Къде в Пловдив ??? - 90

  • 40 303
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 10 505
Вчера в новините четох, че 5 дена няма да има синя зона.

# 241
  • Мнения: 3 922
Къде продават прясна дроб-сърма?

# 242
  • Мнения: 121
Някой знае ли магазин в Пловдив, където продават кола маска на гранули (перли)? От тази, която се използва без ленти.

# 243
  • Майничка
  • Мнения: 13 869
Къде продават прясна дроб-сърма?
Вероятно има в двата магазина отстрани на Четвъртък пазар.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 6 580
Много хубава дроб сърма купих преди 2 дни от магазина на Центъра, който е в Екселсиор.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 16 264
В този магазин всичко им е много вкусно, преди години работех на центъра и доста хапвахме неща правени там.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 10 505
Къде продават прясна дроб-сърма?
Аз не намерих никъде, но и не съм търсила на много места. Накрая си купих замразен агнешки комплект от един месарски магазин. После видях, че и в Кауфланд има замразен.

# 247
  • Мнения: 1 008
На ъгъла на " Богомил", срещу училище " Васил Левски", има фирма за отдаване на автомобили под наем. Взимали сме среден клас кола за 30-35 лв на ден( и сме ходили до края на Северното Черноморие без проблем). Без разни депозити и  глупости. Само, дано да са им останали не заети.
Много, много благодаря!
Обадихме се, спазарихме автомобил, взехме го и вече сме на разходка. Simple Smile
Светли празнични дни!

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 6 580
В този магазин всичко им е много вкусно, преди години работех на центъра и доста хапвахме неща правени там.
Да, наистина, магазинът е супер. Всичко им е прясно, имат доста неща, които си правят те. Винаги купувам и агнешко от тях и е качествено.

# 249
  • Мнения: 1 503
Понеже трябваше да проверя в м-н Панда за октоподите, но не ходих до там и не писах.. Сега идвам с отчет. В Лекси в Гранда има такива октоподчета, по 7 и нещо бяха.
Кукли Монстър Хай също се търсеха напоследък от някого. В същото Лекси имаше две опаковки, едната пишеше, че е мажоретка, а другото беше Монстър Хай конструктор с мънички куклички. И мажоретката също беше мъничка кукличка ( нямам представа това ли представляват тези кукли, затова пояснявам).

# 250
  • Мнения: 285
Здравейте.Лекарство,което пия в момента спряха да го внасят в България,но го има в Гърция,Турция.Немога да пътувам в момента и затова се обръщам към вас с молба.Да знаете някоя онлайн аптека или човек на който мога да поръчам?

# 251
  • Euskal Herria
  • Мнения: 29 424
Ако не греша, май така се поръчваха лекарства чрез аптека Промахон.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 14 789
Във Фейсбук има групи на пътуващи до Одрин и приемат поръчки за стоки и лекарства.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 16 264
От Промахон така взимахме лекарства за свекър ми.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 316
Това е страницата на аптеката в Промахон, но поръчки се дават по вайбър на български телефон и български език:
https://www.facebook.com/aptekapromahon/

Общи условия

Активация на акаунт