МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 52

  • 67 864
  • 795
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 408
Много исках да го пробвам този Том Форд, ама сърце не ми дава да хвърля толкова пари. 😂

Наскоро си купих Tan de Soleil и съм страшно доволна! Стои добре и без основа, което за бледата ми кожа е идеално като ме мързи сутрин. От Hoola също съм доволна, но само ако имам някаква основа под него. Иначе лятото много си харесвам Tan and Bronze на Наташа, който вече ползвам няколко години.

# 61
  • Мнения: 284
Аз най-много си харесвам брознърите на МАК за матови, този на УД също е много хубав.  А за озаряващи .....Не мога с нищо да сменя Тера Ората на Герлен,  2 бр  изхарчих за 5-6 години, като втората я намерих тук от приятелка, но няма вече Cold Sweat Изобщо Герлен и Мак са моите фаворити на тези тема... Виж, господин любимецът ми, Том Форд, не съм го преслушвала на тази  тема Stuck Out Tongue Closed Eyes

Здравейте! Какъв точно на MAC ? Мерси

# 62
  • Мнения: 2 255
Сега ми направи впечатление червилото на заглавната снимка на темата. Знаете ли кой номер номер е?

# 63
  • Мнения: 1 102
illlzy, и аз съм хвърлила очо на Tan de Soleil, ама имам почти нов Тантур на Худа Joy

# 64
  • Мнения: 31 169
Сега ми направи впечатление червилото на заглавната снимка на темата. Знаете ли кой номер номер е?
999 велвет

# 65
  • Мнения: 5 001
Наскоро си купих Tan de Soleil и съм страшно доволна! Стои добре и без основа, което за бледата ми кожа е идеално като ме мързи сутрин. От Hoola също съм доволна, но само ако имам някаква основа под него.
Близки ли са като цвят? Аз много харесвам Шанелския, но ми е трудно и бавно да го нанасям и го размених.

# 66
  • Мнения: 408
Наскоро си купих Tan de Soleil и съм страшно доволна! Стои добре и без основа, което за бледата ми кожа е идеално като ме мързи сутрин. От Hoola също съм доволна, но само ако имам някаква основа под него.
Близки ли са като цвят? Аз много харесвам Шанелския, но ми е трудно и бавно да го нанасям и го размених.

Hoola е по-топъл или поне на мен ми стои така и определено ми е по-труден за разнасяне спрямо шанелския. Не знам какъв би бил Hoola light. Може би трябваше да пробвам първо него.

Петровче, не съм ползвала този на Худа, но Tan de Soleil има бляскави частици и ми се струва по-различен, мисля че е супер за лятото. 😊

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Здравейте, чета ви редовно, но не съм се включвала досега.
Относно Tan de Soleil  - аз съм мноооого бяла, ама ужасно и за моя изненада ми седи чудесно, нанасям с пръсти, така най-добре се блендва при мен Ползвам и за сенки, стои разкошно, не мърда цял ден. Голямо попадение се оказа Simple Smile Дано съм била полезна на бледоликите Grin
Другите ми бронзъри са Too Faced Milk Chocolate Soleil (за матов), както и един на Artdeco от преди няколко години, също и един на райета на Инглот (той е уникално готин цвят, точно златист).

# 68
  • Мнения: 284
Аз имах Tan de Soleil..така и не можахме да се разберем..хем при мен исчезваше много бързо . Бронзерите е моята страст имах много...и Сега пак търся новата си жертва:)

# 69
  • Мнения: 51
Аз най-много си харесвам брознърите на МАК за матови, този на УД също е много хубав.  А за озаряващи .....Не мога с нищо да сменя Тера Ората на Герлен,  2 бр  изхарчих за 5-6 години, като втората я намерих тук от приятелка, но няма вече Cold Sweat Изобщо Герлен и Мак са моите фаворити на тези тема... Виж, господин любимецът ми, Том Форд, не съм го преслушвала на тази  тема Stuck Out Tongue Closed Eyes

Здравейте! Какъв точно на MAC ? Мерси

 Ползвала съм и от летни лимитирани серии, но сега съм взела два от стандартните , минералните скинфиниши
https://www.maccosmetics.co.uk/product/20157/302/products/makeup … de/Refined_Golden
 По принцип летните им лимитки са винаги топ попадения. Имах една от 2015,която изхрачих едва това лято, но и видях дъното до прашинка
http://www.freediva.com/makeup/mac-wash-dry-collection-summer-2015.html

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 21:37 от te_ddda

# 70
  • Мнения: X
Глас и от мен за Шанел. Ако нямам тен зимата ми е чуден, късна пролет го ползвам като ФДТ... светличък е.
Аз пробвах старата версия на Пацолина, нея и си купих- новата нещо не ме кефи и ми излизат пъпки от нея.

# 71
  • Мнения: 408
Бях гледала един клип, в който една влогърка казваше, че има разлика в съставките и новата версия съдържа някакви масла, които причиняват проблеми с кожата. Дълго мислих дали да си го купя... ама нали съм твърдоглава и като си навия нещо, трябва да си го направя, та я взех. За мой голям късмет нямам никакви проблеми, а го нося почти всеки ден.

# 72
  • HH
  • Мнения: 3 257
В немската страница на Estee Lauder до 31.03 върви промоция 2 за 1 на double wear. Знам че има момичета, които поръчват от Германия с превпзвач и реших че инфото може да е полезно. Самата доставка в рамките на Германия е безплатна и ако се регистрирате в страницата има 15% отстъпка при първата поръчка Wink

# 73
  • Мнения: 215
+1000 за Hoola. Чела съм, че има бюджетен двойник на Никс, но кой е в момента не се сещам.

Преди време беше много нашумял NYX TAUPE BLUSH. Може би, за него говорите...

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 22:44 от Miss_Vi

# 74
  • Мнения: 3 046
Момичета, харесала съм си един парфюм на Килиан от Делириум, от тия дето са по към 400 лв. Дали някога им правят намаление, и ако да - колко процента?

Общи условия

Активация на акаунт