Прахосмукачка робот -21

  • 64 787
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
XioMi S5Max може да се намери и за 330-370евро при малко повече търпение, от Алиекспрес и да го получиш за седмица от склад в Полша. При евентуални проблеми с гаранцията го изпращаш до Полша.
Ако е към мен това, не ме устройва. За 50 евро да се разправям с други държави. Ще го взема от някъде където мога да го върна до 2 год ако се повреди. Виж ако това с поправката важи за повече от 2 год в Полша бих се замислила.

# 181
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Ако е най-вече за лесната гаранция, тогава в Техномаркет/Технополис е най-сигурно, уж!
Аз имам безкабелна на ШаоМи вече почти две години, а от 5месеца и робот, и двете са купени от Алиекспрес (склад в Полша), както и телефон на повече от две години.

# 182
  • София
  • Мнения: 55
Някой има ли новата прахосмукачка на Rowenta, тази която е 8см мисля. Дали сте доволни от нея?

# 183
  • Мнения: 28
Някой има ли новата прахосмукачка на Rowenta, тази която е 8см мисля. Дали сте доволни от нея?
Ако имате предвид тази която е serie 60 аз я имах. Много хаотична, блъска се в мебелите и то доста силно. След няма и месец започна да дава най-различни грешки ... на сензора, на страничната перка и я върнах. Беше голям плюс че е само 6см, но до там. След нея си купих Vacuum Mop Pro и съм повече от доволна! Нямат нищо общо. Даже не знам как може да са на горе долу една и съща цена.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 3 043
Идея откъде мога да купя конзола за моп за Conga 4090/плоската част, на която се слага платненото мопче/?

# 185
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моля за мнение за този модел :Хіаоmі Drеаmе D9 Vасuum Сlеаner https://brosbg.com/xiaomi-dreame-d9-vacuum-cleaner-product-19833
Благодаря!

# 186
  • Мнения: 2 114
Вчера се случи роботът да обикаля, търсейси док станцията на грешно място, защото според картата станцията се "беше преместила" сама на ново място. При какви ситуации може да се случи това? Нито станция, нито картата са променяни.

# 187
  • Мнения: 25
Мнение за XIAOMI ROBOROCK S6 МAXV

Блъска ли се в мебелите

# 188
  • София
  • Мнения: 1 326
Мнение за XIAOMI ROBOROCK S6 МAXV

Блъска ли се в мебелите
Не знам какво имаш предвид под "блъска". Да, стига до тях, опира се и се отдръпва. Това, докато направи карта. После не.

# 189
  • Варна
  • Мнения: 3 043
Вчера се случи роботът да обикаля, търсейси док станцията на грешно място, защото според картата станцията се "беше преместила" сама на ново място. При какви ситуации може да се случи това? Нито станция, нито картата са променяни.
Случва ми се и на мен, да. Почиствате сензорите и я пускате пак и пак. Оправя се.

# 190
  • Мнения: 300
Понякога се случва да се объркват ако е спирал интернета или ако станцията е премествана. Рестартираш робота, а  ако това не помогне рестарт на робота и рутера.

# 191
  • Мнения: 2 114
Да, явно е било от спирането на тока точно тогава. Мерси.

# 192
  • Мнения: 17
Мнение за XIAOMI ROBOROCK S6 МAXV

Блъска ли се в мебелите
Не знам какво имаш предвид под "блъска". Да, стига до тях, опира се и се отдръпва. Това, докато направи карта. После не.

Има следи от употреба по нея определено. Но чак да се блъска ..... опира се до толкова до колкото да мине и да си свърши работа. Аз съм много доволна !

# 193
  • София
  • Мнения: 19 243
Така се блъска, че направо ги размества Simple Smile
Нищо че е 2-3 кг

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 194
Мнение за XIAOMI ROBOROCK S6 МAXV

Блъска ли се в мебелите
Аз също съм много довлна.Опира се в мебелите само докато изгради границите на сектора за чистене и след това ги заобикаля.Имам го от месец и мебелите ми нямат щети Simple SmileДобър робот е.

Общи условия

Активация на акаунт