🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 7, тема 3

  • 35 859
  • 788
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 760
Здравейте, най-после успях да наваксам със сериите до сега и идвам да ви чета и да коментираме Simple Smile

Аз не разбрах от последната серия как точно се оказа ястието на Виктория по-добро от на Лидия. При положение, че малката изкопира всичко и казаха, че супата й е безвкусна... То адски ме издразни и не беше никак обективно и честно.

Към момента мисля, че Алекс и Теодор са доста добри готвачи, но и двамата ме дразнят някак си с поведението си. Като цяло смятам, че тази година участниците са малко безлични. Шеф Роу и Михалчев са големи образи. Токев е малко дървен, но по очарователен начин Simple Smile

# 376
  • София
  • Мнения: 7 853
...
Аз не разбрах от последната серия как точно се оказа ястието на Виктория по-добро от на Лидия. При положение, че малката изкопира всичко и казаха, че супата й е безвкусна... То адски ме издразни и не беше никак обективно и честно.
...
На елиминациите готвиха паеля, а супата и т.н. беше в „отборната“ битка и там Лидия се качи на балкона, защото нейните предложения бяха по-добре. После Мартин я върна обратно в елиминациите.

# 377
  • Мнения: 10 760
...
Аз не разбрах от последната серия как точно се оказа ястието на Виктория по-добро от на Лидия. При положение, че малката изкопира всичко и казаха, че супата й е безвкусна... То адски ме издразни и не беше никак обективно и честно.
...
На елиминациите готвиха паеля, а супата и т.н. беше в „отборната“ битка и там Лидия се качи на балкона, защото нейните предложения бяха по-добре. После Мартин я върна обратно в елиминациите.

О, Боже... много съм загубена Joy Вярно, че така беше... Аз, защото гледам на запис, една серия по няколко дена и просто днес гледах финалната елиминация как Лидия си тръгва... Мерси за уточнението Simple Smile

# 378
# 379
  • Мнения: 35 106
Пак ли?
Вече си мисля, че всяка неделя е там Wink

# 380
  • USA
  • Мнения: 7 281
Включвам се и аз в темата,макар да съм назад от вас(ще наваксам с епизодите този уикенд).Голяма фенка съм на МастърШеф американския вариант,но покрай пандемията няма нови сезони.Препоръчвам ви сезон 7-ми с победител Шон от Лас Вегас Shaun O'Neale .Брутален играч,всички ги мачкаше с умения и познания.Един друг от Вегас покерджията(той също стигна финал) много му завиждаше и имаха откровени пререкания пред камерите.
След този сезон,предаването деградира,защото избираха черни или неопределени полово,че да са политкоректни.

За първи път гледам българския вариант и съм много приятно изненадана.Чудесен формат,макар да ми изглежда не толкова напрегнат,колкото американския.Там имат много изисквания,готвят по 50-60 порции,журито са по-остри в изказванията си.Михалчев е същ Бастианич.Силвана ми е много симпатична,тя винаги ли е била толкова кичозна в облеклото? Като палячо е всеки епизод:)

Последно преди малко Димитър отпадна заради зелената торта и колкото да ми е симпатичен младеж,смятам,че не е за формата.Несигурен,неопитен.
Борислава мега се изложи на толкова елементарно нещо като крем карамел.Не разбирам какво толкова бъркат хората.Правя този десерт почти всяка седмица,всичко на око и винаги се получава.За да не се получи рядък,слагате повече яйца.Това му е номера.Ако на 1л мляко майка ми слага 6 яйца,аз винаги слагам 8 или 9,в млякото слагам и малко течна сметана за повече гъстота и масленост.Воала.Мазен,стегнат без шупли крем.

Засега фаворити са ми Мария(фина,не се натрапва,готви съсредоточено и бързо).Много ми е симпатична.
Харесвам момчето с очилата и къдревата коса..Валентин ли беше?
Мартин шофьора е добър,но е карал 6месечен про курс и не е честно спрямо другите участници.
Мая с право направи "скандал" за кулъра,който Александър отваряше през 1-2 минути.Така разваляше температурата в уреда,която тр да се поддържа,за да има ефект.Тя ми харесва,има умения,но под стрес губи концентрация.Дано стигне далече.
Откъде изпълза този селски бек, не ми е приятен и един такъв злобен ми изглежда.Освен,че е виден простак.Дано не стигне далече,макар да си призная,има хора да си заминават преди него.
Диана ми изглежда досадница,която всичко знае и явно не може да се сработи с останалите,защото усещам,че я подритват.Другата на същото ниво ми е Лидия.Тя пък демонстрира самочувствие,пък не блести с нищо..очаквах много повече от нея.
А да,и Анна - аз също съм вегетарианка от години,добре я разбирам,обаче тази веганска пропаганда и на мен ми идва в повече.Апропо,истинските яйца,в Америка продават едни прахчета,които са заместители на яйца,затова може би натърти на няколко пъти,че готвила с истински яйца.Един кулинар и победител тр да умее да влиза в роли и да готви всичко,което му наредят.А тя все пробутва постни варианти.Иначе ми е симпатична,усмихната,лъчезарна,но не е за този формат.

# 381
  • Мнения: 5 563
Адоралова, има ли къде да изгледам този сезон на американския мастършеф, за който говориш? Не държа изобщо на субтитри и превод.

# 382
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Шеф Михалчев искам да е лично в моето обкръжение ❤️. Много голям фен съм му 🤭. Извън всякакъв стандарт, странен и много секси

# 383
  • Мнения: 10 760
И аз го харесвам Михалчев, намирам го за много харизматичен Grinning

# 384
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само заради Михалчев журито е приятно за гледане. Токев е прекалено... стерилен, Роу - обратното
Скрит текст:
/за мен прекалено "разюздана", невъзпитана и с просташко държание, въпреки претенциите, които има/.

Михалчев е свеж, с чудесно чувство за хумор, винаги говори с респект към участниците. За толкова години /гледала съм всички епизоди на всички сезони у нас/ не съм чула да обиди някого или да се държи непочтително.

# 385
  • Мнения: 31 124
Михалчев е прелест!❤

# 386
  • Мнения: 2 719
Оффтопик: отвори ли Иво дюнерджийницата, няма инфо, април стана?!

# 387
  • София
  • Мнения: 7 853
Оффтопик: отвори ли Иво дюнерджийницата, няма инфо, април стана?!
Не се ли показаха тук някакви снимки още миналата година. Нъкъде на екзарх Йосиф около историческия музей на София.

# 388
  • USA
  • Мнения: 7 281
Адоралова, има ли къде да изгледам този сезон на американския мастършеф, за който говориш? Не държа изобщо на субтитри и превод.

Dailymotion намирам епизодите,не знам дали са всички,но видях от 1 до 7-ми ги има със сигурност.Търсачката ще те насочи.Ендриа Andrea,20г студентка,също мега добра,но я дисквалифицираха,без да издавам подробности.

# 389
  • Мнения: 9 162
може ли да сложиш един линк на Хамериканския сезон за МШ дето споменаваш?

Общи условия

Активация на акаунт