"Белези" по bTV - 2 тема

  • 28 226
  • 526
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 441
Благодаря за новата тема!
И мен ми хареса раздвижването снощи. Според мен Вера си отиде с ясната цел да убие Веселин. Нали чете за адреналина и ефектите му. Пък дано е успяла, ама се съмнявам. Току виж се появил д-р Петров и го реанимира успешно.
Сцената на Надежда с момичетата беше много мила.
А майката на Боян и Вера доста си приличат. Калина очевидно има и тя крие мръсни тайни. Изобщо събраха доста проблемни и тъмни женски персонажи.
Жал ми е за Стоян. Разби му се семейството, а даже още не е научил и истината за жена си.
Всичко някак ще го навържат, ама годините на Неда и Радост да са повече от 2 като разлика не върви и трябва Вера доста бързо да е покорила Стоян.

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Бързо е станало, а и тя е забременяла.

Стана ми смешно/тъжно как майката на Боян държеше сметка за възпитанието на Радост. Тя поне отиде да се извини. Да си гледа внучката, която краде рецепти, купува лекарства и подтиква друго момиче да постави живота си в опасност. Нейното възпитание също не е добро, даже доста опасно.

# 77
  • Мнения: 1 380
Благодаря за новата тема!
И мен ми хареса раздвижването снощи. Според мен Вера си отиде с ясната цел да убие Веселин. Нали чете за адреналина и ефектите му. Пък дано е успяла, ама се съмнявам. Току виж се появил д-р Петров и го реанимира успешно.
Сцената на Надежда с момичетата беше много мила.
А майката на Боян и Вера доста си приличат. Калина очевидно има и тя крие мръсни тайни. Изобщо събраха доста проблемни и тъмни женски персонажи.
Жал ми е за Стоян. Разби му се семейството, а даже още не е научил и истината за жена си.
Всичко някак ще го навържат, ама годините на Неда и Радост да са повече от 2 като разлика не върви и трябва Вера доста бързо да е покорила Стоян.
Уф, и ако той ще възкръсва от мъртвите всеки път като онзи от ОЖ ... и ще ме изгубят като зрител.
Засега гледам с интерес.

# 78
  • София
  • Мнения: 14 661
Около племенницата явно има друга история, нали не искат да се върнат в стария апартамент, където се е случило нещо. Да е убила майка си надрусана?
А Веселин не го ли показаха по ТВ, когато го арестуваха? Как пък никой не го позна?

# 79
  • Другата България
  • Мнения: 37 214
Около племенницата явно има друга история, нали не искат да се върнат в стария апартамент, където се е случило нещо. Да е убила майка си надрусана?
А Веселин не го ли показаха по ТВ, когато го арестуваха? Как пък никой не го позна?
А де!
Това с Веселин на мен най-много ми боде очите.
Всичко около него.
На второ място ми е Боян и "той не е това, за което се представя". Confounded

# 80
  • Мнения: 2 622
Всички са оплетени в една и съща история и всеки пречупва случилото се според собствените си усещания. И като казват на час по лъжичка, трудно се сглобяват детайлите.

Журналистката се бори за слава. Но новината за Надежда бе толкова фалшива, че като кръпка седеше.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 16:50 от rire

# 81
  • Другата България
  • Мнения: 37 214
Да, и това за Надежда и "стоката" беше мега недодялано, че чак и до уволнение се стигна.

# 82
  • Мнения: 9 027
Аз пропускам вече 2 епизода.Бях заета и реших на запис,но не мога да се наканя.Чета ви и се информирам до къде са стигнали,но наистина с това мудно действие и един път в седмицата май ме губят.
И за мен имаше досега няколко недодялани неща,а като чета се увеличават.

Последна редакция: вт, 06 апр 2021, 17:34 от Вив*

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Никакво раздвижване не видях в епизода.
Неда продължава с драмите си на неразбрано 7-годишно дете, чиито родители се разделят. Вкарват някаква измислена журналистка да оплете още един ред плетка, не ни стига останалото. Веселин си вее байряка, като че ли никога не е обявяван за мъртъв. Вера се оплете като пате в кълчища като се издаде на майката на Боян. Стоян откри нещо за Боян, което още е нищо, понеже само той си го знае. Радост рисува баща си( поне сподели с майка си, че го е видяла). Изобщо, целият епизод като предишните, далеч сме от разплитане на историята( ако изобщо се стигне до такова този сезон).

# 84
  • Другата България
  • Мнения: 37 214
Колко епизода остават още?

# 85
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз втори път забравям, че сериите са по-дълги и изключвам tv при вторите реклами, и се чудя на коментарите ви 😂

# 86
  • Мнения: 10 256
Ее няма нищо де, не си изтървала много. Ако продължават така ще им кръцнем кабела скоро.

# 87
  • София
  • Мнения: 9 558
Чак ви се чудя, защо си губите времето със сериала. Аз гледам защото ми харесва, но ако ме дразнеше, както явно дразни вас, отдавна да съм го зарязла.

# 88
  • Мнения: 10 256
Ами защото му даваме шанс. И да речем 14 серии мога да изтърпя. Нито секунда повече. Но например  “Отдела” го зарязах отдавна. След 12 часов работен ден ми е трудно да се натоварвам още повече с тъмни сцени, лошо озвучаване, фъфлене и шепнене на актьорите. Там кой какво говори, какво прави в тъмното едва се разбира. От разтоварване стана за натовареане.

# 89
  • София
  • Мнения: 14 661
Чак ви се чудя, защо си губите времето със сериала. Аз гледам защото ми харесва, но ако ме дразнеше, както явно дразни вас, отдавна да съм го зарязла.
Аааа, мен не ме дразни, напротив, харесва ми. Ама защо да не го почоплим оттук-оттам до другия понеделник. 😀

Общи условия

Активация на акаунт