Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Холостяк"/ "Ергенът" с ТИМАТИ

• 407
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,

На 14 март по руската телевизия ТНТ стартира новия сезон на реалити-шоуто "Ергенът" с участието на най-известния руски рапър и продуцент Тимати, за чието сърце ще се борят 15 красавици.

Ще се радвам, ако някой проявява интерес да го следи и да коментираме заедно Simple Smile

В неделя от 20:00 (българско време) по TNT гледайте новия сезон на предаването „Ергенът“.

Никой не е очаквал ерген с това ниво на популярност и медийно отразяване: в осмия сезон на проекта Тимур Юнусов ще отвори сърцето си за момичетата!

Тимати е един от най-значимите хора в руския шоубизнес. Певец, музикант, продуцент, бизнесмен - името му не изчезва от новините и от списъка на Форбс в продължение на много години. Той е талантлив, богат, успешен и много известен!

През новия сезон на Ергенът в слънчев Дубай зрителите ще видят Тимати, тъй като той рядко се появява в обектива на фотографи и репортери. Романтик и истински мъж, който е готов да прави красиви неща заради жените. Той не пести от красиви ухажвания и наистина луксозни подаръци, а пръстенът, който той закупи за финала на шоуто, стана най-скъпият в историята на проекта!

ЕПИЗОД 1:

https://youtu.be/lx2T1p6pKrs

ЛИНК ЗА ВСИЧКИ СЕРИИ ОНЛАЙН:
https://holostyak.tnt-online.ru/

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 22:39 от Ели-Мели

# 1
  • София
Изглежда интересно. А аз мислих, че не е ерген и има жена и семейство.

# 2
I.R., имаше. Разделил се е с последната му жена Анастасия Решетова. С нея имат син, на 1-2 години. Иначе има по-голяма дъщеря от по-предната му жена - Алена Шишкова. Абе човекът сам не може да стои и сега си търси нова жена Grinning

# 3
  • София
Ехааа каква развръзка Grinning Значи с интерес ще го следя.

# 4
О, супер. Много се чудех дали да пускам тема, защото надали Тимати е много популярен у нас. Много се радвам, че някой откликна Simple Smile

# 5
  • София
Аз го следя с интерес, но по-скоро музикалната му кариера.

# 6
Добавих в първия пост снимки и имена на всички участнички Simple Smile

И аз така. Но го следвам в ИГ и там видях, че публикува промо за това предаване. Изгледах първия епизод на един дъх. Много се зарибих. А и снимките са били в Дубай. Поне ще се нагледаме на красиви гледки и слънце.

# 7
Здравейте и от мен, а дали знаете къде мога да го гледам със субтитри на английски или български? И аз много искам да го следя, но ми  е много трудно разбирането

# 8
Здравей, не зная дали има някъде с английски субтитри, възможно е. С български надали ще има някога.

Общи условия

Активация на акаунт