Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Рамкиране на картина, рисувана на обикновен лист

• 940
  • 4
  •   1
Отговори
Привет, обръщам се с малко глупав въпрос, но приятел вчера ме помоли да му нарисувам картина с Том и Джери, която искал да си сложи на стената в рамка. Ще я правя с цветни моливи може би на голям лист, но не знам как се рамкира такава картина? Наистина нищо не разбирам, просто мога да рисувам някои по-елементарни неща и се съгласих. Като цяло рисунката е доста проста,няма някакви светлосенки, сложни детайли и т.н. С какво смятате ще е най-подходящо да я нарисувам, и ако е на хартия, а не на платно, как ще се рамкира? Отново се извинявам за невежеството си, надявам се да ми разясните нещата.

# 1
Рисувате я с каквото искате на каквото искате, след това взимате рисунката и я носите в ателие за рамкиране/фото в което продават рамки/Бриколаж отдел рамкиране, избирате си рамка и им я оставяте да ви я рамкират. Отивате на другия ден да си я вземете.

# 2
Искайте антирефлексно стъкло, за да предпазите цветовете колкото може по-дълго.

# 3
  • София
В Юск има рамки за снимки, които стават перфектно и за рисунки. Например:

# 4
И в Пепко има избор на рамки!

Може да си харесате първо рамката и по съответния размер да нарисувате.
Щом става въпрос за елементарна рисунка, ползвайте цветни моливи /ама хубави/ и/или водни бои. Може и смесена техника.

Общи условия

Активация на акаунт