Кога се регуриране на цикъла след раждане.

  • 640
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте дами въпроса ми е следния. Кога се регурира цикъла след раждане. Аз родих преди 5 месеца секцио. Януари месец ми беше първия цикъл след раждането дойде ми в началото на месеца и в края на месеца. Февруари дата ми беше 28 февруари но не ми дойде и ми дойде на 1 март по мой изчисления на 30 март трябваше да ми дойде но не ми дойде вече 2 ден ми закъснява и се притеснявам. Да отбележа че кърмих по малко от месец. Ще ви бъда благодарна да ми отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Закъснението ви може да се дължи и на стрес. И все пак на тялото му ви трябва време да си регулира хормоните.

# 2
  • Мнения: 60
Според моя АГ до 6ти месец е нормално да не е регулиран цикъла. Аз не кърмих и още на 40тия ден ми дойде и сега ми идва редовно. При всеки е много индивидуално, но изчакай поне още месец.Изисква се време всички хормони да си дойдат на мястото.

# 3
  • Мнения: 5 272
Година и половина по късно, все още не е регулиран

# 4
  • Мнения: 1 104
Веднага след спиране на кърмене се върна при мен. Редовен, но много тежко протича...

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте мами Simple Smile ... Родих преди 4тири месеца и тъй като два месеца цикъл ми беше редовен този месец ми закъснява с 4тири дена... Чувала съм че заради кърменето цикъла не винаги настъпва но не съм сигурна ... Нормално ли е цикълът да не е редовен след раждане

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте. Родих август(секцио,ако има значение),първият цикъл ми дойде на около 20 ден след това имах някакво кафяво зацапване. Поради тази причина отидох на лекар,направиха ми преглед казаха че всичко е наред и скоро очаквам нова менструация,но такава все още няма и съответно ми засъснява с 28 дни,но тестовете са отрицателни...Въпроса ми е дали на някоя от вас се е случвало.

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте. Родих август(секцио,ако има значение),първият цикъл ми дойде на около 20 ден след това имах някакво кафяво зацапване. Поради тази причина отидох на лекар,направиха ми преглед казаха че всичко е наред и скоро очаквам нова менструация,но такава все още няма и съответно ми засъснява с 28 дни,но тестовете са отрицателни...Въпроса ми е дали на някоя от вас се е случвало.

На мен ми е страшно нередовен. След първото идване ми дойде чак след 45 дена пак, после след 32 и сега още го чакам пак 45 дена по-късно. Още не съм ходила на лекар да видим дали всичко е Ок Sad

Общи условия

Активация на акаунт