Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 262
  • 734
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 846
Не са предразсъдъци. Нямаше да има проблем за мен, ако това беше Хелън Мирън, например, или Франческа Анис.

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Може ли някоя добра душа да ми каже с няколко изречения какво се случва между Тасев и Нора? Гледам във фейса снимки как Кръстева нещо й дума.

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 10:43 от Miriel

# 422
  • Мнения: 12 402
Miriel, Нора страда, че Борис е обсебен от болницата и Фотев и това е живота му, а Кръстева я съветва да го приема такъв, какъвто е.

# 423
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Ясно, нищо ново. Благодаря!

# 424
  • Мнения: 880
Не са предразсъдъци. Просто няма химия между тях и не се получават сцените. С Фотев мисля, че можеше да е различно. Ама и той иска младо. Smile

# 425
  • Мнения: 9 281
Химия в тоя сериал аз не съм видяла при никой,  просто е нормално е да е по-приятно да гледаш млади и красиви хора, но сарказма ми идва в повече, особено от жени към жена.

# 426
  • Мнения: 880
Аз в сериала видях химия между Зорница и Банков/ Марио; Кая и Владо и при Пешо и Поли. Ама "страстните връзки" на Поли и Врабчо и Романова и Методиев хич не са ми такива.

# 427
  • Мнения: 5 913
При Кръстева и Цонев, въпреки, че не са млади, се получава.На някого може да му идват в повече любовните им изблици, на мен също, но все пак двамата си приличат.

# 428
  • Мнения: 3 056
Може би не възприемаме Романова и Методиев , защото във всичките сезони на сериала не сме видяли Романова в романтична връзка с някого. Тя е прекалено заета с това да бъде лекар и тя изобщо не си е позволявала емоциите да бъдат на пръв поглед а разума на първо място. Имаше моментно с Калин , но тогава бяха пияни нищо повече. Така че реално не знаем как любовния живот би се отразило на Романова. А това че е Методиев лично мене не ме бърка , ако за вас разликата между тях е голяма така е, но какво да се прави. Мен ме радва как я виждаме в друго лице, по усмихната и не толкова студенокръвна. Тя грее покрай него. Той пък от друга страна с риск Фотев да му направи нещо той плати за консумативите с цел да докаже че може тя да му има доверие.

Последна редакция: пт, 09 апр 2021, 12:03 от Hristina M. Koleva

# 429
  • Мнения: 5 846
Ахах Не повярвах на себе си, но снощи ми се искаше Цонев да нацелува Кръстева.
Като казахте Поли и Врабо, когато си гукат приятелски ми харесват, и очаквах и на либовните сцени да им се получи. Но уви. Имах чувството, когато я рисуваше, че Врабо е някакъв психопат, който всеки момент ще извади нож и ще разреже Поли на две. 😁

# 430
  • Мнения: 4 075
Може би не възприемаме Романова и Методиев , защото във всичките сезони на сериала не сме видяли Романова в романтична връзка с някого.
Скрит текст:
Тя е прекалено заета с това да бъде лекар и тя изобщо не си е позволявала емоциите да бъдат на пръв поглед а разума на първо място. Имаме моментно с Калин , но тогава бяха пияни нищо повече. Така че реално не знаем как любовния живот би се отразило на Романова. А това че е Методиев лично мене не ме бърка , ако за вас разликата между тях е голяма така е, но какво да се прави. Мен ме радва как я виждаме в друго лице, по усмихната и не толкова студенокръвна. Тя грее покрай него. Той пък от друга страна с риск Фотев да му направи нещо той плати за консумативите с цел да докаже че може тя да му има доверие.
На мен ми допада двойката Романова - Методиев. Казвала съм, че харесвам Романова и ми е интересно точно да я гледам в различна светлина. Виждам Методиев с жена като нея - може да е по-възрастна от него, но е поддържана, женствена, постът й също допринася за личността. Има разлика с Жекова и Ненева например. Двамата нямат огъня, който имаха да речем Зорница и Марио при влюбването си, но и двойката е различна като енергия, етап в живота си и т.н. А за снощната сцена в асансьора си мисля, че може да са целяли само прегръдка, не задължително целувка.

# 431
  • Мнения: 880
Да, поддържа се, но не ми е женствена.

# 432
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Много ми харесва Велислав Методиев и се надявах да не използва Романова в полза на Фотев. Защото в началото не ни го бяха изяснили сценаристите. После като се оказа, че наистина го е грижа за нея и иска да са заедно въпреки това, искрено се зарадвах. Дано не му се случи случка преди Васко да види сметката на "шефа" си.
Историята на Кайчето и Влади започна да ми доскучава.
От възрастните двойки предпочитам да гледам Кръстева и Цонев, отколкото Магда и Васил. Последните са ми доста нелицеприятни.

# 433
  • Мнения: 5 846
Съгласна за Магда и Васил. Цонев и Кръстева са ми адска скука, но не мога да си кривя душата симпатяги са. 😁

# 434
  • Мнения: 4 444
На мен много ми харесват Кръстева и Цонев - една благост, мъдрост и привързаност излъчват, когато са заедно. А и там никога не се прекали с любовните сцени. Точно на място са си. Много се смях на врътката с "Мечо Пух" тогава.
А при Романова и Методиев за мен се прекали с натискането, събличането, целувките и тази страст, която искат на всяка цена да ни покажат. Не ми отива въобще на образите им. Отделно и не мога да ги възприема двамата визуално, пък и като възрастова разлика, но това не би ми било проблем, ако беше показано малко по-умерено.

Общи условия

Активация на акаунт