Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 30

  • 36 085
  • 728
  •   1
Отговори
# 180
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
О, най-после излиза 4 сезон на Династия, 7 май.

# 181
  • Мнения: 14 489
О, най-после излиза 4 сезон на Династия, 7 май.

При нас на 19 април. Да видим моя любимец дали се е удавил Blush

# 182
  • Мнения: 4 871
Някой гледал ли е Counterpart ? Виждам, че е само 2 сезона, последния от 2019та. Свършил ли е или е прекъснат? Интересен ли е?
Много е добър! Препоръчвам го.

# 183
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Излязоха последните 4 епизода от последния сезон на Younger. Така не съм се смяла отдавна Simple Smile

# 184
  • Мнения: 880
Аз довърших Sharp objects. Като цяло сякаш беше добре, но има недомислени неща. Като тези "белези" от надписи по гърба на Камил, бяха ми доста фантастични (може пък да е накарала някой да пише по гърба й Smile). Финалната реплика от малката също ме подразни "Не казвай на мама". Мама айм а криминъл. Smile

# 185
  • Мнения: 9 648
Аз си промених мнението за The bold type Grinning не е лош. Само дето героините са на по 25, но актрисите изглеждат на 16, но нищо Simple Smile

# 186
  • Мнения: 6 148
Аз пък се разочаровах от 4-ти сезон на Убийството. То вярно само първа серия гледах, но щом нямам настроение за следващите, работата ясна. Нещо много Нетфликс - то една любов струи, блудкаж на грамаж ... май затова са само 6 епизода. След смразяващия трети, този ми е като чиклит.
Подготвила съм си след това Unbelievable.

# 187
  • Мнения: 244
Аз си промених мнението за The bold type Grinning не е лош. Само дето героините са на по 25, но актрисите изглеждат на 16, но нищо Simple Smile
Актрисите са набор 90, 92 и 93, даже са около 30те вече Stuck Out Tongue
Мен най-много ме кефеше шефката им, която играеше Jen в The office.

# 188
  • Мнения: 9 648
Смяяятай, никога не бих им дала повече от 20..

# 189
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз си промених мнението за The bold type Grinning не е лош. Само дето героините са на по 25, но актрисите изглеждат на 16, но нищо Simple Smile

И аз така. Приключвам го след няколко епизода. Шефката е супер просто, от трите героини харесвам само Сатън.

# 190
  • Мнения: 9 648
Шефката е супер яката мацка, само дето на моменти малко им е като майка Grinning Винаги съм се чудила иначе дали реално на работа могат да си позволят да ходят така - с кроп топс, огромни токове.. то вярно на сериал всичко може, но ми е интересно дали в модните списания го няма този сред код, който по принцип се спазва във фирмите.. дори и да се позволява кежуал, с гол пъп няма как да се изтъпанчиш..

# 191
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
И в Younger така ходят. Grinning

# 192
  • Свищов
  • Мнения: 874
Излязоха последните 4 епизода от последния сезон на Younger. Така не съм се смяла отдавна Simple Smile
Само 4 ли ще са. В imdb и уикипедия дава 12.

П.С. Виждам, че и другата седмица ще има. Оф, кога ще имам време да изгледам всичко Simple Smile

# 193
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
А не, повече ще са, но вчера са пуснали 4 епизода, грешно съм написала. Много готин сериал, яд ме е , че свършва и да си призная новата стори линия не ми харесва как се развива за сега. Даяна също я няма, на меден месец е..

# 194
  • Свищов
  • Мнения: 874
Успях да видя първи епизод. Аз съм си фен на Джош и ме е яд, че ги разделиха с Лайза. До колкото знам в оригиналната книга няма Чарлз, ама нали трябва да е интересно...

Общи условия

Активация на акаунт