Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Студенти ~ Набор 2001 ~ Тема 84

• 12 640
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
 ЛюбOff, браво на Катето! Огън момиче е тя!

# 121
  • Варна

Огън, цяло слънце е тя! Как е Марио? Предполагам, работи! За университета не питам, там знам, че няма равен.
Катето много се гордее със съучениците, казва, че всеки се занимава с нещо интересно. Понякога прави паралел със колегите в унито, в полза на нашите деца. Счита тамошните за по-повърхностни и леко инфантилни, но според мен просто са незрели. Липсвали ѝ умните разговори  Grinning

# 122
  • Варна

Огън, цяло слънце е тя! Как е Марио? Предполагам, работи! За университета не питам, там знам, че няма равен.
Катето много се гордее със съучениците, казва, че всеки се занимава с нещо интересно. Понякога прави паралел със колегите в унито, в полза на нашите деца. Счита тамошните за по-повърхностни и леко инфантилни, но според мен просто са незрели. Липсвали ѝ умните разговори  Grinning

Flowers Hibiscus
Скрит текст:
Марио е добре, но не работи вече! Стана така, че след стажа в продължение на 2 месеца го оставиха без проект, даваха му да прави някакви тестове, да довършва (дооправя) някакви "досадни неща", а за него беше важно по-навреме да влезе в проект, защото искаше от началото на учебната година да мине на 4 часа. Много му беше трудно да ги съвместява двете - стаж на пълен работен ден, доста интензивен, с много допълнителна работа и след работното време,  и учене, макар и дистанционно, и не искаше да си го причинява пак. Проведе един разговор с тях за това, и те милите решиха да го освободят - да си завършел първо образованието, и тогава го чакали пак с отворени обятия!  Беше разочарован, защото не го очакваше, но само първите 2 дни. Simple Smile  Сега се е успокоил, излиза много по-често с приятели, вече кара свободно колата, без да се притеснява, и честно казано много повече ми харесва от преди - беше станал кълбо от нерви. Не мисли да започва нова работа, поне до другата пролет, освен ако не му попадне нещо изкушаващо. Моля се, да са присъствено, че да не се затвори пак в къщи, но ... 
И така ...  с на'ща буйна младост Simple Smile
Поздрави на Катето!

Общи условия

Активация на акаунт