„Кой е бащата“ – новият свръхранен тест за бащинство?

  • 2 844
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 25 590
Здравейте, настоящи и бъдещи мами и татковци в този прекрасен форум!

Казвам се Милена Христова и съм представител на фирма, която се занимава с внос и търговия на медицински изделия и консумативи.

Може би вече сте попаднали на сензационната новина, че специалистите от консорциума UNITesТ разработиха и наскоро пуснаха на пазара принципно нов, дигитален и свръхранен уринен тест за бременност, който не само доказва бременността още на 7-ия ден след овулацията, но и показва кой е бащата на детето с изключително висока точност – цели 89%! Само на цена от 19,99 лв. и след 5 минути Вие ще узнаете не само дали сте бременна, но дори и кой е биологичният баща на детето Ви!



Въпросите ми към Вас са:

•   Бихте ли си купили такъв тест? Ако не – защо?
•   Считате ли, че установяването на бащинството на такъв ранен етап би предизвикало излишни неприятности за бъдещата майка?
•   Мислите ли, че появата на този тест може да увеличи броя на абортите по желание, както предупреждават активистите от някои неправителствени организации?
•   Създава ли този метод опасност от оказване на натиск и принудително тестване на бременната жена от страна на партньора ѝ или техните близки?

Ще съм изключително благодарна за откровените Ви отговори – те са особено важни за нас!

От резултатите от това проучване ще се вземе окончателно решение дали този тест да бъде внесен и разпространен в аптечната мрежа на РБългария.

Благодаря Ви предварително за участието! Бъдете здрави!

Проучването се извършва с разрешението на администраторите и рекламния отдел на форума.

# 1
  • Мнения: 6 084
Когато предлагате такъв продукт е редно да обясните на какъв принцип е разработен. Всеки тест за бременност се позитивира от ЧХГ в определена концентрация в урината. Но как продуктът който предлагате "ще установи" кой е бащата не сте обяснили. Как очаквате някой да го пожелае или отхвърли като няма никакво обяснение.

# 2
  • Мнения: 2 239
Моите извинения, но това ми звучи като първоаприлска шега. Подкрепям горното мнение. Иначе не, не бих си го купила.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 277
Естествено,  че е първоаприлска шега Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 13 075
Хахаха, за малко да се хвана.
Викаш аз ще пишкам и ще се появява снимка на таткото. Удобно звучи.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 535
Ах, Как Сийка...Joy

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Ама върху теста бременната ли пишка или предполагаемия баща.
Аз бях чула за тест за бременност за бащи. Предполагаемия баща пишка върху теста.
Резултати:
- - не е бременна не си ти бащата
+ - бременна е, не си ти бащата
++ бременна е ти си бащата

# 7
  • France
  • Мнения: 12 521
Joy докато схвана с моя сънен ум за какво иде реч. Добро попадение.

# 8
  • Мнения: 6 084
А пък аз не се сетих че е първи април и се възмутих на авторката на "рекламата".

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Готина шега.Ако наистина има такъв тест бих си взела ей така- да се посмеем с ММ на резултата Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 28 535
Аха, ще се смеете. Докато не се появи снимка на Брад Пит.

# 11
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Ц,не харесвам Брат Пит,предпочитам някой по-тъмничък като Джордж Клуни или Джони Деп,може и Дуейн Джонсън или Джеисъм Стейтъм.(този последния и ММ доста си приличат).

# 12
  • София
  • Мнения: 17 277
Те сигурно са си с набор снимки - Брад Пит, Джони Деп, Гришо Joy

# 13
  • Мнения: 18 958
Ще е кофти, ако са над 9-10 предполагаемите бащи. Ще се побърка тестът от зор кой да избере.

# 14
  • Мнения: 449
LaughingДА ДА ДА , Тук във форума има отчаяна нужда от него,за всички който искат да направят теста още в минутата на осеменяването,тези който спят без предпазни средства с други,после се оказват бременни и се чудят кой е бащата.
На мен ще ми трябва тест за майката ,че постоянно ми казват ,че моето дете не съм го раждала аз а свекървата ,много приличало на нея,и аз започнах да се съмнявам даже дали онези 24 часа болки не са били само лош сън...Laughing

# 15
  • Мнения: 13 540
FBID890000406305221
Успя да ме излъжеш, браво. Честит първи април.

# 16
  • Мнения: 12 749
Аз пък се ядосах, като прочетох, че тестът показва кой е бащата... супер малоумно... докато не прочетох напомняне за първи април. Simple Smile Добре измислено.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 087
Проекто таткото къде пишка? Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 17 277
Проекто таткото къде пишка? Laughing

Седнал на тоалетната чиния, според една друга тема Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 35 087
Технологията е форумно известна Joy
Въпросът е той ли първо Пи- Пи на теста Joy

# 20
  • Мнения: 12 749
А ако са 10 кандидатите, пада голямо изреждане на тоалетната седалка. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 35 087
А ако са 10 кандидатите, пада голямо изреждане на тоалетната седалка. Wink
Паднало е изреждане, да.

# 22
  • Мнения: 12 749
А ако са 10 кандидатите, пада голямо изреждане на тоалетната седалка. Wink
Паднало е изреждане, да.
Добре казано. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аха, ще се смеете. Докато не се появи снимка на Брад Пит.
hahaha
Това беше яко Joy

# 24
  • Мнения: X
Няма нужда от тест. Ако е красиво, умно, свръх интелигентно, високо и с голяма чуууууууур... -  мое е, то се знае.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Няма нужда от тест. Ако е красиво, умно, свръх интелигентно, високо и с голяма чуууууууур... -  мое е, то се знае.
Ами ако е женско?

# 26
  • Мнения: X
За сега само мъжки ги правя. Ако стане женско, ще кажа. Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 35 087
За сега само мъжки ги правя. Ако стане женско, ще кажа. Joy

 Бременна съм

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Планирате ли създаване на тест, който да определя дали даден мъж е подходящ за нас?! Само не знам как ще става тестването - с препикаване или ще се бодва някъде като термометър??? Joy

# 29
  • Мнения: X
Тестът за добра свекърва, според мен, е най-нужен на пазара. Другото - по-нататък

# 30
  • София
  • Мнения: 35 087
Тестът за добра свекърва, според мен, е най-нужен на пазара. Другото - по-нататък
Мама е мама.
За грижа и глезене създадена.
Нашата е топ Heart

# 31
  • Мнения: 354
Аз съм против. Ами ако една жена реши да забременее от един, а да роди от друг? Тогава какво се случва с нейното право свободно да избира? Нали в тоз век жените за равенство, свобода и независимост се борят.

Последна редакция: чт, 01 апр 2021, 23:34 от Иван Вазов

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ако ще има тест кой е бащата. Трябва да има и тест коя е майката. Иначе е дискриминация! Joy

# 33
  • Мнения: 1 112
Темата е ток и жица Simple Smile и иронизира 60% процента от някои дами пишещи тук в последно време, с двойствен живот и в беда “кой от двамата е бащата”, мъжа или съседа 😃😃

# 34
  • Мнения: 2 204
Темата е явно дискриминационна към мъжете и бащите. Докладвал съм я на модератор, администратор, собственик на форума и там където трябва.

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Темата е явно дискриминационна към мъжете и бащите. Докладвал съм я на модератор, администратор, собственик на форума и там където трябва.
Щях да кажа да пишеш и до арменския поп. Ама новите схващания - и това нарушавя кусурнайсет права....

# 36
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Какче, надминала си себе си, тази година.

Респект!

# 37
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Тъкмо се безпокоях, че Сийка не е пуснала майтапче за 1 април. Hands Plus1

# 38
  • Мнения: 11 541
Тъкмо се безпокоях, че Сийка не е пуснала майтапче за 1 април. Hands Plus1
И аз очаквах темата с нетърпение, но предполагах, че ще е в раздел Развлечение, а тя била в серьозния раздел. Yum

# 39
  • София
  • Мнения: 30 128
Ако ще има тест кой е бащата. Трябва да има и тест коя е майката. Иначе е дискриминация! Joy

Подкрепям и веднага купувам, че при нас това е въпросът. Омръзна ми от "ауууу, какво копие са на баща си!". Ами аз къде съм в цялата схема? Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 13 075
Моля ви, бъдете европейци. Родител 1 и Родител 2. Стига вече с тия майки и бащи, стига полова дискриминация.

# 41
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моля ви, бъдете европейци. Родител 1 и Родител 2. Стига вече с тия майки и бащи, стига полова дискриминация.
Ааа, как така 1 и 2?! Как разни кукуригалници са изтървали и тук да изнюхат дискриминационен модел?! Не може да има 1ви и 2ри. Всички трябва да са само Родител 1. Joy

# 42
  • Мнения: 3 720
Купувам цялото количество тестове! И на лс да се договорим за следваща пратка!
Да направя някой лев и аз, най-сетне, че ме е срам да пиша из темите редом до ССФ...

Общи условия

Активация на акаунт