Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 35 954
  • 728
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е любимият ви сериал по книга/и?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 285
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
Diavolo, мисля, че възрастните помнеха. Със сигурност готвачът я позна, когато тя дойде на приема в първа серия. Само децата бяха забравили.ММ чете и разказа и там нямало нищо страшно като че ли, всичко е оставено на въображението и догадките на читателя, така че и тук няма толкова хорър и екшън (за мен си имаше, де).

# 286
  • Мнения: 36 186
Аз се отказах да доглеждам Сянка и кост - имаше добри моменти, но ми е безинтересен, гледах го насила. Изтрих го и мислех да си сваля Страйк, но в Замунда е качен по някакъв много странен начин, така че няма смисъл да го свалям от там. Не знам много ли е било трудно да се качи по сезони...
Както и да е, ако го намеря другаде, ще го гледам.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 36 471
В Пиратите май има всичко. Аз редовно свалям от тях, а само субтитрите взимам или от бг сайтове за субтитри или от Замунда.

# 288
  • София
  • Мнения: 27 020
abs,
Да, права си май за готвача. Защото през цялото време си хвърляха погледи. Но Хенри бе като статуя, не си спомням да се е издал/издали в някакъв момент, че помни всичко това, но може и да бъркам...

# 289
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
На мен ми беше много трагичен края Sad Както и историята на Хана.

# 290
  • София, България
  • Мнения: 5 573
Аз се отказах да доглеждам Сянка и кост - имаше добри моменти, но ми е безинтересен, гледах го насила. Изтрих го и мислех да си сваля Страйк, но в Замунда е качен по някакъв много странен начин, така че няма смисъл да го свалям от там. Не знам много ли е било трудно да се качи по сезони...
Както и да е, ако го намеря другаде, ще го гледам.

И аз се отказвам, изгледах 5 епизода и от 2 дни не мога да се насиля да пусна 6-ти.

# 291
  • Мнения: 36 186
Вече си свалих първи сезон за Корморан Страйк, ако ми хареса, може да прочета и книгите - майка ми ги има Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 12:54 от pppqqq

# 292
  • София
  • Мнения: 5 826
На мен книгите ми харесват, в момента чета петата.
И сериалът е добре направен, добре са подбрани героите, има добра химия между тях.

# 293
  • Мнения: 36 186
Том Бърк съм го гледала доста - последно в Мускетарите, не съм проверявала останалите актьори, но обичам да има познати лица Simple Smile

# 294
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
ПОДНОВЕНИ
Big Sky
Mayans M.C.
The Good Doctor
Kung Fu
Stargirl
Kenan
Young Rock


СПРЕНИ

The Last Kingdom

# 295
  • Мнения: 36 186
От Страйк изгледах за куковицата и копринената буба - бяха ми интересни, но третият случай ми е доста скучен (изгледах половината до сега). Все пак ми допадна като цяло и ще ги догледам.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 688
Знам, че тук пишат момичета, гледали "Сандитън" - за тях е новината, че е подновен за втори и трети сезон. Много се радвам! Yum

# 297
  • Мнения: 84
CSI: Vegas - Coming Soon
От местопрестъплението (CSI: Crime Scene Investigation) се завръща като CSI: Vegas.
Уилям Петерсен и Джорджа Фокс ще бъдат отново Гил Грисъм и Сара Сидъл, 21 години след премиерата на първата поредица. Към тях ще се присъедини нов състав от разследващи на местопрестъпления в криминалната лаборатория в Лас Вегас.
Заедно с Петерсен и Фокс, в новия сериал ще участват Паула Нюзъм, Мат Лаурия, Мел Родригес и Мандийп Дилън. Уолъс Лангъм също се завръща като бившия лабораторен техник Дейвид Ходжис.
Стартът се очаква да бъде за тв сезон 2021-2022.

# 298
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Знам, че тук пишат момичета, гледали "Сандитън" - за тях е новината, че е подновен за втори и трети сезон. Много се радвам! Yum
юпииииииии

Много се радвам! 🎉🎉


Спрени
The Irregulars

...................

Сериали за списъците, някои нови, някои с по няколко сезона

Doctor Doctor


Home Economics


Kung Fu


Shrill


The Mosquito Coast


.........

Пуснала съм анкетата, добавила съм всички с над два гласа включително. Имате по две опции.

Последна редакция: пт, 07 май 2021, 13:28 от Tiffany А

# 299
  • Мнения: 11 701
Този последния сега ще го пробвам Simple Smile

Чета ви само и не се включвам, но както някой се оплака назад в темите и аз съм я закъсала яко със сериалите.
Извират всякакви и макар отдавна да гледам неща, които дори самата аз не вярвам, че гледам, пак малко сериали ми грабват вниманието да ги догледам. Тегава работа.
"Banshee" - https://www.imdb.com/title/tt2017109/ скоро си изгледах от-до, макар да съм гледала, реших да си припомня. Ами - шериф, малко градче, измама, кражби. Изглежда скучно резюме, но сериалът си го бива. Има си край. Та за питащите по-назад в темата, ако не сте гледали - пробвайте го.

Чакам Декстър с нетърпение. Преди години свърши така, че загатваше нов сезон, а си останахме с чакането.

Общи условия

Активация на акаунт