Откраднат живот: Финалът тема 107

  • 28 182
  • 734
  •   1
Отговори

Анкета

Какво е мнението Ви за историята Фотев и Ко - за болницата?

Опции:

# 555
  • Мнения: 9 258
На мен историята на бабата и болногледачката ми беше толкоз захаросана и патетична, че ми накърти 👎. То големи декларации, политическа коректност, толерантност и дрън-дрън.  Историята е интересна, ама ми писна някои да се обявяват все за дискриминирани и да ми насаждат чувство за вина, че съм средно статистическа българка.

# 556
  • София
  • Мнения: 9 557
Аз не разбрах. Наков и Кирилова ще се оженят и след като бебето се роди ще се разведат ли?

# 557
  • Мнения: 4 405
Честно казано няма да се изненадам, ако са забравили, че е имала проблем с алкохола...
Не са. Нали Мазов я пита дали не е почнала пак да пие. За някои неща се чудя даже как ги помнят. Още съм впечатлена, че навързаха скитането на Жени в гората с болестта й.

# 558
  • Мнения: 5 846
Аз не разбрах. Наков и Кирилова ще се оженят и след като бебето се роди ще се разведат ли?
Ами да се надяваме да ни кажат😁. Може пък и да им хареса семейният живот 😝

# 559
  • София
  • Мнения: 22 887
Честно казано няма да се изненадам, ако са забравили, че е имала проблем с алкохола...
Не са. Нали Мазов я пита дали не е почнала пак да пие. За някои неща се чудя даже как ги помнят. Още съм впечатлена, че навързаха скитането на Жени в гората с болестта й.
Да бе, вярно. 🤣

# 560
  • София
  • Мнения: 4 429



Откраднат живот
Сезон 11 Епизод 23

# 561
  • Мнения: 9 609
Офф, тоя Петмезов с тая дискриминация става досаден, някой му каже нещо на иначе и веднага ще съди. Скоро ще почне когато го гледат лошо - ще те съдя, не му казал добър ден - дискриминираш ме, ще те съдя! Joy

# 562
  • София
  • Мнения: 2 247
Това с брака между Кирилова и Наков напомня за брака на Калин и лезбийката преди да я оперира, за да не вземат детето от втората майка. Евала на Апостолова! ❤

# 563
# 564
  • Мнения: 605
През всички серии се опитвам да харесам нещо в играта на Сърчаджиева, но не ми се получава. Много слабо според мен, дали само аз мисля така?

# 565
  • Мнения: 5 846
През всички серии се опитвам да харесам нещо в играта на Сърчаджиева, но не ми се получава. Много слабо според мен, дали само аз мисля така?
Със сигурност не само ти. 😁
Малко като Есмералда ми е. А и такава история са й стъкмили, че да умреш. 😁

# 566
  • София
  • Мнения: 736
Абе и Любо Нейков нещо ми рецитира или защото сме свикнали в комедийни роли да го гледаме, сериозният текст нещо му се получава дървено.
А ромката Наталия Цекова мисля, че игра и в сериала по Румбата, Роналдо и аз, дано не бъркам името, който никак не беше лош.

# 567
  • Мнения: 5 846
Играла е да. Нейков, имам чувството, че всеки момент ще изиграе някой скеч. Не мога да го възприема в сериозна роля. 😁Особено пък комични бяха с Мазов, когато търсеха Гъбката. 😁

# 568
  • Мнения: 880
Мазов ми хареса как сложи на мястото й Мира. Ама той си е такъв с жените. Не му пука. Smile

# 569
  • Мнения: 9 258
За играта на Сърчаджиева не съм сигурна точно, обаче е много интересен и необичаен персонаж като за медицински  сериал - това е пример, че за да си лекар освен знания, умения и хъс се иска и психика, особено за хирург. Тя просто не е за тази професия , не понася загуба и обвинява себе си явно, не е лош човек, но  е лабилна и мекушава и това в случая е фатално непреодолимо. Не съм виждала точно такъв образ, а сигурно има и в реалността. Няма как всички завършващи медицина да са хора с железни нерви и циници, или пък да могат да станат такива. Така мисля, ако има някой медик да каже  ако бъркам 🙂

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 10:53 от araselia

Общи условия

Активация на акаунт