Искам да кажа ... (181) през април 2021

  • 57 194
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 11 635
Ако е Алечка 🤗, не съм я притеснявала, че беше студено, работни дни и т.н.

Тамън тя 🙂

Али, де си, дай да видим Лио. Сигурно е пораснал много 🙂

# 436
  • Мнения: 1 865
Боби,наздраве!
И аз си сипах чаша червено.Синът ми излезе с приятели,мъж ми чак в Истанбул и аз сама си пия като последния пияница.

# 437
  • Мнения: 11 003
Съни, ти си мазохист Grinning
Да не ви разказвам как за пръв и последен път в живота си варих сладко от боровинки и секунди невнимание ми струваха чистене на половината кухня.

Хрис, прекрасни снимки.

Май ще се разболявам. Сипах си уиски, дано пресече и ме приспи.
И да си кажа, бях купила парфюм за подарък, но след дълъг и тежък размисъл, снощи го разпечатах и си го подредих при останалите. Признат грях не е грях Simple Smile

Хубава вечер!

# 438
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Пеги, не си сама, и аз си сипах едно червено вино, че ми стана студено изведнъж.

Марѝ, съвсем навреме си с този спрей. Аз днес само стъклото чистих, но явно от много време не го бях правила, щото бая зор видях. Ще купя за вътре и твоя препарат. А за сполетелия те ужас искрено съчувствам.
Така и така сме подхванали фурните, майка днес приложила следния трик на нейното стъкло. Заляла го с гореща вода, ръснала сода, разнесла образувалата се каша и после изтъркала с алуминиево фолио.

Лин, дано стопираш разболяването.

Съни, ти си някаква машина, не знам откъде намираш сили за всичко.

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 16 031
Благодаря и на вас, момичета!
Рожденика е щастлив, весел, доволен! Това ми стига ❤️

Въййй😊Мари, голям ужас е това!
Този препарат ще взема и аз да го пробвам. До сега все с обезмаслител мия фурната.

Хубави снимки видях!

Шипка и на мен ми е мерак. Искам да изкача стъпалата, да я разгледам. Дай Боже, един ден и това стане!

# 440
  • Canada
  • Мнения: 3 451
Селесте, благодаря, че питаш Blush Като за първа седмица, т.е. меден месец беше интересно. Но навлизаме вече в същността на нещата и подозирам, че скоро ще ми приключи радостта Grinning

Иии, Мари, съчувствам 😬

Лин, да минава! Кой е парфюма?

Хрис, мн красиво! Из горите скитахме и ние днес.

# 441
  • Мнения: 14 285
Добро утро!

Фонс, дано да не те мъчат много като влезеш в ритъм.

Рир, тъкмо щях да ви пиша вчера, че ще има Звук и светлина и видях, че сте се прибрали. Много обичам да го гледам, само дето беше студено. 

Много хубав ден вчера, но днес се отдавам на пъъълен айляк. 

Руми, ето го гномът, вече е голям кот 😁

# 442
  • Мнения: 39 227
Добро утро и от мен.
Али, страхотен е Лио.

# 443
  • Мнения: 11 003
Фонс, дано битието след медения месец да напомня за него и да не се стига до развод.
Парфюмът е един от вариантите на Gucci Guilty. С него си заформих голяма серия.

Али, кога стана такъв голям кот.

# 444
  • Мнения: 2 622
Да Али, казаха ни, че всяка събота имало, но ние умишлено избрахме работни дни за да няма навалици. Само не разбрах къде са пейките за публиката 🤔

Добро утро!
Хубава неделя и да не забравите да включите алармите, че от утре на училище.

# 445
  • Мнения: 15 017
Добро утро.
Мари, съчувствам.
Селесте, човек от главата си пати.
Мъжът ми тръгна рано на работа и се събудих, та омазах лице и коса с маски. Измих се вече и се пригитвяме, след малко тръгваме с детето към Пловдив.
Хубав, слънчев и усмихнат да е денят ви.

# 446
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 672
Добро утро!

Много красиви снимки! Браво на вас и за снимките и за разходките! На мен незнам кога ще ми се случи, все имам някакъв ангажимент!
Да се оплача, че снощи замесих един козунак и го сложих в хладилника да втасва и май съм прекалила със захрта, че много леко се е надигнал от снощи. Сега го извадих и го сложих върху парното, да видим ще се надигне ли.
Има ли оправяне или да го хвърлям?

Съни, шапка ти свалям, за всичко което успяваш да направиш!

# 447
  • Мнения: 15 017
Благодаря, Бубе.
Ако не се надигне, по-добре направи кифлички. По няма да им личи.

# 448
  • Мнения: 39 227
Буб, изчакай. Козунак не се хвърля лесно.
Съни, весело и спокойно да ви е.

# 449
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро 🍀
Мари, съчувствам ти, много кофти ситуация!
Пия кафето, ще трябва да пусна няколко пералня, че вчера само скитане и ядене! Най-сетне синът се прибира днес от лагера, домъчняло ми е много 🙂
Буб, ще се надигне, и аз имах такова изпълнение, вече не втасвам в хладилника, сутрин после го чакам по 2-3 часа да се стопли! Предпочитам да си го замеся, същата работа.
Хубав ден от мен 🤗

Общи условия

Активация на акаунт