Какъв крем за лице използвате? – 20

  • 72 164
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 989
Момичета, можете ли да препоръчате крем без масла за комбинирана кожа? Търси се хидратация, може и без SPF. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 35 962
не матира изобщо, но е лек и хидратиращ

Скрит текст:

# 272
  • Мнения: 6 930
Момичета, можете ли да препоръчате крем без масла за комбинирана кожа? Търси се хидратация, може и без SPF. Simple Smile

Кремът, за който е писала Искрица два поста по-нагоре е точно това, което търсиш.

# 273
  • Мнения: 128
Здравейте!
Може ли да ми помогнете да избера крем за лице за лятото.Кожата зимата ми е суха, но лятото от крема се поти, лъщи и постоянно попивам със салфетки.Гримирвам се само с СС крем и спирала.Отгоре слагам мат пудра,но не помага...

# 274
  • Мнения: 35 962
потенето е вода, за него матираща пудра не помага, тя е за омазняването

# 275
  • Мнения: 3 157

Този крем дали е подходящ сега за топлото време?

# 276
  • Мнения: 1 997
Скрит текст:
Light Beam, TAKE THE DAY OFF CLEANSING BALM ли е балсамът на Клиник, от който си доволна?

вчера го загледах и му се чудя.Аз не използвам грим , освен спиралa и то от време на време и не знам дали си заслужава.
И аз ползвам този балм, много съм доволна. Пробвах само още един от този тип, по-скъп и отново се върнах към Клиник. Има и много от корейската козметика - за Банила съм чела добри отзиви.
На най-добра цена съм го вземала от нотино ( там варират постоянно  -последно за 40.00 лв.)
Аз си почиствам лицето и в дните без грим, най-вече разади слънцезащитата.

# 277
  • Мнения: 15 313
Лицето трябва да се почиства винаги, независимо дали се ползва грим, крем или слънцезащита или не. Grinning

# 278
  • Мнения: 609
Здравейте, имам един въпрос, продуктите ог нотино  оригинални ли са,тъй като си поръчах крем на есте лаудер и пристигна без целофан  и без етикет за срок на годност,може би е било единичен случай, но ми направи лошо впечатление. Факт,че всичко  е по- евтино парфюми,козметика,но имате ли идея дали са оригинални

# 279
  • Мнения: 6 930
Да, оригинални са. Не всички неща са в целофан, дори от другаде да ги купите, Дъглас или Делириум примерно.

# 280
  • Мнения: 609
Значи спокойно да си пазарувам парфюми и кремове оттам 😊

# 281
  • Мнения: 5 998
Значи спокойно да си пазарувам парфюми и кремове оттам 😊
О, да Simple Smile Парфюми и козметика купувам основно от там.

# 282
  • Мнения: 609
Много Ви благодаря! 😊

# 283
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Ясно, че лицето се почиства винаги.
Първото нещо което правя като се прибера от работа е да измия ръцете и лицето (ипозлвам измивно гелче)
Затова се чудя когато слагам само спирала и от време на време очна линия имам ли нужда от балсама на клиник.
Най вероятно ще го взема защото се изкушава от цената в медеа(48 лв)

# 284
  • Мнения: 745
Искрица,в аптеки Медея ли продават Клиник? Хареса ли ти крема за лице на Esthederm с прополиса?

Общи условия

Активация на акаунт