Крем за около очи - тема 11

  • 70 068
  • 509
  •   3
Отговори
# 180
  • Мнения: 591
Копирам си мнението по повод орtym eyes от предната тема.
https://bg-mam.ma/p/1181120/42453873

# 181
  • Мнения: 9 170
2 поредни години измазах всички видове на Филоргата- за мен са супер прехвален продукт с 0 ефект по която и да е от обещаваните подпомаганици.
Всеки крем дори и най-евтиния поставян с ежедневна грижа би имал може би и по добър ефект. като хваления балеа по горе, примерно.

# 182
  • Мнения: 591
На мен пък филорга ми спаси мазната кожа и ме накара да я заобичам. Изключително доволна съм от 2 техни продукта, но не са околоочни- hydra filler mat и age purify серум .

# 183
  • Мнения: 3 259
И аз съм много доволна от Филорга, но от серуми и кремове за лице, за очните не съм чела добри отзиви, нито аз имам добро впечатление от тях.

# 184
  • Мнения: 1 997
Filorga Time Filler Eyes ми е един от любимите профукти за околоочната област, идеален ми е за през деня под грим - нито е течен нито прекалено гъст като напримент Shiseido Future Solution - който ми е друг любимец - но за нощен.
Моята кожа обаче е много суха.
All anout eyes rich  за който се питаше преди няколко мнения - повлияна от форумни мнения го взех - също ми допада, но не чак до там да ми стане любимец.  Ще го повторя единствено заради цената ( в Нотино е страхотна, в фри шоп за 50 лв го взех )
Filorga Time Filler ( за дневен по грим )  и Nutri Filler ( за нощен го ползвам ) от кремовете им за лице също ми допадат.

Супермама благодаря за споделянето на ДМкрема - обичам бюджетни попадения и определено ще го пробвам Simple Smile

# 185
  • Мнения: 1 666
На мен пък филорга ми спаси мазната кожа и ме накара да я заобичам. Изключително доволна съм от 2 техни продукта, но не са околоочни- hydra filler mat и age purify серум .
Може ли да споделите малко повече за серума?

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Може ли отзиви за FILORGA OPTIM-EYES. Сега ползвам Clnique и Lierac, но и двата свършват. Чудя се дали да опитам нещо ново.
И също бяхте писали за околоочния от DM, ако момичето го види, моля за отзив.
FILORGA OPTIM-EYES според мен не си заслужава парите. Нормален крем без да е нищо особено.
Като цяло околоочните на Филорга не си струват, пари хвърлени на вятъра са поне това е от моят опит.Виж дневните им кремове са страхотни.

# 187
  • Мнения: 2 768
От Филорга съм харесала бустърите с вит. С. Останалите им продукти не са точно моите. Спрях да пробвам.

# 188
  • Мнения: 591
На мен пък филорга ми спаси мазната кожа и ме накара да я заобичам. Изключително доволна съм от 2 техни продукта, но не са околоочни- hydra filler mat и age purify серум .
Може ли да споделите малко повече за серума?

Матира, прави лек пилинг, видимо ползване след ползване кожата не е с толкова много пори и черни точки, заличи ми пресен белег от стисната пъпка. Ползвам го от близо 3 месеца. Вече не по два пъти на ден И пак е добре. Кожата е някак озарена и не лъщи, много съм доволна.

# 189
  • София
  • Мнения: 769
Има намаление в Нотино на околоочния Estée Lauder DayWear Eye Gel Creme, за който се интересува Simple Smile  аз си взех на Clinique all about eyes пак с намаление в Нотино, ползвам го от 2-3 дни ,за момента нищо не мога да кажа още, но ако ми хареса ще мина да дам отзив и тук Simple Smile  еето и линк: https://www.notino.bg/estee-lauder/daywear-eye-antioksidanten-oc … b80db00dc0a18050e

# 190
  • Мнения: 416
Кремчето от ДМ е за препоръчителна възраст 55-70г. Има ли проблем, ако го ползвам, на 31г съм? И има ли същият, но за моята възраст, мога да го заменя, понеже съпругът ми го купи.

# 191
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Ползвайте си го спокойно. Крема е божествен, особено за сух околоочен контур. Аз съм на 36 и вече съм изхабила две опаковки. Често съм го хвалила.

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 18:16 от * SUPERMAMА *

# 192
  • Мнения: 416
Ползвайте си го спокойно. Крема е божествен, особено за сух околоочен контур. Аз съм на 36 и вече съм изчакала две опаковки. Често съм го хвалила.

Благодаря, точно от вас го научих. Няма за друга възраст, само лилавия, така ли?

# 193
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Да, този е само един, другите са доста по-леки. Лично за мен смело мога да кажа, че това ми е най-доброто бюджетно попадение за околоочен. От небюджетните Любимец н1 ми беше един на Кларанс, който разбрах, че вече е спрян. И си оставам само с Дм-ския. От каталожната козметика харесвам на Орифлейм с Ирис. Но той не знам към коя бюджетна група спада Joy

# 194
  • При децата ми
  • Мнения: 6 057
Да, този е само един, другите са доста по-леки. Лично за мен смело мога да кажа, че това ми е най-доброто бюджетно попадение за околоочен. От небюджетните Любимец н1 ми беше един на Кларанс, който разбрах, че вече е спрян. И си оставам само с Дм-ския. От каталожната козметика харесвам на Орифлейм с Ирис. Но той не знам към коя бюджетна група спада Joy

Точно навреме ми идва този пост!!:smile:

Днес си поръчах орифлеймският околоочен с ирис. В момента е на страхотната цена от 4,99 лв.
Не съм го ползвала до момента, но то и на тази цена няма какво да му се чудя толкова.

Общи условия

Активация на акаунт