Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог - 4 тема

  • 81 187
  • 778
  •   3
Отговори
# 555
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За елекция пита вероятно.

# 556
  • гр. София
  • Мнения: 153
Здравейте! Някой правил ли си е прогноза при Мария Василева? Има страничка във фейса "Астро свят". Питам конкретно за прогноза, че другите неща, които се казват от астролозите в повечето случаи са верни, но стигне ли се до прогноза... до там Sad

# 557
  • Мнения: 262
Здравейте,
Трябва ми онлайн консултация с астролог по точно даден въпрос, моля за препоръки. Благодаря

# 558
  • Мнения: 1
Здравейте, видях че има и други теми, в които се коментират астролози, но за съжаление постовете са много и не съвсем конкретни. Та четох, четох и пак не можах да се ориентирам за човек Grinning

Моля, препоръчайте добър астролог, при който сте ходили или чували хубави отзиви от близки хора - име и контакти. А ако самите вие сте астролог от типа, който търся (ще напиша по-долу), пишете ми направо 🙂

Под добър астролог аз разбирам човек, който има задълбочени познания по темата, обяснява добре, на ти е с духовното, но и е стъпил на земята. Тоест без да изпада в крайности или да вярва в конспирации от рода на "чипове във ваксините", "лекарите ви тровят" и тн. Това последното за съжаление не е шега, сблъсках се с подобни и не съм очарована. За мен духовното и светското трябва да вървят ръка за ръка и за мен е показателно дали един астролог е добър професионалист по това да може да отсява информация - все пак сме енергийни същества, но в материален свят.

Бих искала да ми изготви пълен хороскоп - личност, мисия, минали животи/карма, най-важни акпекти и събития, но и да задам въпроси, да коментираме аспекти за някои планове в бъдеще и тн. Да бъде всичко подробно и както си му е реда. 🙂

Моля, препоръчайте човек. Но нека всеки пост да съдържа име, за да не се размие и тази тема с дискусии.

Благодаря!

# 559
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Sotis е Вашият човек 😊

# 560
  • Мнения: 3 255
Толкова пълен хороскоп не знам кой би направил и по всички теми, включая карма, минали животи, житейска и духовна мисия и т.н.  Без да се говорят врели-некипели и без да се спекулира. Аз не бих се ангажирала.
Може би някой от по-известните астролози. Има колеги, които се занимават с духовна/еволюционна астрология, поне за това претендират.

# 561
  • Мнения: 369

Здравейте, видях че има и други теми, в които се коментират астролози, но за съжаление постовете са много и не съвсем конкретни. Та четох, четох и пак не можах да се ориентирам за човек Grinning



То за един час четене след регистрация трудно можеш да избереш, но все пак пожелавам успех !

# 562
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile Интересува ме,в хороскопа дали може да се разбере за предстояща промяна на работното място? Имам малко проблеми на работа... Евентуално вижда ли се такова нещо Simple Smile И ако да,кои аспекти да гледам Simple Smile Не съм много наясно Simple Smile.Благодаря Simple Smile

Здравей,

Да вижда се, поне моята астроложка ми казва кой период е свързан с работата и какво ще следва (положително развитие или негативно). Дори за текущия ми годишен хороскоп, въпреки че астроложката ми каза, че благоприятен период за договаряне на условията на работа ще е януари-февруари 2023, аз не я послушах и повдигнах този въпрос тази седмица, в резултат на което се скарах с прекия ми ръководител и сега искам да се махна от неговия екип хахаха.

Извод: слушайте астролозите си, защото планетите не лъжат! Grinning

Аз си правя годишен хороскоп при една дама Поли от Варна, сесията е изцяло онлайн (по Skype), отнема около 1 час и в края на сесията имам запис от изговореното, който си слушам през годината. Годишния хороскоп струва 80 лв. и трябва да знаеш точен час на раждане. Ако не го знаеш, астроложката може да го види, но за целта трябва да й изпратиш важни събития от живота ти и в кой период са се случили. Аз не знаех точния час, но изпратих за 15 години назад важни събития за всяка година и в кой месец са се случили и Поли ми каза в колко часа съм родена.

Всички мъже в живота ми (мъжът ми, най-добрия ми приятел, гинеколога ми и т. н.) не вярват в тази астрология, обаче аз вярвам, че планетите ни оказват влияние и случката на работата ми го доказа.

Последна редакция: пт, 25 ное 2022, 07:44 от Анонимен

# 563
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами,
И аз се обръщам към вас с голяма молба за координатите на астроложката Поля Денева. Чувала съм много добри отзиви и бих искала да се свържа с нея за важно житейско решение. Благодаря ви предавателно!

# 564
  • Мнения: 202
Здравейте! Някой правил ли е хороскоп при астролог Росалина?

# 565
  • Мнения: 202
Също да попитам и за астролог Anabel Astro, дали някой си е правил хороскоп?

# 566
  • Мнения: 3 255
Също да попитам и за астролог Anabel Astro, дали някой си е правил хороскоп?

Астропсихолог от фейса, каквито са повечето там.
Мисля, че е повече психолог (като квалификация), отколкото астролог.

# 567
  • Мнения: 2 741
Здравейте, от известно време се замислям за консултация с астролог.
Това, което ми е нужно са прогноза и съвети в професионален план, защото това е сферата, която най- много ме тревожи и измъчва.
Бихте ли ме посъветвали към кого да се обърна?

Благодаря!

# 568
  • Мнения: 661
Здравейте, от известно време се замислям за консултация с астролог.
Това, което ми е нужно са прогноза и съвети в професионален план, защото това е сферата, която най- много ме тревожи и измъчва.
Бихте ли ме посъветвали към кого да се обърна?

Благодаря!

Sotis , Илияна Магерова.

# 569
  • Мнения: 182
Здравейте, търся мнения за Красимира Рохини. Ако някой е имал консултация с нея моля да сподели подробности. Как протича консултацията, получихте ли отговорите, които търсите... благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт