"Белези" по bTV - 2 тема

  • 28 214
  • 526
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 557
Според мен поведението на Стоян е много типично, над нещата е, не обръща внимание на такива "дребни житейски ситуации". За това не се впечатли от "проблема" на Надежда, не я взима на сериозно и прехвърли проблемът на адвоката. Но ми е интересно какво ще последва след ексхумацията и когато се разбере, че не Веселин е погребан.

Оф, не мога да си избера за кои трима да гласувам. Според мен всички се справят много добре. Дори и Ирен Кривошиева не ме дразни Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
С Веселин глупостите продължават.
Сега, Вера какво целеше с тази инжекция във врата му? Пореден недодялан опит да му покаже нещо, с което само го амбицира, то е ясно, че докато не го ликвидира няма отърване от него, супер тъпо е това с тоя психопат.
С тази пишман журналистка също, в хотела беше, Надежда намери,  какво и защо цели?
Много излишни и недодялани моменти!

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 721
Нали тя самата каза, че е била заплашвана?

Да, Вера каза, че е заплашвана.

# 63
  • Мнения: X
Веселин е оженен за Надежда, за да гледа детето заедно с нея. Може би е бил дребна риба в мафиотското сборище и е правел каквото му кажат. Смятам, че "държи" Вера с тази история и разни подробности, които знае от пребиваването им в обща среда. В смисъл, имали са общо "мафиотско мивало".
Малко е тъпо някоя властна майка да кара жена, предполагаемо бременна от сина ѝ да направи аборт, да я прати при определен човек за целта и да не провери повече какво е станало. Ама то не е едно, дето да се чудиш как е измислено точно и във връзка с какво.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Ама нали се споменават две различни имена на мафиоти...що ги набърквате заедно? Барона и мамута са разлечни хора...единият в Сестримо, а другият в София, мисля.

# 65
  • Мнения: 1 739
Пропуснала съм това със заплахата!!!!!

Но за мен Вера е много опасна и как представя нещата и дали е истина...??? или само начин да си постигне заветната цел.

Боян каза, че е видял сватбата на Надежда и тогава е заминал.
А Вера е отишла при майка му, когато вече него го е нямало.
Бебето го взимат после.

# 66
  • София
  • Мнения: 27 132
Аз съм съгласен с мнението на Мириел.
и нейното мнение ако се сложи след моето обобщаващо и ще се навържат съвсем нещата
още не ни е потвърдено всичко това в шоуто обаче. чакаме.
и да видим около Никола какво ще се окаже с лекарската практика, виновен ли е или не и племенницата какво и защо...

# 67
  • София
  • Мнения: 9 557
Боян нали каза, че е разбрал за сватбата, когато е било погребението на баща му и след това заминава. Надежда и Веселин явно след това взимат бебето
Според мен Веселин по някакъв начин е свързан с Мамута. И това с инжекцията съвсем не ми се стори излишно (поне за сега де, да видим как ще се развие историята). Има причина втори път да и се отдава възможност и втори път да не го убива, защото ако искаше да го ликвидира, можеше отново да се обърне към онзи мафиот.

# 68
  • Мнения: 608
Аз си мисля, че тия портрети на баща си Радост не ги рисува току-така. Стоян ще ги види и ще разбере...

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Аз си мисля, че тия портрети на баща си Радост не ги рисува току-така. Стоян ще ги види и ще разбере...
Стоян не е в тая къща вече.

# 70
  • Мнения: 724
Аз си мисля, че тия портрети на баща си Радост не ги рисува току-така. Стоян ще ги види и ще разбере...
Стоян не е в тая къща вече.

Може Неда да ги види.

# 71
  • Мнения: X
Ама не висеше ли картина с тези очи в коридора на къщата?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Ама не висеше ли картина с тези очи в коридора на къщата?
неее Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Ми защо ми се стори, че е в коридора, в който има окачени и други картини?! 🤔 Погледнато от "тераската" пред стаята на Неда в дясно от нея.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 40 696
Та Радост досега само скицира...картини надали има, че и в дома на майка и да се озоват...как ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт