Той е лежал в затвора

  • 9 373
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Престъпленията са свързани и с др.пороци. Затворът е школа за хитреци. Не бих имала доверие на измамник. Такива са манипулатори на всички нива.

# 16
  • София
  • Мнения: 34 933
И да допълни - питай Сончето, комшийката, колежката ѝ какво мисли.

# 17
  • Мнения: 28 879
Ако авторката не беше влязла във форума с двете си имена, щях да приема темата като такава просто за събиране на различни мнения. Приятелката и нейният мъж не са споменати поименно, а принципно форумът предполата известна анонимност, но в случая Соня е разпознаваема, ако някой нейн приятел чете темата...

Иначе по въпроса - бих разучила от други източници, а и разпитала директно човека как и какво се е случило. Казва се, че някой е сбъркал и си е излежал наказанието, обаче не е съвсем ясно.....зависи си от човека. Със сигурност ще си имам едно на ум.

# 18
  • Мнения: 19 674
Широките умове могат да действат във всякакви диапазони – лошо/добро. всеки да си преценява със собствената глава. Аз мога също да съм престъпник, ако искам, Е и?

# 19
  • Мнения: 65
Не се притеснявай, щом не е тежко престъпление няма проблем. В доста от случаите даже в затвора влиза този който най малко е направил нещо. Щом не е въшил тежко престъпление, убивал, изнасилвал не е страшно. Може да е бил в ситуация в която да не може да си изкара парите по друг начин. Правите от мухата слон.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Доста наивно оправдание. Не случайно, в нормалните държави държат на чистото криминално минало.
Тук клошари станаха собственици на ф-ми , срещу символична сума. Не са жертви, а безумци.

# 21
  • Мнения: 19 674
Държат те. Satisfied На добрите адвокати.

# 22
  • Мнения: 28 879
Две години не се лежи за "леко" финансово престъпление.

# 23
  • Мнения: 6 736
Всеки ден като си пуснеш телевизията виждаш бая народ, които трябва да лежат за същото, но към момента всички им ближат задниците и се ползват с висок статут. Така, че хич не ми е драма подобно престъпление. Излежал го е, толкова.
Мъжът е редно да сподели и предполагам ще го направи, когато се увери дали си заслужава човека срещу него.

# 24
  • Мнения: X
Две години не се лежи за "леко" финансово престъпление.

Леко е било сигурно. То 2-3 милиона не са много тежки да ги изнесеш от инкасо автомобил... Money

# 25
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Как бихте възприели, ако разберете, че се виждате с мъж, който е лежал няколко месеца в затвор/арест за икономическо престъпление ( не става въпрос за изнасилвания, убийства и т.н ), а за финансова измама.
Бихте ли имали връзка с такъв човек?
Кога смятате, че е редно той да ви каже за този факт?
Редно ли е да го скрие?

То и вълка от Уолстрийт беше в затвора за около 2 години, но кой ще го върне? Готин мъж, не е убил, крал е. Прецени си.

# 26
  • Мнения: 28 879
Две години не се лежи за "леко" финансово престъпление.

Леко е било сигурно. То 2-3 милиона не са много тежки да ги изнесеш от инкасо автомобил... Money

Господинът да не е оня, дето шофираше инкасото и така и не каза къде са парите. Към 10 млн. май бяха нещо.....

# 27
  • Мнения: 4 198
Две години не се лежи за "леко" финансово престъпление.
И не ако е за първи път...

# 28
  • Мнения: 46 437
Всеки човек възприема различно лежалите в затвора, безсмислено е да събираш мнения, защото ще са шарени. Ако приятелката ти пита теб, кажи ѝ какво мислиш. Това е достатъчно.

# 29
  • Мнения: X
Пише 2 месеца в първия пост. Има и значение дали е арест или затвор, едното е мярка за неотклонение, а другото изпълнение на влязла в сила присъда. Не харесвам хлъзгави тарикатчета, накрая и теб прецакват, за себе си бих пропуснала, а приятелката да си прави каквото си иска.

Общи условия

Активация на акаунт