начало при раждането (12часа стоя плътно до мен). За него и за мен това беше най-ценния момент : да вземе детето в ръце от акушерката, да отреже пъпната връв.
Помага постоянно (преди, след работа и в почивните дни). Сменя памперси, грижи се, къпе,играе си с детето. Много помага и в домакинството ☺️
Има си ритуал с детенцето _да танцуват заедно всяка вечер 😊
Определено съм късметлийка с такъв страхотен приятел, съпруг и баща на детето ни !

# 44
  • софия
  • Мнения: 2 913
Съпругът ми е най-добрия баща. Винаги готов за игри със сина ни и разкрасителни процедури от дъщеря ни.

# 45
  • Мнения: 24 329
Винаги сме се справяли с всичко заедно - отглеждането на децата, грижата за домакинството, пазаруването.
И ние така

# 46
  • Мнения: 1 988
Съпругът ми е прекрасен баща, радвам се, че със сина ни имат здрава връзка. Винаги съм разказвала как единственото нещо, което не правеше е да го кърми. Майките в парка познаваха него, а не мен. Детето знае, че винаги може да се обърне към него за "мъжките" неща.

# 47
  • Мнения: 797
Първото си дете родих, когато бях студентка последна година. Бвх задочничка, но освен упражнения и изпитите, които си бяха към семестъра ми предстояха и държавни. Когато учех и пътувах до университета (не е в града, в който сме и ме нямаше с часове) съпругът ми поемаше бебето. Сменяше памперси, хранеше я, гледаше я, абе всичко. За мен това си е геройство, тъй като той поемаше възприетите от обществото грижи на майката в един много много ранен период от дните му на баща за първи път.

# 48
  • Мнения: 4 859
Моят мъж стана татко ,от както сме заедно. Припозна дъщеря ми,спечели и доверието ,много се грижи за нея .Не прави разлика между нея и сина ни ,като отношение и внимание ,даже повече на нея и угажда .
Голям страх ми беше да няма деление ,но по-скоро моят център се измести към малкият ,той балансира.
Готви ,чисти ,учителките в детската почти не са ме виждали ,него винаги търсят за всичко Joy

# 49
  • Мнения: 1 966
Запомнила съм един момент, в който мъжа ми имаше болки в кръста и се мъчеше. Малкият се удари лошо и за да спре да плаче, татко му застана на четири крака да го вози като на конче.
Иначе нашия татко само не готви, но всичко друго прави - чисти с прахосмукачка, с парцал подовете, с препарат банята и тоалетната, простира, сгъва пране и глади! Голяма отмяна ми е.

# 50
  • Мнения: 1 902
Моята дъщеря е вече голяма, но когато беше бебе, банята беше от баща и. Правеше си вода с подходяща температура, къпеше я тананикайки си. Докато аз обличах детето, той и правеше съвършена букла.

# 51
  • Мнения: 1 009
Нашият татко герой се справя прекрасно с гледането на детето. Тези дни , когато не се чувствах добре , той беше и майка и баща . Хранеше детето , почистваше , преобличаше и приспиваше малката ни принцеса. Возеше я на Конче , разказваше приказки , правеше прически и къпеше детето. Междувременно се грижеха за мен , не бих могла да му благодаря за положените грижи и любовта към нас ! Обичаме те ❤️

# 52
  • Мнения: 3 911
Както повечето тук и аз смятам, че “нашият” татко е най-добрият татко. Аз работя много, той също, но винаги той приготвя детето за градина, прибира я и след това се занимава с нея, приспива я, а когато беше бебе той будуваше с нея и я къпеше. Понякога се чудя аз къде съм в цялата картинка, но и тя е толкова привързана към него, че иска да правят всичко заедно Simple Smile Сега очакваме второто си детенце и нямам търпение да трупаме опит отново заедно!

# 53
  • Мнения: 1 457
Сигурно има и по-помагащи татковци, при нашият личи, че полага усилие да помага Simple Smile Винаги може по-добре, но съм благодарна и за това Simple Smile

# 54
  • Мнения: 682
Съпругът ми ми помага за всичко в отглеждането на детето (на 1 годинка е).

Къпането и приспиването си ги е взел като неговото нещо Simple Smile.

Самоинициативно пое и нощните смени, тъй като съм бременна и ми трябва почивка. Той е моят герой! Heart

# 55
  • Мнения: 6 695
Съпругът обикновено помага с домакинската работа или учат заедно с малката. Hug

# 56
  • Мнения: 1 480
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко.Много съм му благодарна за подкрепата.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Мъжа ми не е герой, той е Супер Герой!!! Занимава се с всички задачи, които не успявам да свърша аз или нямам възможност и то перфектно! Не ми помага вкъщи, но строи новия ни дом. Не се сеща какво да пазарува, но изпълнява списъци за пазар с уникална точност. Не готви, но винаги обръща внимание на старанието с което аз съм приготвила храната. За мен не е важно да ми помага във всичко , а да осъзнава и уважава моите старания!
А времето с децата и с мен, е нещо несравнимо с нищо друго!

# 58
  • Мнения: 2 610


Нашият татко води детето сред природата, учи го да обича малките неща и го въвежда в нещата от живота.

# 59
  • Мнения: 2 117
Докато малкият беше още бебе, беща му дори не смееше да го вземе на ръце... С времето започна да полага все повече грижи за него и понякога чак се умилявам, когато ги видя двамата да правят нещо!
Определено едно дете има нужда и от майка, и от баща - за различните неща и житейски уроци!

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Мога с чиста съвест да кажа, че съпруга ми се справя по - добре от мен в гледането на децата. Къпе ги, храни ги, приспива и играе с тях. Много е спокоен и децата усещат това. Незаменим ми е.

# 61
  • Мнения: 761
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на дъщеря ни и във всичко. Много съм му благодарна за подкрепата ♥️

# 62
  • Мнения: 5 364
Съпругът ми е прекрасен партньор, любящ и отдаден баща.
Още от ден първи с дъщеря ни, пожела активно да се включва от отглеждането на малкото човече. Единственото, което не можеше да прави е да я накърми. Сега е търпелив и грижовен баща, който обяснява задачите по математика, развозва децата по активности и институции. Балансира моята емоционалност и склонност към щуротии. Благодарение на него имаме висок стандарт на живот и сбъдваме мечти.

# 63
  • Мнения: 191
Нашия татко винаги е бил до мен и децата в отглеждането им- памперси, къпане, хранене, разходки, игри, винаги.

# 64
  • Мнения: 227
Нашият татко е много грижовен и страшно много ми помага в отглеждането на дъщеричката ни. Благодарна съм за всичко, което прави за нас  ♥️

# 65
  • Мнения: 686
Нашият татко работи нощни смени за да се грижи за нас. А през деня заедно играем, разхождаме се. Помага със семейните задължения също и с хранене и къпане на детето. А игрите с татко за най- забавни

# 66
  • Мнения: 270
“Нашият” татко е герой! Прави всичко наравно с мен - с изключение на кърменето. Sweat Smile
Тя е неговата малка принцеса. Тя за него е целият свят - чиста, безрезервна и невинна безгранична любов! ❤ Любов, която се чете и в очите на двамата - всичко би направил за нея!

# 67
  • Мнения: 60
Съпругът ми и баща на моето дете е герой на един още по голям герой!
Дъщеря ни се роди в първите дни на тази година в скромните 800 грама!!! Прекара мъчителните 68 дни под грижите на невероятни неонатолози и вече си е у дома. Съпругът ми е най-силната подкрепа, която някога съм чувствала, най-грижовният и мил двуметров човек-скала, пазител на нашата малка принцеса - нашата СУПЕР дъщеря! Те са целият ми свят!

Последна редакция: нд, 21 мар 2021, 14:23 от Shiny. 6

# 68
  • Мнения: 353
Нашият татко е истински герой! Той може дори да смени памперса на малкото ни бебе, докато тригодишното ни момченце му виси на гърба. Включва се във всички дейности около отглеждането на децата - от хранене на злоядото ни дете, до разнасяне на момиченцето ни в слинг, за да спре да плаче. Знам, че му е много трудно да работи вкъщи на викове, песни и плач от малките, но той се справя успешно, защото си е нашият супер-тати Heart

# 69
  • Мнения: 1
Нашият татко построи дома ни с двете си ръце за да можем да изживяваме моментите ни заедно тримата като семейство ❤ Помага ми и в домакинската работа и в отглеждането на детето. Винаги гледаме да правим всичко заедно и да няма аз правя това, ти онова 🙃[/img][/img]

# 70
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Нашият татко е супер!!! Той беше най-стабилната ми опора цели 10 години, докато чакахме нашето малко чудо. Не се отказа и ме крепеше дори и в най-отчаяните ми моменти. И ето тя-нашата малка принцеса Анастасия вече 2 месеца е на този свят.
Когато за първи път я взе в ръце тихичко прошепна над главата и докато я целува:
- “Вече много те обичам, винаги ще бъда до теб, искам и ще бъда по-добър човек. Аз ще те пазя с цената на живота си, защото ти си моята малка героиня”
Ето за такива мигове казват, че ще се помнят цял живот!!!

# 71
  • Мнения: 76
За моите две момчета и за мен нашия татко е супер- героят в къщи! С децата си играят постоянно, помага на баткото с математиката, а на мама с ежедневните домакински задължения. Благодаря му, че е до нас винаги ❤️

# 72
  • Мнения: 1 134
Нашият татко също е страхотен, като много други. Вечер след баня облича нашата принцеска и си играят след това.

# 73
  • Мнения: 526
С нетърпение вечер чакаме да се прибере от работа.И тогава започва една щура игра.Храни,преоблича,къпе, помага ми в домакинството,финансово да не ни липсва нищо.Това  е нашия герой.

# 74
  • Мнения: 140
Детето ми ще стане на 4г и още "уча" таткото,че е баща.
За жалост имам две деца.
И двете искат "мама" хаха
Иначе е много мил и добър.

# 75
  • Мнения: 1 452
Нашият татко ще научи децата ни да плуват, да карат ски, кънки, колело, кола!!! С баткото вече успя, а сега очакваме с нетърпение да порасне и нашата дъщеричка.
Той е и човекът,  който къпе децата от първия ден вкъщи няма никакви притеснения да сменя пелени, преоблича и приспива децата.

# 76
  • Мнения: 72
Нашият татко на две прекрасни момчета, не може да е постоянно с нас и точно за това смятам, че е един от най-големите герои. Работи на две места заради нас, 7 дни в седмицата и въпреки, че се прибира късно капнал от работа, всеки момент вкъщи, в който децата не спят, те са върху него. Заедно играят, чете им книжки, борят се....За нищо на света не бих го заменила, защото си е нашият ГЕРОЙ!

# 77
  • Мнения: 925

Това е малкото ни чудо Туана с нейния любящ баща. Те са толкова привързани един към друг ,че дори и аз понякога се изумявам.  Той е нашият герой и му благодаря ,че го има. Нека са живи и здрави всички татковци !

# 78
  • русе
  • Мнения: 1 317
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на детето и във всичко.Много съм му благодарна за всичко.

# 79
  • Мнения: 679
Нашия тати наистина е герой за нас!
Дара го обожава, като го види и очичките светват. Като се роди тя, с ръка на сърцето мога да кажа, че таткото се грижеше за нея, повече от мен дори. Хранеше я, носеше я, говореше и много. В момента Дара е на 1г и 4 месеца и най обича, когато тата се прибере от работа, хвърля му се врата и иска да я вземе и да тичат и да ме гонят. Обожават да играят двамата на криеница.
Обичаме те, прекрасен тати и ти благодаря за всичко!

# 80
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Децата ми са случили на баща. Всичко прави за тях, всеодаен родител е. Има прекрасни взаимоотношения с децата. Много сьм му благодарна за всичко.

# 81
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Нашият татко къпе детето, учи го да играе футбол, да кара ски и да плува.

# 82
# 83
  • Мнения: 913
Едни от любимите ми родителски моменти са:

- Нашият татко в момента изгражда ритуали за четене с детето. Двамата имат само тяхна си книжка. Отделно, заедно разглеждат рисунките и буквичките по страниците, учат се да разпознават героите, звуците, които издават животните и др.

- Двамата обичат да играят на конче, като не може да се определи кой се вживява повече. Таткото влиза в ролята по всички критерии (цвили, изправя се на два крака, препуска, изобщо, всичко необходимо), а детето се залива от смях.

- На празниците двамата заедно ми поднасят подарък.

# 84
  • Мнения: 954
Нашият татко е грижовен и се раздава на максимум и не се притеснява да се държи детски и по-нежно с момиченцето ни. Тате е сила и сигурност!

# 85
  • Мнения: 117
Мъжът ми е страхотен баща! Като започна от подкрепата по времето на ин витро процедурата, за да се роди дъщеря ни, грижите по време на бременността ми и незаменимото му присъствие по време на раждането, за да станем и двамата свидетели на първата й глътка въздух. Винаги се е грижил за нея наравно с мен - храни я, приспива я, облича я, сменя памперс, къпе, разхожда, всичко, всичко. Сутрин я приготвя и я води на ясла. Вечер играят заедно всякакви игри, и дори й пее (а той пее ужасно Simple SmileSimple SmileSimple Smile.... Щастлива съм, че го избрах за баща на детето ми!

# 86
  • Мнения: 2 663
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко.Много съм му благодарна за подкрепата.

# 87
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Моят мъж е страхотен човек,невероятен баща!От раждането на дъщеря ни се грижи отлично за нея.Грижи се за семейството и домакинството.Нашият тате е най-добрият баща.

# 88
  • Мнения: 1 625
Моят съпруг е татко от едва няколко месеца, но е прекрасен. Мога напълно спокойно да оставя малката с него, отговорен, ангажиран от първите дни вкъщи. Помага в домакинството, вечер ме отменя, за да мога да си почина и послушам музика, той се занимава изцяло с нея. Нито един памперс, дори и най-пълният не му се опъва. Храни я, преоблича, пълзят заедно. Blush
Не мога да си представя по-добър съпруг и баща.

# 89
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Моят съпруг е страхотен татко. Обожава децата и получава същото и от тях. Помага в домакинството,  грижи се за децата, разходки, игри, помага им в уроците.

# 90
  • Мнения: 2 663
Моят съпруг ми помага в домакинската работа, в отглеждането на децата и във всичко.Много съм му благодарна за подкрепата.

# 91
  • Мнения: 4 292
Моят съпруг е пълноправен родител на нашите две деца и винаги съм се чувствала късметлийка в това отношение. Той не ми помага в отглеждането им, защото ги отглеждаме съвместно и всеки има своята си роля.

# 92
  • Мнения: 880
Мъжа ми умее да занимава малкия и да го забавлява. Двамата прекарват хубаво време като баща и син. Blue Heart

# 93
  • Мнения: 136
Имаме много скъпи моменти , но се сещам за един от последните дни , когато аз съм заета с домакинска работа и тичам от стая в стая, моите сладки съкровища са извадили детското лекарско куфарче и играят . Бяха толкова милички , дъщеря ни беше "окрасила" баща си 😆😆😆 a той толкова беше влязъл в роля и играеше с нея от сърце , че се спрях само да ги погледам 5 минути и да си напълня душата. Обичам ги , те са моето семейство , моето всичко !

# 94
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
Нашия татко се забавлява с децата - глези ги и ги гледа като писани яйца Simple Smile за това мама е лоша а татииии - много добър.

# 95
  • Мнения: 595
Нашият татко е прекрасен! Обожава двете ни деца и се грижи прекрасно за тях! Помага ми с всичко свързано с отглеждането на децата! Всяка свободна минута, която има, той прекарва с децата-играят различни игри, води ги на разходка сред природата, творят заедно разни неща! Обичаме нашият татко! 💗

# 96
  • Мнения: 464

Тати е за забавление, мама за всичко останало Simple Smile

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Съпруга ми е истински баща! Не биологичен,но всичко за дъщеря ми-възпитава,забавлява и я обича от сърце😍

# 98
  • Мнения: 334
Нашият татко по време на онлайн обучението се специализира по всички предмети, като едновременно с това домакинства вкъщи, пазарува и забавлява децата .Какво повече мога да искам?

# 99
  • Мнения: 2
Имам си бъдещ татко Герой! В очакване на нашето първо бебче, таткото се вълнува и грижи и за двама ни. Помага във всички домакински задължения, ремонтира стаята за бебето и осигурява всичко необходимо за семейството ни. Той вече е най-добрият татко за нашето дете!

# 100
  • Мнения: 1 186
Моят мъж е страхотен татко, любящ и отдаден на семейството. Още от появата на дъщеря ни на бял свят той се грижи всеотдайно за нея, а на мен помага в домакинството.

# 101
  • Мнения: 1
Моят съпруг е изключително грижовен баща, мога напълно да разчитам на него за 5-месечната ни дъщеричка. Още от деня на изписването ни, той полага цялостни грижи за нея от банята, та чак до захранването. Не мога да кажа, че ми помага, а че заедно с мен и дори повече се грижи за малката и за дома ни. Изключително съм му благодарна, за всичко, което прави за мен и семейството ни!

# 102
  • Мнения: 1 565
Blue Heart

Изтеглени са късметлиите, които печелят комплект продукти за грижа за кожата LIPIKAR, подходящи за цялото семейство.

Gift Честито на:


ilik123
_Bella_Mi_
Villy-D


Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 04.04.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта "Търси се татко герой!" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата:
- имена
- личен/служебен адрес или офис на Спиди
- телефон


Blue Heart Благодарим на всички за прекрасните разкази, снимки и споделени семейни спомени!

Общи условия

Активация на акаунт