Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 35 955
  • 728
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е любимият ви сериал по книга/и?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 105
  • Мнения: 880
И аз не обичам руски дублаж.

# 106
  • Мнения: 17 934
Кой гледа Йелоустоун, искам да попитам нещо, което ми се губи от 1 сезон

# 107
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Не съм го започнала още, отлежава ми на компа.

На Snowpiercer видях, че е излязъл целия втори сезон, та и него ще го започвам.

# 108
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз го изядох втори сезон. Както не харесвам такива сериали, така много ме зариби, че вече тръпна за новия сезон!

The Bold Type гледам, привършвам първи сезон. Нищо особено, за убиване на време става.

# 109
  • Мнения: 3 575
What if по Нетфликс
Не е лошо за сега - интрига, VC хиени и стартъп, Сан Франциско, дори само заради любимия град си струва.

# 110
  • Мнения: 880
Със Сан Франциско харесвам Girlboss. Simple Smile

# 111
  • Мнения: 11 306
Аз се развличам в момента с Leverage. Не го бях гледала целия, тук-таме хванати епизоди.
Много забавен и лек, за разтоварване. Можео да се гледа и докато правиш нещо друго. Нещо като Робин Худ в днешно време.

# 112
  • Мнения: 6 131
Не съм много по филми и сериали, защото не ми приковават достатъчно интереса за дълго време, но за седмица изгледах първите два сезона на The Killing. Сега не знам какво да очаквам от трети и си дадох малко почивка. Краят на случая Роузи беше зрелищен, но и очевиден след като се разследва кой ли не. Като цяло много ми харесва сериала и искам нещо подобно да гледам след време. Някакви препоръки? Загледах в imdb The Fall, той как е?

# 113
  • Мнения: 880
Тежък и бавен, но пък Джилиан Андерсън  беше много добра.

# 114
  • Мнения: 245
Любими сериали по книга:
- Дневниците на вампира
- Игра на тронове
- Историята на прислужницата
- Клюкарката
- Вещерът

Чакам новите сезони на Вещерът, Историята на прислужницата, Бриджъртън, The Umbrella Academy, Doom patrol, Titans, Elite, La casa de papel, Sweet home, Manifest (вече започна), The Uncanny Counter, Penthouse...

# 115
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
evencee, може би Sharp objects, но той си е само 1 сезон, че е по книга.

# 116
  • Бургас
  • Мнения: 6 840
evencee, на мен лично The Fall много ми хареса. Последния сезон беше малко муден, но като цяло аз харесвам такива англо-шотландско-ирландски с депресивен уклон.

# 117
  • Мнения: 316
Изгледах A Teacher. Изобщо не ми хареса. Поне епизодите бяха кратки и го изгледах набързо. Просто се надявах поне финалът да е интересен, да се случи нещо неочаквано. Но...
Искам да попитам дали знаете как се казва следният сериал. Днес по Нова говориха за него, обаче не чух името му. Доколкото разбрах става въпрос за свят, където хората се влюбват един в друг, заради това което има в ДНК-то им. Или по-скоро са принудени да бъдат заедно заради това. Не съм сигурна. Но докато слушах за него, много ми хареса идеята. Май казаха, че ще излиза този месец или следващия. Ако някой знае за кой сериал става дума, ще се радвам да пишете. Simple Smile

# 118
# 119
  • Мнения: 1 446
Feyre къде го гледаш новия сезон на Manifest. Аз го почнах в НВО, но там няма трети?
Изгледах A Teacher. Изобщо не ми хареса. Поне епизодите бяха кратки и го изгледах набързо. Просто се надявах поне финалът да е интересен, да се случи нещо неочаквано. Но...
Искам да попитам дали знаете как се казва следният сериал. Днес по Нова говориха за него, обаче не чух името му. Доколкото разбрах става въпрос за свят, където хората се влюбват един в друг, заради това което има в ДНК-то им. Или по-скоро са принудени да бъдат заедно заради това. Не съм сигурна. Но докато слушах за него, много ми хареса идеята. Май казаха, че ще излиза този месец или следващия. Ако някой знае за кой сериал става дума, ще се радвам да пишете. Simple Smile
Прилича ми по описанието на The one, но не съм гледала рекламата

Общи условия

Активация на акаунт