Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 81 543
  • 778
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 261
Аз не се консултирам при мои колеги, така че няма как да имам мнение за качеството на техните консултации.
Прави ми впечатление, че е много активна и има интересни мунданни прогнози с ведически методи. И в голяма степен се застъпват с мунданните прогнози, които ние правим с методи от западната астрология.

За Екатерина също нямам представа как протичат нейните консултации, но като преподавател и лектор я препоръчвам. Имам познати практикуващи астролози, които се обучават при нея – много са доволни.

Обикновено давам лични препоръки за астролози, които имат дългогодишен опит и с чиято практика съм запозната. За новоизлюпените нямам никакви наблюдения как работят, затова се въздържам да коментирам.

# 451
  • Мнения: 9 152
Преди години бях на курс при Екатерина, заедно с Красимира бяхме в една група. Отказах се преди да е свършил курса. Моят път се развива в друга посока. Впечатленията ми са , че всеки си търси място под небето (а успоредно с това и в небето Simple Smile) и че понякога този процес е съпроводен освен с допирни точки, и с конфликти, недоразумения, някои противопоставяния и пр.

# 452
  • Мнения: 3 261
У нас не са чак толкова много лекторите, преподаващи ведическа астрология, тъй че изборът е доста ограничен. За тези, които държат да минат обучение на български език и нямат друга възможност.

Аз лично съм привърженик на практически ориентирано обучение, но в интерес на истината, ако човек тепърва ще навлиза в материята, няма как да се прескочи уводно теоретично обучение. Първо трябва да се вземе основата.
И вече при достигане на средно напреднало ниво се започва с практика и методология.

# 453
  • Мнения: 178
А каква в разликата между западна и ведическа астрология и коя е по точна или не може да се даде такъв отговор?

# 454
  • Мнения: 4 999
Кой беше астролога и сайта с китайския хороскоп, че не се сещам името?

# 455
  • Мнения: 1 997
Yan Загата може би имаш предвид https://www.zagataastrology.com/

# 456
  • Мнения: 3 261
За много трудоемки и почти невъзможни ректификации, което ще рече в интервали от по няколко часа и стигащи до 12-24 часа неопределеност, обикновено препоръчвам Загата (Сашо). Ако някой е такъв труден случай, той е човекът.

# 457
  • Мнения: 4 999
Благодаря ви! Аз обмислям хороскоп при него, има ли негов клиент, да ми каже мнение(извън ректификацията)?

# 458
  • Мнения: 3 118
Благодаря ви! Аз обмислям хороскоп при него, има ли негов клиент, да ми каже мнение(извън ректификацията)?
И на мен ще ми е интересно.
Както и за стойността на услугата.
Преди години ми отказа ректификация, защото щяло да е скъпо.... без да уточни друго.

# 459
  • Мнения: 3 261
При ректификация в няколкочасов интервал услугата винаги е по-скъпа.
Всяка ректификация, която е в диапазон повече от 1 час, е доста трудоемка процедура.
Трудоемка може да бъде и в едночасов, ако липсва какъвто и да било запис/спомен за ориентир.

Мисля, че и за консултации са по-високи цените при него – не колкото повечето питащи са готови или имат желание да отделят.

# 460
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз се консултирах при Загата преди няколко месеца по двата метода.

# 461
  • Мнения: 4 999
Алена, може ли повече подробности? Цената колко беше и включва ли прогностика? От сайта му нищо не разбирам, само се обърквам. Та като цяло не разбрах какво представляват тези писмени хороскопи неговите. Мен не ме вълнува цел на живота, мисия, и тем подобни, а само прогнози.
Може ли да направиш и сравнение с Илияна?

# 462
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз избрах - древна и китайска астрология за 180 лв - тогава. Беше първата опция. Консултацията беше по вайбър - като аудио връзка. Основно е коментар за наталните дадености, но има и прогностика. Само прогностика е - ако се поръча годишна прогноза.

Аз изпратих съобщение с уточнения какво желая. Имахме писмена комуникация - да уточним детайлите. Най-добре му пиши - да се разберете.

Спрямо Илиана - и двамата ми допадат Simple Smile

# 463
  • Мнения: 71
Здравейте, някой правил ли е хороскоп при Едита Ковачева? Благодаря

# 464
  • Мнения: 3 261
Скъпички са доста, като отзиви от клиенти. Пък било астропсихология.
Иначе пише интересни анализи във фейсбук страницата си, но без грам астрологична обосновка.

Общи условия

Активация на акаунт