Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 80/ Не си отивай... 18+🙈

  • 23 564
  • 743
  •   1
Отговори
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еда като най-добра студентка печели стипендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат, който е отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си по отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлече в игра, която ще играят дълго време.

 




                                      


Къде се снима сериалът?
Скрит текст:
1. Фирмата на Серкан- ,,АртЛайф“, всъщност се помещава в сградата на архитектурната компания ,,Akrotes Mimamrlik” и се намира в известният истанбулски квартал и бизнес район ,,Маслак“
Точно местоположение: Maslak Mahallesi, Akasya Sokak Mashattan Sitesi Ticari Alanlar No: T1107, 34485 Sarıyer/İstanbul, Турция


2. Домът на Еда пък се помещава в къщата, използвана за дома на Маджнун в сериала ,,Лейля и Маджнун". Къщата не може да бъде видяна чрез Google Maps, но точният адрес е: Direkli Sk. No:28
Kireçburnu
34457 Sarıyer/İstanbul


3. Домът на семейство Болат се намира в района на Бейкоз. Тя също не може да бъде видяна на Google Maps, но се намира в Köyiçi Cd. No:70, Öyümce Mahallesi, Öyümce/Beykoz/İstanbul
41.174474, 29.268308



4. Точното местоположение на цветарницата на семейство Йълдъз не е известно, но се намира в района на квартал ,,Кузгунджук" край Босфора




Архив:

Последна редакция: пт, 26 мар 2021, 23:19 от Маргарита Н.

# 1
  • Мнения: 1 324
Прекрасна юбилейна тема!

# 2
  • Мнения: 10 209
Марги, благодаря за новата тема Wink

Revolving Hearts

Gift Heart

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Тук съм, нийъде няма да ходя 🤣😜
Благодаря за новата тема

# 4
  • Мнения: 231
Благодаря за новата юбилейна тема!

Да я изпишем с много хубави емоции, поезия, смях и много Ханде и Керем.

Една ослепителна Ханде от мен:

# 5
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Трябва да преживееш бедствие, за да започнеш да цениш основните неща. Джон Гришам

за домакинята....

# 6
  • Мнения: 5 075
Благодаря за новата тема ! Revolving Hearts Flowers Tulip



Официално: Керем за бранда Lipton.

# 7
  • Мнения: 2 130
Сейфи, благодаря, малка Маргаритке такава Simple Smile

От известно време нещо ми се върти в главата и не го разбирам. Турците са големи традиционалисти и не знам още какви... Спазват си обичаите и щуротиите, но четирима души са сгодени за грешните партньори, правят си разни swing партита и на нито един от тях не му стана неудобно за официалната половинка. Добре, Еда и Серкан ги разбирам, но онези двамата, които ги обичат, хич ли не почувстваха някакво неудобство, срам, поне малко гузни да са, че са спали с друг... После ще ни глобяват за голи сцени, а за подканване към разкрепостено поведение, полигамия и каквото ще да е - нищо.

Алекс, булка, стягай се! Ако е висока, нали знаеш - оцет. Вярно, ще миришеш на стар дядо после, но голяма работа.

# 8
  • Мнения: 1 130
Благодаря за новата тема! 🌹
Утре вечер да пишем само хубави неща в нея!

# 9
  • Кърджали
  • Мнения: 10 265
Nalbantova, не е висока, аз нямам спомен да съм вдигала някога висока температура. Но на 37.3 така треперя, измръзвам и съм отпаднала, че ще рече човек че съм вдигнала поне 40. Чак не знам децата ми как издържат като вдигнат 38-39....
Надявам се, че утре ще съм по-човек. Но ако съм все оше болна май ще се свия в леглото и ще си гледам сама... Ако имам сили да гледам...

# 10
  • Мнения: 190
Благодаря за новата тема! Бъдете живи и здрави!
Утре е събота -нашия ден!
Много положителни емоции с новия епизод!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 740
Поредна юбилейна тема. Hug
Семейството на “Почукай на вратата ми” в бг-мама е голямо, сплотено, пъстро и неуморно.
Съпреживявайки всичко с нашите герои, вече ще станат 9 месеца, откакто започна нашата приказка.
Емоцията е неописуема. Много е приятно и вие, момичета, станахте мои дружки, макар и да не се познаваме лично.
Няма ден, в който да не влизам тук. Сутрин пия кафето си с вас. Вечер допивам чашата си вино с вас. И така вече ден подир ден от септември насам. Благодаря ви!
Цялото това изживяване нямаше да е същото без всяка една от вас. Надявам се купонът скоро да не свършва, но също се надявам занапред да сме по-доволни от сценаристите и да си обсъждаме с още по-голям кеф какво се случва в нашия сериал. Heart

Марги, страхотна тема, благодаря! Kissing Heart

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 00:50 от Бърборанка с розови очила

# 12
  • Мнения: 5 563
Благодаря, Марги! Темата е прекрасна, както винаги ! Blue Heart

# 13
  • Мнения: 809
Gift HeartFlowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers SunflowerFlowers StrawberryFlowers StrawberryFlowers StrawberryChocolate BarWine Glass

Болните да се оправят, а здравите още по-здрави да станат!

И аз мисля като Алекс, че Селин знае много добре кой е бащата и за това каза на Еда да не казва на Серкан, че ако той разбере веднага ще му се изясни всичко. Изражението ѝ накрая беше доста...безизразно, може би Биге не можа да го изиграе добре, но на мен ми беше никакво - нито триумфално, нито жално.

# 14
  • Мнения: 153
Благодаря за новата тема 🌼!
Малко страни от темата.
Бързо оздравяване,не подценявайте тази температура,така започва гадния вирус.
Вземете Авирон по възможност бай- бързо .
Вкъщи всички искарахме този вирус и въобще не е приятно.
Сега за сериала.
Много кратък озет,с които нищо ново не ни казаха.
Снимките много го ми харесаха на ГГ от кухнята лъха любов и щастие.
Селин е в болница ли?
Затова са снимали там.
На втория драг се виждало, как Еда вижда  падналия Серкан като слиза да вземе забравената книга.

Общи условия

Активация на акаунт